• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CASLAWCHAMELEONI aneb vše co o nich chcete vědět + rady a galerka
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    huhu, zacinam mit z Kristiana radost, konecne mi nevisi nikde u stropu, ale drzi se v prostred terarka, spinkat tedy chodi trosku vis, ale uz si nedrca helmou o strop ;)
    dneska cumak dokonce slidil kolem krmitka ;) - mmm, zacina si konecne zvykat :)))
    STALK
    STALK --- ---
    GOURYELLA: cejtim s tebou, taky sem nedávno pochoval, jen sem byl rád sem ho hodil do papírovýho pytliku, vadí mi máloco, ale kdyš sem viděl ty zčeranalý oči, mrtvej chameleon fakt nevypadá jako když spí.
    smutný...
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TEREXS: mel tendence splhat po te zarivce, ta bohudik nehreje, ale uz ho to i preslo ;)
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    TEREXS: zespodu je mrizka a ten kryt neni horkej abych na nem neudrzela ruku, navic na ni ani neleze...
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: hele a to ta lampa je na vyhrev ne? jak je to reseny aby se na ni nedostal? jako kryt tylampy jestli je rozpalenej...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    MIKINKA: Pekne, mikinko. Ta kytka vedle ti ho ale bude lakat ven - obcas ho klidne pust. Bude rad ;)
    Co bych jeste udelal tak nize polozena lampa. Jinak moc pekny!
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    GOURYELLA: mmm to mne mrzi...

    muj upgrade terarka...snad se mu tam konecne bude libit :)

    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: Dobre. Posta.
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    GOURYELLA: coze? nic si nepozoroval?...chapu ze je ti to je lito... tyhle uhyny byvaj trebas ze selhani organu po porodu...ale i kdyz je ti to lito odvezla bych ji p.Bulantove na pitvu byt tebou, abys vyloucil nejakou nakazu co by mohla prejit i na Carlose....:(( mrzi me to..
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Tak mi dnes posla samicka :(
    Asi dva dny jen pospavala a dnes odesla do vecnych lovist. Nevim vubec proc a je mi to moc lito.
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS: No :)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    GOURYELLA: hehe to uz je dobra dzungle...:)
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Tak dnes probehlo komplet cisteni plus desinfekce a male zmeny uvnitr terka taky.

    MAJA
    MAJA --- ---
    jj, žluto-šedé pruhované tričko alá vosa našeho Huga spolehlivě nasere :-)
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    MIKINKA: mno to je dost v tvoji urovni...je lepsi mit ho nekde trochu vys... ulekany chamiky mam i tak ze tera je od zeme min tech 140...proste by mel byt vejs nez ty..
    hele zatim bych to nechala, uvidis kdyz se to nezlepsi,budes odstranovat postupne co by ho desit...
    GOURYELLA
    GOURYELLA --- ---
    Treba Carlos nesnasi, kdyz mam cerno-cerveny tricko. To se okamzite pakuje pryc a zpoza liany vidim jen klesticky a oko :)
    Kdyz jdu cistit terarko, tak se obliknu do zluto - zeleneho a je klid :)
    Uzasna zviratka..
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    jako vis co ja, nejsem vesmes cely den doma, takze moc nevim co provadi,.... vidim ho rano a vecer, pres den jsem v praci, tedka o vikendu mam skolu...
    MIKINKA
    MIKINKA --- ---
    je na skrince, ta ma 70 cm, terko ma 100 cm
    TEREXS
    TEREXS --- ---
    jeste teda se zeptam v jaky vysce mate to tera?jako od zeme...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam