• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMATSUPravoslaví, ορθόδοξη Εκκλησία
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    CHOMI: !!!
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    Odborná poznámka - čte se to samozřejmě Paša. Od toho jsou pak odvozena slova jako pašák a pašík.
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    ne.
    IQFREE
    IQFREE --- ---
    KOMATSU: máme tvé zdejší počínání chápat tak, že co je to Pascha, se od tebe nedozvíme?
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    Skandál!
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Tady mizí příspěvky!
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    IQFREE: hej chlapíku, nebudu odpovídat na tvoje stupidní dotazy s osobníma urážkama. jestli se nedokážeš vyrovnat s tim, že tvý kecy mažu, tak ti tam kick a to je poslední varování.
    IQFREE
    IQFREE --- ---
    HAROLD: já se ptal proto, protože KOMATSU řekl, že toho ví o pravoslavné církvi dost na to, aby to tu "odborně" moderoval... zatím jsem žádnou odpověď nedostal, navíc je radši smazal... je fakt trapně nechutné...
    IQFREE
    IQFREE --- ---
    KOMATSU: tak řekni aspoň co je to Pascha a nebuď takovej zbabělej lůzr....
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    KOMATSU: Já bych ty otázky zodpovědět zvládl. Ale nebyl jsem tázán, iqfree se obrátil na správce odborného tématu...
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    HAROLD: ty zrovna máš hodně co mluvit o odborné úrovni diskuze. myslim, že zrovna bez tebe se tohle téma docela obejde.
    zbytek už sem vysvětlil :)
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Jestli v tomto klubu není přípustná žádná diskuze, mělo by na to být předem upozorněno, a ne to tu vydávat za "odborné" prostředí...
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    KOMATSU: Mažeš pokusy o odbornou diskuzi - byly vzneseny konkrétní otázky o pravoslaví. Tys je smazal.
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    HAROLD: jistě, zodpovídam, proto vás mažu.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    KOMATSU: Za to, že se tu děje odborná diskuse, zodpovídáš ty, jako její zakladatel. Jenže ty odborné dotazy mažeš. To je naprosto neetické.
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    předpokládam, že odborná diskuze nesestává z toho, že tu někdo někoho bude zkoušet jeho znalosti, to si můžete zkoušet ve škole, odborníci. to, co nevim, stejně nezjistíte, jelikož si to můžu najít, he?

    stěžovat? nevím, já sem tu nováček :)
    IQFREE
    IQFREE --- ---
    KOMATSU je normální cenzor... chce tady odbornou diskuzi, ale otázky odborného charakteru maže... tak co si tu budeme povídat, že je pravoslaví a Ježíši Kriste, smiluj se nade mnou, křesťanská jóga?
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Ehm, iqfree tu položil několik dotazů směrem ke správci tohoto odborného tématu, které souvisí s tématem klubu. Byly smazány... Kde si lze stěžovat?
    IQFREE
    IQFREE --- ---
    proč to mažeš??
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    IQFREE: ne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam