• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MURHAAYAInfračervená fotografie
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    http://paladix.cz/bazar/index.php?adid=176267 a jeste jeden jeste levnejsi.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    na infra je po sezone sice, ale nekdo prodava R72 za rozumnou cenu celkem

    Inra + didymiový 67mm. - Bazar - PALADIX foto-on-line
    http://paladix.cz/bazar/index.php?adid=177276
    CODE
    CODE --- ---
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    ZURICI_BYK: Jo, spina na sensoru :) Musim to nejak vychytat... Barvy nejsou, leda bych je dokreslil :)
    ZURICI_BYK
    ZURICI_BYK --- ---
    MURHAAYA: parada, pridam casem taky par kousku


    KRYGLIK: ty ja ti nevim, to CB mi nejak nesedi no...btw: delal jsi tam v LR nejake retuse? vidim tam jedno retus kolo :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    KRYGLIK: glow je zpusobena abscenci antihalacni vrstvy :)

    jinak povsimnete si kolecka vprostred nahore na negativu presne u horniho okraje. podle me to zpusobeno koleckem, ktere je v pritlacnem plisku a ze se nejake svetlo odrazi od toho plisku, aspon to je moje domennka.
    HERO
    HERO --- ---
    ty kominy jsou bozi,industrial ifku slusi)))
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    MURHAAYA: cim je zpusobeno to 'glow'? Je to vlastnost filmu nebo spis neduh jeho stari?

    Jinak 25.jpg je jak z nejakeho sajfaj - zajimave.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---




    Murhaaya's gallery - Canonet QL17 - 45 - High speed Infrared
    http://varial-artworks.com/fotky/?dir=/Canonet%20QL17%20-%2045%20-%20High%20speed%20Infrared
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak skenuju HIE, je brutalne krytej teda, ale jde to. je to zajimavy, dalsi pokud nejspis az zas za rok ://

    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak Kodak HIE uspesne vyvolan (rodinal 1+50, 12 min), zatim je na civce a macha se, ale je videt ze tam je nejake zcernani. jinak ten film sam o sobe je velmi zvlastne zlutej, za dne vyfotim.
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    Jeden z prvnich pokusu...

    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    Ale byl sem v ty poldovce dost vysranej a prosel sem malej zlomecek, tak 300m tam a zpet. Nejdriv sem prosel mezi ne moc bezpecne vypadajicima domkama, fotim, infra na 5D2, k tomu polaroid pinhole a sem tam neco cvaknu na nejakej lofi fotak. Prilehlej areal byl normalnej plnej zivota a kdyz sem zaslechl stekani psa a zhlidl typka v cernym triku, vlasy na kratko jak se na me kouka, tak sem se otocil a sel a cvaknul sem si neco na sarce. Hromada lidi fotila v poldovce i s modelkama, takze by nemelo vo nic jit, ale ty doby kdy sem skejtoval nebo fotil na ruznych pozemcich kde byla ostraha a vstup zakazan jsou ty tam, mam rad svuj klid :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    u toho kvetu mi taky presne sedi, ale u tech ostatnich to proste to komplikovany popredi s kytkama rozplizne :)
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MURHAAYA: Dik, do Kladna se nedostanu, ale do Sarky snad jeste jo. Jinak ten ghosting ma tam ani moc nevadi, snad mi dokonce sedi mi do te atmosfery.
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    GHOSTSTALKER: ty prvni jsou v kladne v poldovce, pak ten strom je nekde v sarce a posledni je u cube office building kus od sarky. jinak na tom betonovym kvetu je videt jak mi ten objektiv dela duchy
    GHOSTSTALKER
    GHOSTSTALKER --- ---
    MURHAAYA: Ty jo, supr... kde to je? Hlavne ta posledni :)
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    jinak ten objektiv mi dela takovej tunnel vision (aspon myslim ze je to objektiv, Zuiko 50/1.4 dela zas hotspot... :/
    MURHAAYA
    MURHAAYA --- ---
    tak sem zas vytahl fotak a zkusil infra poradne na 5D2 s Vivitarem 28/2.8 v OM mountu. pak casem udelam galerku asi, ale ted sem linej :)

    taky mam skoro dofocenej ten Kodak HIE, na ten sem zvedavej.

    ZURICI_BYK
    ZURICI_BYK --- ---
    Par, doslova, fotek z cest...BB je bez uprav

    jeden panelak v Amsterdamu


    netreba popisovat

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam