• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HLOHŘemeslo a řemeslníci
    Kde shánět dobré řemeslníky, jak se žije lidem co se živí rukama, ukázky řemeslné tvorby, doporučení, rady, postřehy, fotky......
    rozbalit záhlaví
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Ahoj, není tady někdo, kdo by měl doma detektor na kabely ve zdi a byl ochotnej mi ho třeba za 100,- na jeden den půjčit?
    DZEJN
    DZEJN --- ---
    zatim mi nikde nebyli schopny poradit :/

    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    DZEJN: dej fotku :-)
    DZEJN
    DZEJN --- ---
    Ma nekdo zkusenost s pretrenim dlazby v interieru ?jde cca o 80m a bude tam restauracni provoz.je to normalni hospodska dlazba stara kol 15 let bez poskozeni.. neni uplne matna ale ani nic blejskavyho.napada me nechat to lehce zbrousit strojem a nasledne natrit barvou na beton.jde mi o co nejlevnejsi variantu a sjednoceni barvy.nechce se mi to cely vymlatit a pokladat znova pac ji nic neni jen je to blba kombinace barvy.
    TAX
    TAX --- ---
    znate nekdo kvalitniho obkladace? jde o malou zakazku, odmena bude lepsi nez ferova.
    DZEJN
    DZEJN --- ---
    Hledam sikovneho zednika ,,vseumela,, Na konzultaci a nasledne stavebni realizace na rekonstrukci male restaurace.Jedna se predevsim o bourani pricek, opravy omitek v interieru a fasady atd. Jednalo by se o praci v srpnu.solidni jednani a sikovnost podminkou.
    VEGA01
    VEGA01 --- ---
    Výroba stŕíbrného šperku v podání zlatníka, stříbrníka a restaurátora drahých kovů Norberta Riegela
    POD RUKAMA Norberta Riegela
    http://www.youtube.com/watch?v=SzyrdWdSiu8
    MISAEN
    MISAEN --- ---
    Panelákový byt nám rekonstruoval (štuk, jádro, příprava na kuchyni, nová elektrika) pan Tomáš Bloudek k plné spokojenosti. Kdybyste hledali šikovného chlapíka, má svoje stránky:
    Bloudek - koupelny a bytové rekonstrukce
    http://www.bloudek.cz/
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Sháním výrobce nábytku z masivu, ideálně Brno a okolí :-)
    AMAROK
    AMAROK --- ---
    Shanim vzduchotechnare pro instalaci nove digestore do kuchynske linky. Ma zpetnou klapku, tak bude s 3-metrovym vyvodem k venkovni zdi, pote 40cm zed a ukonceni. Echo prosim do nyx posty. Predem diky.
    OTZ
    OTZ --- ---
    chceš nábytek na míru? postel dveře stůl židle skříň? nebo rovnou celou kuchyň či obývací stěnu? zahradní domek? dej vědět, něco určitě vymyslíme ;) platí nejen pro prahu

    ze dřeva a kovu, příp. lamina. domluvíme, přijedem, zaměříme, naceníme, zrealizujem.

    [ LOOKING FOR WORKSHÁNÍM PRÁCI: NÁBYTEK NA MÍRU - MADERA / Čechy ]
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Poptávám někoho, kdo by uměl buď zprovoznit nebo vyměnit tenhle časový spouštěč světla.
    Vím, že to, kam to vede, svítit umí. Jen to neumím zařídit.
    Praha Nusle.

    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Prosím o radu - mám laminovanou dřevotřísku v barvě "borovice". Jenže nutně bych potřebovala, aby se ta barva změnila na bílo. Obávám se, že kouzlo fungovat nemůže, ale mohl by fungovat buď lak nebo tapeta. Co by bylo lepší? Nalakovat nebo potapetovat? Děkuji moc
    SUMKOKO
    SUMKOKO --- ---
    Pro kulturní centrum Klubovna v Dejvicích sháním topenáře na konzultaci, případně pomoc při nápravě. Máme zde kamna na dřevo a zoufale špatně hoří/táhnou. Za dobrou radu se odměníme. Prosím odpověď do pošty. Díky

    MOGUCAN
    MOGUCAN --- ---
    Poptavam kontakt na instalatera, potrebuju konzultovat reseni koupelny v byte pred rekonstrukci. Praha 4.
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Zdravim,
    poptavam kontakt na:
    - elektrikare
    - vodoinstalatera

    Misto: Praha 9

    Predem diky
    BOD
    BOD --- ---
    Sháním elektrikáře v Brně
    Potřebuji instalovat stropní světla v prostornějším bytě, nic složitého, práce na dvě, tři hodiny. Ale nechci abych to já nebo někdo jiný zkazil... už dva elektrikáři v domluveném termínu nepřišli, tak to zkouším zde, znáte-li slušného elektrikáře, co to neodflákne ani nemá přemrštěné ceny tak budu vděčný za referenci, děkuji
    IVANA_KRTEK
    IVANA_KRTEK --- ---
    Sháním instalatéra
    Totálně se mi ucpal odpad u dřezu. On už špatně odtékal, když jsem se před 3 roky nastěhovala, ale tento víkend jsem ho zjevně dodělala když jsem myla kvanta věcí od strouhaných jablek. Ani Krtek už nepomohl.
    Nemohl byste mi ho někdo zase zprovoznit? :)
    Praha, Vršovice
    Předem díky za nabídky.
    Iv.
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    Aloha, hledám někoho, kdo je schopný udělat vyšivky jmen na tlustý bavlněný pásek, zlatou nití. Ideálně Praha. Děkuji za tip
    LENISTA
    LENISTA --- ---
    Nemáte nějaký tip na spolehlivého hodinového manžela na vestavění spotřebičů do kuchynské linky v Praze? Už jsem to měla dvakrát domluvený a ani jeden z nich nepřišel :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam