• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HLOHŘemeslo a řemeslníci
    1MALALISTICKA
    1MALALISTICKA --- ---
    Hledám nekoho z Chlumce nad Cidlinou a okoli, kdo by mi přijel vyresit napadeni podlahy houbou. Podlaha je relativně nova, ale jak se tady rekonstruuje, tak pod naskladanym nábytkem se stal tenhle eror...
    Beru i kontakty na truhlare. Spěchá to...
    KUBOTAS
    KUBOTAS --- ---
    ja
    KAPERUSITA
    KAPERUSITA --- ---
    Ahoj, nemel by nekdo prosim doporuceni na truhlare ( lokalita praha - východ, praha )? Potrebovala bych v prazdne mistnosti ( budouci satna ) vytvorit system nastavitelnych polic. Diky moc!!!
    KUBOTAS
    KUBOTAS --- ---
    pomůžu. krtek je na prd
    MAJLA
    MAJLA --- ---
    Hledam nekoho na montaz nabytku - postel Ikea Malm. (P3)
    LUUCA
    LUUCA --- ---
    Ahoj, hledam nekoho, kdo by mo mrknul na 3 veci, lokalita Praha - Zizkov
    - digestor, urvany cudlik zapinani
    - dotykovy spinac vetraku v koupelne
    - zachod, ktery obcas nenateka (to je asi malickost proti tem dvema predchozim)

    Diky za nabidky nebo nasmerovani na nekoho sikovneho a nepredrazeneho .-)

    HUGGI
    HUGGI --- ---
    Řeším nerezový plech za varnou desku. Není tu nějaký klempíř?
    O_THREE
    O_THREE --- ---
    Řeším podlahu v předsíni. Bohužel mě trošku omezuje výška podlahy, rád bych dlažbu, ale pokud se nevejde, budu nucen se spokojit s nějakým linem. Nemáte někdo kontakt na šikovného podlaháře? Praha. Díky.
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Ahoj, není tady někdo, kdo by měl doma detektor na kabely ve zdi a byl ochotnej mi ho třeba za 100,- na jeden den půjčit?
    DZEJN
    DZEJN --- ---
    zatim mi nikde nebyli schopny poradit :/

    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    DZEJN: dej fotku :-)
    DZEJN
    DZEJN --- ---
    Ma nekdo zkusenost s pretrenim dlazby v interieru ?jde cca o 80m a bude tam restauracni provoz.je to normalni hospodska dlazba stara kol 15 let bez poskozeni.. neni uplne matna ale ani nic blejskavyho.napada me nechat to lehce zbrousit strojem a nasledne natrit barvou na beton.jde mi o co nejlevnejsi variantu a sjednoceni barvy.nechce se mi to cely vymlatit a pokladat znova pac ji nic neni jen je to blba kombinace barvy.
    TAX
    TAX --- ---
    znate nekdo kvalitniho obkladace? jde o malou zakazku, odmena bude lepsi nez ferova.
    DZEJN
    DZEJN --- ---
    Hledam sikovneho zednika ,,vseumela,, Na konzultaci a nasledne stavebni realizace na rekonstrukci male restaurace.Jedna se predevsim o bourani pricek, opravy omitek v interieru a fasady atd. Jednalo by se o praci v srpnu.solidni jednani a sikovnost podminkou.
    VEGA01
    VEGA01 --- ---
    Výroba stŕíbrného šperku v podání zlatníka, stříbrníka a restaurátora drahých kovů Norberta Riegela
    POD RUKAMA Norberta Riegela
    http://www.youtube.com/watch?v=SzyrdWdSiu8
    MISAEN
    MISAEN --- ---
    Panelákový byt nám rekonstruoval (štuk, jádro, příprava na kuchyni, nová elektrika) pan Tomáš Bloudek k plné spokojenosti. Kdybyste hledali šikovného chlapíka, má svoje stránky:
    Bloudek - koupelny a bytové rekonstrukce
    http://www.bloudek.cz/
    GATTA_NERA
    GATTA_NERA --- ---
    Sháním výrobce nábytku z masivu, ideálně Brno a okolí :-)
    AMAROK
    AMAROK --- ---
    Shanim vzduchotechnare pro instalaci nove digestore do kuchynske linky. Ma zpetnou klapku, tak bude s 3-metrovym vyvodem k venkovni zdi, pote 40cm zed a ukonceni. Echo prosim do nyx posty. Predem diky.
    OTZ
    OTZ --- ---
    chceš nábytek na míru? postel dveře stůl židle skříň? nebo rovnou celou kuchyň či obývací stěnu? zahradní domek? dej vědět, něco určitě vymyslíme ;) platí nejen pro prahu

    ze dřeva a kovu, příp. lamina. domluvíme, přijedem, zaměříme, naceníme, zrealizujem.

    [ LOOKING FOR WORKSHÁNÍM PRÁCI: NÁBYTEK NA MÍRU - MADERA / Čechy ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam