• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TUZIDLOŘÍM - všechny cesty vedou do věčného města
    FATALIK
    FATALIK --- ---
    Zdravim! Nemate nekdo nejaky typy na kluby v Rime?

    Styly.. Break/Electro/Electroswing/Dubstep/atd.. = )
    LENKA_REMKA
    LENKA_REMKA --- ---
    Ahoj, my jsme jeli z letiste Terravision autobusem - kupovala jsem jsem jizdenky online predem - je to levnejsi. A ten autobus byl uplne v pohode. Navic, ta cesta trva tak hodinu. Ale pred terminalem stoji vzdy nekolik autobusu od ruznych spolecnosti a vsechny stoji priblizne stejne.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    LINOLEUMKA: jeli jsme nějakým takovým autobusem, ze začátku to pravda vypadalo všelijak, nešel nastartovat, ale pak přijel jinej a už to bylo v pohodě, zpět jsme jeli stejně. peněz za vlak nám bylo líto.
    SYREC
    SYREC --- ---
    LINOLEUMKA: dalsi moznosti je levnejsi vlak na tiburtinu (+ par zastavek cestou), coz je jen par zastavek metrem od termini, takze zadnej velkej rozdil.

    Jednou jsem jel i nejakym autobusem (asi ne terravision, ale ono jich tam stoji celkem dost) a bylo to celkem v poho (nastesti jsme nechytli zadnou zacpu...)
    MAUGLI
    MAUGLI --- ---
    LINOLEUMKA: ale je to desne pohodlne ;-)
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    vyuzil jste nekdo pri ceste z letiste do centra autobusy terravision? cena se mi zda super, horsi uz jsou reference, ktery jsem dohledala na netu,,, tak nevim jestli to riskovat,,, 14eur se mi za vlak moc davat nechce
    LENKA_REMKA
    LENKA_REMKA --- ---
    Taky jsme bydleli kousek od Termini a vsude jsme chodili jenom pesky - byli jsme v Rime 4 dny. Metrem jsme jeli snad jenom jednou a jednou autobusem. Bez problemu :)
    VIVA_
    VIVA_ --- ---
    MARSHUS: Krásný!!
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    HANNA: bydleli jsme přesně takhle a neměli jsme roma pass, nevyplatilo by se nám to. Metra je tam stejně málo.
    THE_SON_OF_MAN
    THE_SON_OF_MAN --- ---
    HANNA: Tohle bych vubec nevidel jako problem. Byl jsem tam pred dvema lety a metro bylo za hubicku (1 euro). Kdyz potrebujes, tak si proste koupis.
    HANNA
    HANNA --- ---
    jak byste doporučili řešit mhd, pokud letíme do říma na čtyři dny a hotel máme za rohem od termini? vyplatí se pořídit ten roma pass, i když platí jen tři dny a minimálně jednu cestu z/na letiště bychom platili navíc? chodit nám nevadí, ale co si vzpomínám ze své krátičké návštěvy před lety, vzdálenosti nejsou zase úplně nejmenší a metro občas člověk ocení...
    THE_SON_OF_MAN
    THE_SON_OF_MAN --- ---
    Zijete, pracujete nekdo v Rime?
    MARSHUS
    MARSHUS --- ---
    pár fotek z loňskýho říma

    Italy - Rome 2011 - a set on Flickr
    http://www.flickr.com/photos/maar345/sets/72157629841606211/
    BEENYY
    BEENYY --- ---
    Ahoj vsem,
    na Velikonoce mam volno tak jsem se rozhodla pro maly vylet do Italie. Bydlim ve Winterthuhu a vyjela bych v patek cca do nedele, pondeli. Mel by nekdo tip na levne ubytovani, ci by byl nekdo ochotny mi delat pruvodce po tu dobu? (pa-ne,po). Nejspis to vidim na okoli Milana nebo pobliz hranic se svycarskem.
    Diky za tipy;)
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    MISHAAA: z letiste jezdi busy (v pravidelnych intervalech i v noci)

    Ciampino airport <-> Rome - Bus Terravision
    http://www.terravision.eu/rome_ciampino.html
    Bus Fiumicino airport to/from Rome City Centre – Terravision
    http://www.terravision.eu/rome_fiumicino.html

    nebo muzes vyuzit MHD, ale s tou nemam zkusennosti, ale na letisti je info box, ve kterem ti reknou, kde/kdy co jede. Nebo se ozve nekdo zdejsi...
    MISHAAA
    MISHAAA --- ---
    zdravim, chtěla bych se poptat ohledně Mhd. chystáme se na víkend do Říma. Hotel asi booknem někde v centru ale na sobotní večer máme koncer Gogol Bordelo v nákým místě blízko u letiště, nevíte někdo jak je to tam s noční dopravou jesli se pak po pulnoci něčim dostanem zpět a kolik cesta z letiště do centra stojí, díky moc za info..
    PEAHVEZDICKA
    PEAHVEZDICKA --- ---
    UNCLEAN: díky
    SUNY: díky

    *
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    PEAHVEZDICKA: ja se dival klasicky na tripadvisor.com
    SUNY
    SUNY --- ---
    booking.com
    hotels.com
    PEAHVEZDICKA
    PEAHVEZDICKA --- ---
    hola hou :) chystám se vzít naše do Říma na výlet na 3 noci v říjnu...nevíte někdo o nějakým fajn ubytku, na dobrém místě,za dobrou cenu?...nebo odkaz, kde hledat??..díky moc..*
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam