• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIC_HALVIDEO PORTÁLY - Vznik, vývoj a trendy portálů pro sdílení maloformátových video obsahů: Youtube, Google video, Metacafe,
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    ALIENABLE: nejde
    ALIENABLE
    ALIENABLE --- ---
    Ahoj, mám dotaz - jsem v tom úplná lama, tak mě omluvte, případně smažte.
    Potřebuju vědět, jestli jde na youtube nějak udělat funkce plánování zveřejnění příspěvku, ale opačně. Potřebuju "naplánovat" aby se příspěvek v určitou hodinu skryl... resp. změnil viditelnost z veřejné na soukromé. Jde to nějak?
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    CHRPA: těch služeb je online milion. Pokud nestahuješ videa s licencovanou muzikou tak je super cc downloader a jinak proste hodis do googlu online youtube download a najdes toho milion
    CHRPA
    CHRPA --- ---
    koukám, že YT Video Downloader je čím dál striktnější, co se týče stahování videí. dřív šlo stahovat neomezený počet videí denně, max 3 videa najednou, pak mi najednou šlo stahovat jen jedno video za dva dny a teď už jsem si skoro tejden neškrtnul. stále mě to odkazuje na zaplacení si "Upgrade PRO", což se mi nechce. nevíte někdo, jak to vochcat? jestli to vůbec jde.. nebo jakym systémem je stahování limitováno? kolik můžu popř. stáhnout MB týdně? měsíčně? nebo jak to maji nastavený.. čím dál tím míň se v jejich systému downloadů vyznám.. díky za info..
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Koukám že YT nahodilo novej vertikální layout kdy se musí každej člověk uscrollovat k smrti. Zajímalo by mě kdo tohle vymýšlí, to musí být opravdu mozkovna...
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    FURAN: Jak kontaktovat online kontent tvůrce, quick brainstorm:
    - často maj v popisku business email. Když ten email napíšeš průměrně chytře, aby nespadl do spamu, tak se to k nim dostane
    - pokud mají ostatní sociální sítě, šance je, že na nějakých mají výrazně méně následovatelů a tedy méně zpráv a je větší šance, že si zprávy skrze danou sítě všimnou (cyriak mi třeba odepsal na zprávu na soundlcoudu back in 2014)
    - patreon
    - livestream na twitchy nebo YT, s donací se text zobrazí na obrazovce a daný tvůrce si jej v drtivé většina případů všimne a zároveň na něj zareaguje
    - spamovat stejný kometář pravidelně pod všechny nová videa ihned po uvěřejnění
    - nahrát video s názevm "MESSAGE FOR název YT kanálu
    - najít jejich osobní FB/Insta profil, (je to na hranici stalkování)
    - oslovat jiného menšího tvůrce, o kterém se ví, že je v kontaktu s daným tvůrcem a buďto předat zprávu a nebo se nechat seznamit (čim menší kanály, tím často ochotnější)
    - pokud je jistota, že daný tvůrce pravidelně sleduje jiný kanál/kontent, tak nějak výrazně a vtipně komentovat tam, aby si toho všiml z role diváka/konzumenta
    - poslat mu sovu
    FURAN
    FURAN --- ---
    Jen takové zamyšlení: Jak se dá oslovit autor YT kanálu, který má miliony odběratelů? Řekněme, že mám nápad, a byl bych ochoten dát i pár babek za to, aby si moji zprávu přečetl. Chtěl bych nanejvýš potvrzení o přečtení, nebo pozici v pořadníku podle toho, kolik jsem přihodil.
    Jinak zbývají jen live QnA nebo Patreon.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ACIDLUMIX: youtube-dl nefunguje?

    GitHub - ytdl-org/youtube-dl: Command-line program to download videos from YouTube.com and other video sites
    https://github.com/ytdl-org/youtube-dl/
    ACIDLUMIX
    ACIDLUMIX --- ---
    ahoj vsichni....

    mam jednu otazku: vite jak si muzu stahnout videjko z ytbu? normalne jsem pouzival atube, ale na to video co chci to nejde... :( chci si stahnou live akci jednoho DJe z rk 2010. bohuzel jsem nikde nenasel ze by to se to dalo koupit... tak resim ten ytb.

    Diky za kazdou pripominku.
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Zajímalo by mě jestli mi zůstane URL? Protože se změnili podmínky jak ji získat.

    PerosekTV - YouTube
    https://www.youtube.com/user/MrPerosek
    CRS1138
    CRS1138 --- ---
    SKY_MAX: pokud bys chtel neco pro CLI, tak ja pouzivam…

    youtube-dl
    https://ytdl-org.github.io/youtube-dl/index.html
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    SKY_MAX:
    mas link
    How to Rotate a Youtube video 90°, 180°, 270°
    https://www.youtube.com/watch?v=ped23nTP0Tw


    umazes ube

    https://www.yout.com/watch?v=ped23nTP0Tw

    A video si stahnes jako mp4 nebo jako mp3. vyhoda je, ze pokud nejde tak to zkus druhy den a to uz zpravidla jde.
    SKY_MAX
    SKY_MAX --- ---
    máte někdo nějakej dobrej online downloader na YT videa? používám CC downloader, ale ten bohužel nebere videa, který obsahujou jakoukoli "music"
    Jde mi hlavně o možnost stahovat 4K a 8K videa. Všechny na který jsem narazil umožňují jen 1080 a pokud vyšší, tak jen bez zvuku. Díky
    JUSTLIKEU
    JUSTLIKEU --- ---
    DRAGON: co vim, tak tam není, vždycky jsem to dělal v editoru...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    update: enhancements sem nasel, ale Rotate tam neni. Tusite?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ahoj, muzu dotaz? Da se v jiz uploadnutym youtube videu nastavir Rotate 180 stupnu?

    nasel sem tohle, ale youtube uz tohle nema, zadny video manager nevidim, seznam videi ano, ale uz nejde dat enhancments jako driv.

    How to Rotate a Youtube video 90°, 180°, 270°
    https://www.youtube.com/watch?v=ped23nTP0Tw


    dik
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    REDSNAKE: ano pozoruji. nemohu se uz pres mesic zbavit parova stellara.
    REDSNAKE
    REDSNAKE --- ---
    Ahoj,

    docela čučím na youtube, dá se tam najít kde co, samozřejmě se člověk musí proklikat balastem, ale přesto. Nicméně poslední dobou pozoruju, že mi youtube podstrkuje fakt šitózní videa, videa které mě nezajímají, videa které jsem již viděl. Přijde mi jak kdyby celý ten jejich slavný algoritmus byl nakopnutý a nefungoval správně.

    Často video označím, že mě nezajímá a po obnovení stránky mi ho YT cpe znovu.

    Nepředpokládám, že byste mi s tím problémem pomohli, jen mě zajímá jestli někdo pozoruje to samé či něco podobného.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Ahoj, potřeboval bych poradit s YT. Byla mi odmazána videa se zdůvodněním, že porušují podmínky (videa byla na YT od 2012). Jedná se o videa s fotbalových utkání a nenašel jsem na nich nic závadného. Odvolal jsem se, s žádostí o sdělení důvodu smazání. Odpověď:

    Vážený uživateli Jan Veselý:
    Děkujeme, že jste do služby YouTube odeslali odvolání týkající se videa.

    Po dalším posouzení jsme došli k závěru, že video pokyny pro komunitu porušuje, a trváme na původním rozhodnutí. Děkujeme za pochopení.

    S pozdravem
    tým YouTube

    Bohužel už nevím jak to řešit dál. Obávám se toho aby nějaký filuta neproklikávál můj kanál a všechno co nahlásí mi YT zablokuje bez nároku se tomu bránit.

    Máte s tím někdo zkušenost? Kdyby alespoň odepsali důvod místo odkázání se na všeobecné podmínky...
    Budu rád za jakoukoli radu :)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SKY_MAX: chrome ve windows, neresim vubec mobilni aplikaci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam