• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAWEARTHSHIP - recyklované domy ^*^ energeticky soběstačné a ekologicky harmonické stavby
    LUKACZECH
    LUKACZECH --- ---
    SELECTOR_IX: energeticky... myslis to jakoze spatnej vliv na psychiku nebo ze se tam pak v zime hur udrzuje teplo?
    KOKES
    KOKES --- ---
    hlavně až tam potečou hovna sousedů nad tebou:-P
    co budeš dělat, až se lehce rozvodní? vlastně je tam ještě patro..
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    feng-šuej to říká třeba :)
    MYKO
    MYKO --- ---
    jak na to tak koukam, tak mi pod tim vodopadem chybi mlynsky kolo :D
    MYKO
    MYKO --- ---
    :) zajimavy - kdo to rika?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    tekoucí voda v bytě prej není energeticky dobrá... nicméně v mejch představách je taky :)
    MYKO
    MYKO --- ---
    Trochu to tu usina, tak ja bych s dovolenim neco zkusil. Tuhle jsem si nakreslil dum, kterej si jednou postavim :D Je to prototyp verze 0.1, takze prosim pekne pripominkujte. ;)

    KOKES
    KOKES --- ---
    jj, už tu proběhl, mám dojem, že klub s ním začal. Nicméně na nástěnce chybi:-)
    BINABIK
    BINABIK --- ---
    nevím jestli se tu tenhle domek už objevil, ale mě osobně moc zaujal:) Trochu taková hobití nora:D http://www.simondale.net/house/index.htm
    DAW
    DAW --- ---
    CONTINUITY: Jej diky kocko.. to se bude hodit ;-) ... zacinam mit takovej pocit, ze penize nakonec budou ten nejmensi problem ;-)
    GRETKA
    GRETKA --- ---
    CONTINUITY: od nich mam nejake to obleceni :)) sice americka firma, ale plno toho vyrabej v Portugalsku :) a hlavne biooobavlna a hemp a tak & recyklujou plastacky pouzity obleceni od nich. Proste hoodne sympaticka firma.
    CONTINUITY
    CONTINUITY --- ---
    Společnost, která nabízí finanční podporu nestandardním ekologickým projektům.
    Třeba to může k něčemu být :)

    http://www.patagonia.com

    Environmental Grants Program
    Growing the Grassroots
    In 1973 a young man stopped by our offices to make a pitch. He called himself, ambitiously, "Friends of the Ventura River," and his plan was to restore the filthy trickle near our headquarters to its former, wild self. A lone activist with monumental goals, he envisioned fish life, shore birds and untainted riffles in a channel ruined by pollution. He gave us hope. We gave him desk space.

    By 1985, we formalized our support of environmental activism by committing 10% of our pre-tax profits to grassroots environmental groups. Later, we changed our pledge to at least 1% of sales or 10% of pre-tax profits – whichever is more. We give at the grassroots level to innovative groups overlooked or rejected by other corporate donors. We fund activists who take radical and strategic steps to protect habitat, wilderness and biodiversity. We have given over $30 million in grants and in-kind donations to more than 1,000 organizations since the program began.

    Learn More
    Click on the booklet cover or the link below to download a copy of our annual Environmental Initiatives booklet. You'll need Adobe's Acrobat Reader to accomplish this. If you do not already have a copy, click here to go to Adobe's Web site and download the version for your platform.
    DAW
    DAW --- ---
    Tohle jsem cmajznul od PREBRALa: http://www.vztahkprirode.cz/
    A osobne me to moc zujalo..
    DAW
    DAW --- ---
    KATUSA: Urcite ;-) Diky.. Az budu mit nekdy zas pripojeni vetsi nez 0.1 kb/h tak to hodim na nastenku
    KATUSA
    KATUSA --- ---
    tak nevim, patří to asi sem?
    http://permalot.org/
    KOKES
    KOKES --- ---
    COLOMAN: tu interpretaci budeme muset ještě doladit. já jsem četl 5 jako t a ne jako ť.:-)
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    OT: viete ako e3te inak nazva5 "jehnec9 na smotane"?
    -die5a uvaren0 v mlieku svojej matky..
    sry
    otazka uhlu pohladu
    LALINA
    LALINA --- ---
    komici:-))))
    KOKES
    KOKES --- ---
    jasn2 6e jo", kdz6 4eskz, tak 4eskz", jinak je to paskvil..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam