• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAWEARTHSHIP - recyklované domy ^*^ energeticky soběstačné a ekologicky harmonické stavby
    rozbalit záhlaví
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    KOKES: nejsou
    WOOD: tak to nevím. pokud neseženu 2 mega nebo lidi co by do toho šli se mnou tak je to stejně buřt.
    KOKES
    KOKES --- ---
    hezky, co sousedi?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    v čem se to měří?
    WOOD
    WOOD --- ---
    moc peknej flek, jaka je tam puda?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    fotek mám hafo, místo je sqělý, teď jen sehnat dalších x lidí. fotky nahodim až budu u kompu... (doma)
    WOOD
    WOOD --- ---
    SELECTOR_IX: drzim palec, skvela vize! nahod foto ;}
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    tak dneska jedu nafotit ten pozemek...
    MRTS
    MRTS --- ---
    DAW: To by bylo dobré... Mohl bych se dostat ke scanneru a pak ti to nějak poslat.

    Mimochodem; minulý týden jsem byl doma, kontroloval jsem zpevnění břehů vtoku do rybníka - z několika proutků už vyrašily výhony (zbytek vyschl), ale mezerami mezi proutím stále nic neroste. (Stavěl jsem to na jaře, proutí jsem natahal z černé skládky bordelu od zahrádkářů.) Foto nemám, ale vypadá to podobně (jen ne tak megalomansky):
    zpevneni brehu
    (To je jen další inspirace...)
    DAW
    DAW --- ---
    No vrbicky jsou nic moc.. potom, co si prectes ty dve stranky, jak se to vlastne dela, tak uz vis vsecko co potrebujes ;-) a Natural building je docela dobra knizka.. je o dost vic prakticka, nez ta, co mam ja, ale zase tam toho neni tolik.. tak nejak se doplnuje s tou moji, takze veci, ktery chybi v tej moji jsou obsazene v te tvoji a naopak.. ;-) Chtelo by to pak nejak nakopirovat asi a mohli bysme oba mit obe..
    MRTS
    MRTS --- ---
    DAW: Fajn, to jsem rád, že to stihly..;) Jsou dobré? (Jak moc se mám těšit.)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    je to vedle toho prostoru. fotky bohužel nemám...
    MAGGI_ON1
    MAGGI_ON1 --- ---
    SELECTOR_IX: to zní lákavě. V kadani jsem již byl okolí je pěkné. Zvláště pak směrem k vojenskému prostoru Doupov. Mohl by jsi upřesnit polohu těch pozemků a popřípadě to foto. Díky
    DAW
    DAW --- ---
    SELECTOR_IX: Takze cekas na dalsi lidi, jestli byste do toho sli spolecne? Kdyz pockas jeste trictvrte roku tak dej vedet.. ale spis se mi vic libi Taborsko, Benesovsko.. ;-)
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    DAW: to záleží na okolnostech. nejsem spekulant abych kupoval 21 hektarů. mě opravdu stačí dva tři.
    DAW
    DAW --- ---
    MRTS: Tak je to tady ;-)) Vrbicky a natural building..
    DAW
    DAW --- ---
    SELECTOR_IX: Me ted ne, ale chci se zeptat, jestli ty budes kupovat? Chces nejak uz zacit s tim presunem na venkov?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ahoj vespolek. takže chci se zeptat - zajímá někoho pozemek za 9,5 za metr? je to mezi vesnicema u Kadaně. fotky budou pokud bude zájem. je toho 21 ha.
    ANTOSSH
    ANTOSSH --- ---
    (zhruba) Loc: 50°6'25.372"N, 14°24'32.978"E
    ANTOSSH
    ANTOSSH --- ---
    MRTS: Druha odzhora vypada jako to co je postaveny- zasazeny ve stromovce- za malou rickou... je jich tam vic, a vypadaj fakt paradne....
    DAW
    DAW --- ---
    MRTS: Ten strom je krasnej..
    Hele ja jsem v anglii a za tri tejdny se vracim do Cech, tak ti tu knizku muzu koupit a privezt. Nejlevnejsi by te vysla s postovnym za necelych sest liber. Chces ji?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam