• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAWEARTHSHIP - recyklované domy ^*^ energeticky soběstačné a ekologicky harmonické stavby
    DAW
    DAW --- ---
    Tohle jsem cmajznul od PREBRALa: http://www.vztahkprirode.cz/
    A osobne me to moc zujalo..
    DAW
    DAW --- ---
    KATUSA: Urcite ;-) Diky.. Az budu mit nekdy zas pripojeni vetsi nez 0.1 kb/h tak to hodim na nastenku
    KATUSA
    KATUSA --- ---
    tak nevim, patří to asi sem?
    http://permalot.org/
    KOKES
    KOKES --- ---
    COLOMAN: tu interpretaci budeme muset ještě doladit. já jsem četl 5 jako t a ne jako ť.:-)
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    OT: viete ako e3te inak nazva5 "jehnec9 na smotane"?
    -die5a uvaren0 v mlieku svojej matky..
    sry
    otazka uhlu pohladu
    LALINA
    LALINA --- ---
    komici:-))))
    KOKES
    KOKES --- ---
    jasn2 6e jo", kdz6 4eskz, tak 4eskz", jinak je to paskvil..
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    jenže ty přehazuješ i Z a Y, to je pak nesrozumitelný...
    KOKES
    KOKES --- ---
    SELECTOR_IX: 4lov23e, to nen9 3patnej n8pad. J8 u6 o tom takz uva6oval, p5e4tou to i lidi, co jsou v ciyin2 a je to naprosto sroyumiteln7 naroyd9l od 4esk0 diakritikz, kde se jim objevuje jen royszpan7 4aj. Bravo", to budu pou69vat.
    DAW
    DAW --- ---
    ;-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    souhlas, nacelniku
    DAW
    DAW --- ---
    Hej s diskusi o vegetarianstvi bych tady teda nepokracoval ;-) .. precejenom kdo vi tak vi a kdo nevi, tak dal zere mrtvy zvirata.. To je kazdyho volba zejo ;-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    SELECTOR_IX: jezení masa a jeho získávání jsou DVE ruzny veci, nemuzes tam dávat nejakej zkratkovitej oslí můstek...
    teda můžeš, ale uz pak neni o cem mluvit a je to zcestny.
    LALINA
    LALINA --- ---
    SELECTOR_IX: no fatk vyborný... novej pokrok ve vyvoji cestiny ..cisla se stávají pismeny......jako v hebrejstine .-)))
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    j8 proti masu taky nic nem8m, jen mi hodn2 vad9 zp;sob jeho z9sk8v8n9. jaxe v8m l9b9 moje nov8 diakritika? :)
    KOKES
    KOKES --- ---
    já teda mrtvoly moc nemusím, protože mě doma nutili jíst maso, ale je jasné, že život se na zemi udržuje sebepožíráním. Jinak to ani nejde, než recyklovat hmotu, jinak by život na planetě asi brzy skončil. Takže logicky proti masu - nic.

    O tom projektu jsem nic nevěděl a budu ho sledovat, fakt zajímavý. díky
    LALINA
    LALINA --- ---
    to je povera
    povera zase pretazena do extremu
    povera jako kazda jina
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    LALINA: bez nich to ale nejde pokud lidi ty mrtvoly neprestanou jist...
    LALINA
    LALINA --- ---
    oceány zamoruje i ropa, kdeco..kdyz tak nekdy ctu nebo slysim, co vsechno a kolik toho lidi vy*erou do more... jímá me užas nad tím, jakto, že jeste porad není zničenej..a jímá me ucta pred jeho velikostí... ale mozna i neco dokaze recyklovat..je to koneckoncu taky organismus...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam