• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMATSUPravoslaví, ορθόδοξη Εκκλησία
    Vše o pravoslaví, o schizmatu mezi východní a západní církví - důvody, rozdíly, podobnosti mezi nimi.



    "Existuje jedna věc, která je mnohem důležitější než všechny možné knihy a myšlenky, totiž nalézt pravoslavného starce, před nímž můžete položit všechny své myšlenky, od něhož můžete slyšet ne váš vlastní názor, nýbrž soud svatých Otců."

    Ivan Kirijevský
    rozbalit záhlaví
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    JEZINKA: No, čistě z logiky věci - když ji založí, zodpovídá za její úroveň. Když o tématu nic neví, neví za co zodpovídá...
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    2all: jste zábavní,) navrhuju přejmenovat diskusi na "nezávazné vtipkování na téma pravoslaví".

    IQFREE: co to bylo za dotazy, ty smazaný? napiš je znovu prosím...(neříkám teda že je zodpovím, ale jsem zvědavej)
    jinak člověk musí být odborník na pravoslaví když si o něm chce založit diskusi? myslel jsem že to třeba může být i tak, že jí zakládá aby se naopak něco dozvěděl...
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    HAROLD: dik, beru to tedy jako ze si to kazdej vyslovuje jak mu zobak narost...
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    ETERNITAS: jsem pravoslavny nedovzdelanec, ale no co tak?odpovis na muj banalni dotaz prosim?
    ZATRSATR
    ZATRSATR --- ---
    CHOMI: cte se to vsude stejne? ja mam zato, ze na ukrajine to vyslovujou (a ted prijde fonetictina:)"páska" (s takovim tim k/ch)
    IQFREE
    IQFREE --- ---
    HAROLD: pašujou celou noc... dokud je tma a ruský celník spí...
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    ETERNITAS: Vsjenoščnoje pašovanie?
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    ETERNITAS: ne :)
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    CHOMI: !!!
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    Odborná poznámka - čte se to samozřejmě Paša. Od toho jsou pak odvozena slova jako pašák a pašík.
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    ne.
    IQFREE
    IQFREE --- ---
    KOMATSU: máme tvé zdejší počínání chápat tak, že co je to Pascha, se od tebe nedozvíme?
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    Skandál!
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Tady mizí příspěvky!
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    IQFREE: hej chlapíku, nebudu odpovídat na tvoje stupidní dotazy s osobníma urážkama. jestli se nedokážeš vyrovnat s tim, že tvý kecy mažu, tak ti tam kick a to je poslední varování.
    IQFREE
    IQFREE --- ---
    HAROLD: já se ptal proto, protože KOMATSU řekl, že toho ví o pravoslavné církvi dost na to, aby to tu "odborně" moderoval... zatím jsem žádnou odpověď nedostal, navíc je radši smazal... je fakt trapně nechutné...
    IQFREE
    IQFREE --- ---
    KOMATSU: tak řekni aspoň co je to Pascha a nebuď takovej zbabělej lůzr....
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    KOMATSU: Já bych ty otázky zodpovědět zvládl. Ale nebyl jsem tázán, iqfree se obrátil na správce odborného tématu...
    KOMATSU
    KOMATSU --- ---
    HAROLD: ty zrovna máš hodně co mluvit o odborné úrovni diskuze. myslim, že zrovna bez tebe se tohle téma docela obejde.
    zbytek už sem vysvětlil :)
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    Jestli v tomto klubu není přípustná žádná diskuze, mělo by na to být předem upozorněno, a ne to tu vydávat za "odborné" prostředí...
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    KOMATSU: Mažeš pokusy o odbornou diskuzi - byly vzneseny konkrétní otázky o pravoslaví. Tys je smazal.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam