• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SMAGUEpoweryoga
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    OSPALA_WEWERKA: kam chodíš? já chodim do modřan a taky máme cvičení ve čtvrtek:) ale to bude asi shoda náhod:)
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    _MAKI_: No vydržím určitě, protože mě to baví už od první hodiny i přes to že jsem se nemohla hýbat:) dnes budu mít další a nemůžu se dočkat:)
    _MAKI_
    _MAKI_ --- ---
    OSPALA_WEWERKA: jistě, poweryoga a vlastně všechny možný další yogy jsou podle mě to nejlepší na zpevnění těla ... a když vydržíš, tak určitě poznáš spoustu dalších výhod, který prostě všechny aerobicy nemaj,)
    OSPALA_WEWERKA
    OSPALA_WEWERKA --- ---
    Minulý týden ve čtvrtek šla poprvý na powerjógu... Od pátka do neděle jsem se pomalu nepohla, ale pujdu znovu, protože to krásně pročistí mysl a protáhne tělo. Snad už to tolik nebude bolet:) jen jsem se chtěla zeptat jestli to opravdu pomáhá na zpevnění těla. :) Děkuju:)
    SHI
    SHI --- ---
    ANGELINE: ;))))
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    Hahá, mě moje fialová neNike neklouže))
    PETRONELA
    PETRONELA --- ---
    SHI: hele ale to klouzou podle me skoro na vsech..staci trochu otrit:-)
    SHI
    SHI --- ---
    Tak jsem zjistila, ze mi ta Nike podlozka nevyhovuje :(
    Je super ze je lehka a prakticka, ale kdyz mam dlouho vydrzet ve "strese", tak mi klouzou ruce.
    SMAGUE
    SMAGUE --- ---
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    SMAGUE: ok, takze kdyz mi dojde neco s vroubky, tak nebudu panikarit, dik]
    SMAGUE
    SMAGUE --- ---
    ty z fithamu jsou snad taky vroubkovany, teda urcite, jestli myslime to samy...jsou tam takovy malinky ctverecky proste....pro jogu, ale i pro jakekoliv jine cviceni to ma to plus, ze se tim podlozka jakoby zpevni, coz je dulezity zvlast u balancnich pozic, kdy je treba, aby bylo chodidlo co nejpevneji zakorenene...maybe...ne, je to proste tak
    SHI
    SHI --- ---
    tak jsem byla v Energy studiu poprvy cvicit,
    podlozky tam maji dobre ale musim rict ze hrozne smrdi, takze priste uz si vezmu svou - jsem rada ze ji mam)
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    TROGLODYT: Já nedělám jen powryogu, by mě zajímalo jakou výhodu mají vroubky pro Ashtangu?
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    SHI: Guma v Ječný, všechno z gumy v jednom krámě.)
    SHI
    SHI --- ---
    ANGELINE: co je to Guma a Fitham?
    TROGLODYT
    TROGLODYT --- ---
    ANGELINE: Tyhle vroubkovany jsou ale spis na Ashtanga yogu nez na normlani power jogu, si myslim
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    Byla jsem v Gumě a měli jen jeden typ za 250,-,
    ale je vroubkovaná, ne úplně, co jsem chtěla.
    Takže nakonec fitham...
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    SHI: týjo,
    tak tomu říkám správnej přístup, respekt)!
    SHI
    SHI --- ---
    ANGELINE: ja jsem to zjistila nahodou, ze je tam sleva, zacla jsem shanet casak, po dvou hodinach a 40 trafikach mi naka pani rekla "slecnooo, to sezenete uz jen v Novejch Butovicich!!!"...no tak jsem mela spasnej napad, sla jsem na Vaclavak do stanu Marianne, kde se lidem, ktery prinesli 5 uctenek davaly hodinky, a prekecala jsem naky babky, aby mi ten kupon Nike daly!!! Good job)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam