• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    MAROL
    MAROL --- ---
    doporucuju
    http://www.terarko.com/
    mam od nej chamika a je z prahy. kdyz mu napises email s prozbou o radu urco ti rad poradi. mam pocit ze je schopnej ti i udelat stredne velke terarko....
    MAROL
    MAROL --- ---
    to zalezi kde se budes ptat v petcentr nebo jaks e to jmenuje ti asi moc neporadi. spis si najit chovatele a od nej si nechat poradit
    MAROL
    MAROL --- ---
    nejlepsi je siho vyrobit to co mam na obrazku vyslo na cca 10000.- ale stim ze jsem ho delal ze 100% kupovany je jenom sklo a zarovky a cidla :-)
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    MAROL: a sakra.plno miminek ,d
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    to my handmade nezvladnem, jsme liny lemry
    jen me zajimalo, zda se ve zverimexu da sehnat kvalitni vybava
    jestli tam jsou odbornici a schopny mi poradit. na cene nezalezi
    LUCKYSWEETY
    LUCKYSWEETY --- ---
    nejaky tipy na terarko? jsou ty ve zverimexu vyhovujici?
    budou schopny mi tam poradit a dat mi pro nej to nejlepsi? .)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    KBERRY: tak to víš, pořád tak přemítám.. já původně jsem myslela na leguány, ale po tom, co jsem viděla fotky pár "kousků", které mají jejich majitelé volně po bytě, tak sem si řekla ne, kvůli kocourovi. pak jsem myslela na chameleony nebo agamy a víc se mi zamlouvali agamy - jenže nedávno z mého chlapa vypadlo, že se mu nezamlouvaj. tak sem navrhla želvy /nechápu, jak jsem zapomněla na ty chamíky/.. souhlasili jsme.. ale dneska, jak jsem viděla ty chameleonky ( i když nepřišli k nám zrovna v nejlepší kondici:(, budem si je muset vykrmit ), tak sem se v nich naprosto ztratila.. teď je u nás fáze shánění informací a na to se uvidí ( snad to vyjde )
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    ZOLTY: agamam jsi na chut neprisla jo , :)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    KBERRY: já už delší dobu přemejšlim o terarijním zvířeti ( že nějaký budu mít jsem fakt rozhodlá ), tak si sháním různý infa o různejch živočiších.. a dneska nám do práce přišli 3 chameleoni a já jsem z nich naprosto unešená.
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    ZOLTY: budes porizovat jo ?
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    KBERRY: no jasně, tak nějak..
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    ZOLTY: no rekla bych ze jo co je pravdy na tom ze z pribuznejch se vylihnou naky retardi fakt nevim ale rekla bych ze se to povazuje za vseobecne platny u vsech zivocichu :) takze bych to dal nezkoumala :)
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    KBERRY: určitě musí být nepříbuzný vid?
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    ZOLTY: podle toho jak se k sobe chovaji ... nekdy je to vpohode a nekdy naopak proste.. ale meli by se snest obzvlast jestli jsou spolu od malicka
    ZOLTY
    ZOLTY --- ---
    dotaz: chová tady někdo chameleony - samičku a samečka pohromadě?.. je to žádoucí, nebo nevhodné?
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    no je bezva mit na kvetech takovej "píča" vzor :DD
    CASLAW
    CASLAW --- ---
    KBERRY: ...-DDD
    KBERRY
    KBERRY --- ---
    CASLAW: ale tak to zase jo zejo na bramboriku nezbyl ani jeden lust benjaminek je ohlodanej a pachire chybej tri obrovsky listy :D
    http://img413.imageshack.us/my.php?image=28668953fi8.jpg takhle nak to vypadalo v celku :D + dva kvety :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam