• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MURHAAYAInfračervená fotografie
    Fotografování v infračerveném spektru.

    Jak na to, rady, technika, galerie vlastních fotografíí. Analogové i digitální fotky vítány.

    Pokud máte nějaké dobré zdroje, odkazy, návody, datasheety tak to sem házejte a já to dám na nástěnku.

    postupně vybavím nástěnku doprovodnými fotografiemi.

    P.S. Uvítám, když mi někdo napíše něco o fotografování na infra citlivý film.
    rozbalit záhlaví
    LKS
    LKS --- ---
    MURHAAYA: narez, odedneska to tu bedlive sleduju :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jak to tady vidim, tak se musim pochlubit ze jsem ziskal Kodak HIE a Kodak EIR :)
    LKS
    LKS --- ---
    bar_skaly
    LKS
    LKS --- ---
    vycvak
    marketa
    LKS
    LKS --- ---
    kolorovana
    Lola rests
    CODE
    CODE --- ---
    MURHAAYA: Big UP!
    HERO
    HERO --- ---
    to posledni cernobile pano je super
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    moje infracervene fotky uverejne na iconology http://iconolo.gy/archive/if-world-was-seen-infrared-benn-murhaaya/1650 :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    KARLOS: jako v dobrym nebo jako ze tam kazdej den chodis do prace? :D
    KARLOS
    KARLOS --- ---
    Uplne me zamrazilo v zadech pri pohledu na to misto....
    ZURICI_BYK
    ZURICI_BYK --- ---
    MURHAAYA: pekny, to je na Chodove v Parku co :]
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    zas je po sezone... letos sem se tomu nejak nestacil venovat :/ ale jeden vycvak sem si udelal kdyz sem testoval 450D.

    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    HUGGI: kdyz nebude zatazeno jako je dneska... :)
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    MURHAAYA: tenhel vikend je mightysounds tak tezko..jinak v tomhle pocasi to musi jit samo ne?:) ale jinak nekdy pristi vikend bych klidne zasel..mam par napadu co by mohlo vypdat zajimave (a chci uz konecne zkusit jak se stim popere D700)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    nebo modranska rokle
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    odstranit tu fialovou neni uz problem si myslim. tam uz je to o tom jak to ma kdo rad, ja mam rad bily az lehce naoranzovely odstin listi.

    a jak tak na to koukam, tak sakra musim vyrazit jit fotit infra zase kurnik :) premyslim o zahradach na valech a nebo frantiskanske zahrade o vikendu, jesli vydrzi slunce.

    neprida se nekdo?
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    MURHAAYA: tady uz mi trochu vadi ta fialova..ale jinak je to vicemen vysledek jakej bych si od IR predstavoval "bilo/modra" ..ty oranzovo/zlato/zluty odstiny bych se snazil eliminovat

    neco jako:
    http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=352065&gal=photo
    http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=325121&gal=photo (tady zrovna to ta "kovova" konstrukce vyborne doplnuje)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    ZURICI_BYK
    ZURICI_BYK --- ---
    tak takovy barvy z toho nevymacku, holt to bude chtit dal expermntovat a nebo koupit stary telo :/
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    to bronzovy zabarveny vyzaduje si myslim min uprav nez to zlaty :)
    HERO
    HERO --- ---
    takhle to pak vypada po uprave uz sem ji sem daval tak doufam ze to nebude vadit,))


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam