• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIC_HALVIDEO PORTÁLY - Vznik, vývoj a trendy portálů pro sdílení maloformátových video obsahů: Youtube, Google video, Metacafe,
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    YouTube - Kanál uživatele FiveYear
    http://www.youtube.com/fiveyear
    TOMBOM
    TOMBOM --- ---
    YBUKO: jo ted jsem to taky hledal, je vlevo dole pod videem a je to tlačítko s nápisem vložit, který se ti pak rozbalí.

    Já spiš řešim jak dát hlavní obrázek videa něco jiného než to co mi robot nabízí. Nevíte někdo
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    ten youtube me taaaak sere...porad se to seka i na 30mbitu nebo 100mbitu... proc tam neudelaji nakou delsi prodlevu pri natazeni stranky s videem, aby se neco stihlo nabufferovat, kdyz uz jim nestihaji servery?
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    dotaz - mám v poslední době problém s YT - občas když koukám na video a chci si pusit jiný (nebo se jen vrátit na frontpage), hodí mi to tohle (při stahování se nic neděje - resp. ani se nestauje, když dám storno, stránka nenajede):
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    YouTube vysílá ve Full HD | ExtraHardware
    http://www.extrahardware.cz/youtube-vysila-ve-full-hd
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    lulz

    BRENDY
    BRENDY --- ---
    BRENDY: jinak používám klasiku explorer.
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    ROENICK: Uživatelsky známý postupy jsem vyzkoušel.. Doufal jsem, že někdo poradí nějakou fintu, o který běžný spotřebitel neví.
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    cache jsi vymaznul?
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    BRENDY: pro priste to pripis hned do toho postu :) "psalo mi to at zkusim A a B, oboje jsem vyzkousel"

    mas naky dalsi browsry? v jakym to vlastne zkousis?
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    JAPAN: ptám se tak blbě, protože jsem tohle všechno zkoušel.. Zase nejsem úplnej negramot..
    ROENICK
    ROENICK --- ---
    JAPAN: :)))
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    BRENDY: a nemáš vypnutý javascript, nebo starou verzi flash playeru?
    BRENDY
    BRENDY --- ---
    Prosím vás o radu. Připadám si jak vocas, protože mi nejdou zobrazovat videa na youtube a zkoušel jsem všechno možný..

    Píše to : Zdá se, že máte vypnutý jazyk JavaScript, nebo máte starou verzi přehrávače Adobe Flash Player. Kliknutím sem stáhnete nejnovější přehrávač Flash.

    dík za odpovědi.. (nebo mě smažte:)
    TANTRICK
    TANTRICK --- ---
    Existuje nějaká služba na sdílení videí, která by umožňovala sdílet:
    > 45 min videa
    > 500 MB
    HD kvalita

    Zdarma nebo za mírný poplatek?
    ERTHAINEL
    ERTHAINEL --- ---
    Znáte někdo něco lepšího pro komunitní projekty než Vimeo.com? Provozuji malé stránky (http://www.porg.tv) a háním nějaké lepší řešení...
    LEWIN
    LEWIN --- ---
    Zdravim, existuje v současný době nějaká funkční aplikace na stahování videí z YouTube?
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    HVJ3R: to je fakt divny, ja pouzivam FF a Chrome, na YT jsem kazdy den a zadne chyby jsem nepotkal :o
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    JAPAN: Prvni screenshot je firefox 3.0.13, dalsi jsou IE8 (ve kterym jsem mel starsi verzi flashe, takze mi to aspon hralo videa). Prohlizecem to opravdu nebylo.
    JAPAN
    JAPAN --- ---
    HVJ3R: skus používat nějakej normální prohlížeč
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam