• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMATSUPravoslaví, ορθόδοξη Εκκλησία
    ICXC
    ICXC --- ---
    ICXC: promín CHOMI, ale já už jsem tím Simeonem zhnusen a už nebudu uctivě a "slušně" mlčet... Simeon je sobecký, megaambiciózní a dnes už i senilní člověk. Klidně obětuje celou církev, aby bylo po jeho a pokud nebude, zničí ji, nebo předá do "správy" Turkům
    ICXC
    ICXC --- ---
    COCKROACH: jo je to super nápad, jak církev zničit... Senilního Simeona to už nemusí zajímat, protože za 20 let se už bude hezkých pár let smažit v pekle... ale co ti ostatní? Z čeho bude církev platit své kněze, z čeho bude financovat svou misijní a charitativní činnost? Ať si Simeon vrací peníze, ale SVOJE... A že jich má...
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    COCKROACH: Ten návrh má dva cíle: postavit veřejnost na jeho stranu a poškodit církev.
    O peníze jde lidem kolem vl. Kryštofa, když teď o ně přišli, tak radši, ať je nemá nikdo.
    Kdyby církev peníze odmítla, tak se tím nic nespraví, protože tohle už je osobní.
    A věcně je to taky nesmysl - psal jsem vladykovi Simeonovi, z čeho chce potom církev financovat, neodpověděl.
    Z darů věřících je to nesmysl - to ještě hodně dlouho nepůjde. A jestli, tak nějaké ruské farnosti, české ani omylem.
    COCKROACH
    COCKROACH --- ---
    btw co rikate na navrh vladyky Simeona, aby pravoslavna cirkev odmitla penize od statu? podle me super napad, ale prisel pozde, protoze pokud, podotykam, pokud, slo opravdu na zacatku o penize, tak ted uz podle me jde i o funkce. podotykam, ze nestojim na zadne strane sporu. myslite, ze by pripadne odmitnuti penez mohlo mit nejaky ucinek?
    COCKROACH
    COCKROACH --- ---
    CHOMI: diky za vycerpavajici odpoved :) to jsem hledal presne toto.
    COCKROACH
    COCKROACH --- ---
    THE_SON_OF_MAN: ano, zcela vyjimecne se shodnem...oba Halici jsou ...to... :)
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    ADAMIRA: ????
    Asi to vážně nemá smysl.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    CHOMI: samozdrejme ze nic a promin, porad je to vic nez petice.

    ale mas pravdu, slo mi o tu otazku na ktrerou jsi zodpovedel, pokracuj s nekym kdo netroli a veci rozumi, zteba tsom.
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    ADAMIRA: O to nejde. Tys prostě odpověděl na tu otázku asi ve stylu: "Co děláte proti zabíjení a válce ve světě?" "Nestřílím ostatní." Super, jen ať začně každý u sebe, ale víš sám moc dobře, že na tohle jsem se neptal. Beru to tedy jako přiznání, že proti potratům neděláš prostě nic. O. K.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    CHOMI: ne, normalne jsem se te na neco zeptal a ty jsi chvalihodne odpovedel. dal jsem ti chtel naznacit, ze nejlepsim co podle me muze clovek v boji proti potratum udelat, je osveta v oblasti antikoncepce. ale chapu, ze to je tady, kde je vzorem rezim kterej urcuje kdo s kym smi spat, fantasmagorie.
    CHOMI
    CHOMI --- ---
    ADAMIRA: Jo tak, ty tu jenom trolíš. Tak to potom ano...
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    HAROLD: ty vole humor !
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    ADAMIRA: Já s tebou třeba diskutuju na nyxu.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    ADAMIRA: Ne? Ja bych rekl ze to meni vsechno :-)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    HAROLD: Asi sis nepřečetl diskuzi dál než ke mě, téma nebylo "jak se stát spořádaným manželem" ale co děláte proti potratům.
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    ADAMIRA: Tak držmlč, ne?
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    HAROLD: Ale já nepotřebuju poradit co s tím...
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    ADAMIRA: Přestaň šukat jak králík a máš po potratech a ani gumu nebudeš potřebovat.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    LEON_KOWALSKI: no díky za přednášku z lásky, ale to přeci nic nemění na tom co jsem napsal...
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    ADAMIRA: Zit s jednou manzelkou a mit sex jenom s ni neni askeze. Je to normalni chovani. Stridani partneru se rika promiskuita. Proste clovek posloucha jenom pudy. Zadna laska, jenom libido.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam