• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAWEARTHSHIP - recyklované domy ^*^ energeticky soběstačné a ekologicky harmonické stavby
    KUATO
    KUATO --- ---
    LURA: u nas je kulturni centrum jenom jedno, ale cepujou tam sedm dni v tydnu! skoda ze Gambrinus maji jenom 12 :o/. jeste nekdy byvaji kulturni akce pro decka, ale dospelak si ten skakaci hrad tak neuzije a na maly kolotoc te nepusti :o). rek bych, ze jsme takova prumerna obec. mame kaplicku pro 12 lidi, splav a traduje se, ze u nas jednou pred 50 lety Bezruc obdivoval nejakeho motyla.
    LURA
    LURA --- ---
    DAW: Kulturní centra můžou být i na vesnici, těžko říct, co je to "běžná vesnice". Pokud taková, kde chcíp pes, na na běžné vesnici nebydlím. A kdyby se počítalo množství aktivit v poměru na jednoho obyvatele, tak myslím, že trumfneme i Prahu :-)
    DAW
    DAW --- ---
    Z osobního.. miluju jižní čechy :)
    Jo a konkrétní lokalitu jsem vybral taky kvůli tomu, že musím bydlet nedaleko nějakého menšího města, protože mám ještě jiný seberealizační plány, kvůli kterým potřebuju město - konkrétně jsou to projekty sociální práce a terapie pro lidi s psychózou.. No a taky se bude hodit bydlet nedaleko kulturních center, přecejenom jako abstinent bez televize bych na nějaké běžné vesnici asi nebyl šťastnej :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    DAW: tuhle lokalitu jsi vybral z nejakyho osobniho duvodu nebo kvuli vhodnym podminkam pro stavbu?
    DAW
    DAW --- ---
    TADEAS: Teda, tak se přecejen někdo našel. Trochu závidím, chtěl jsem být první :) ... jenže u mě to je ještě na pár let, než se k tomu konečně dostanu ... Každopádně toto léto mám v plánu koupit pozemek někde v okolí Českých Budějovic a Českého Krumlova, což je vlastně i tak trochu inzerát:

    Prosím kdybyste někdo věděl o pěkném místě v této lokalitě, napište. Díky.
    LURA
    LURA --- ---
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    KRALIK: parada...děkuju
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    KITIARA: na letaku je chyba, je to v srpnu.
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    VSOUKOLOHLOR: je to určitě tenhle termín? Na letáku mají napsaný říjen
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    YBUKO: zvazuju to.
    VSOUKOLOHLOR
    VSOUKOLOHLOR --- ---
    YBUKO: Já ano...
    VSOUKOLOHLOR
    VSOUKOLOHLOR --- ---
    Národní oslava přírodního stavitelství - 28.-29. 8. 2010 - PermaLot - Bouzov, Podolí

    http://permalot.org/en/narodni-oslava-prirodniho-stavitelstvi-28-2982010
    KITIARA
    KITIARA --- ---
    BIOPRO - Biotechnology and Life Sciences in Baden-Württemberg A very special tree house
    http://www.bio-pro.de/magazin/index.html?lang=en&artikelid=/artikel/04762/index.html
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ufff... to nedávám :)

    Univerzální Ořech palic (UNS, dříve nazývané Mali Arašídy palic) je jednoduchý ruční stroj na bulharské palic arašíd, schopné ostřelování 50 kg (110 lb) surové, Sun-sušené arašídy za hodinu.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    to mě nenapadlo, dík. a omlouvám se všem a hlavně Tadeášovi za pruzení...
    KOKES
    KOKES --- ---
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    můžu si za ní sám, ale přesto by mi přišlo hezký, kdyby tam bylo aspoň stručně o čem to je...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    já právě neumím... takhle rusky kdyby to bylo :)
    TADEAS
    TADEAS --- ---
    SELECTOR_IX: az budu mit zasuvny moduly na rozsireni vypocetni kapacity tak mozna :) http://translate.google.com/
    radsi to sem hodim s kratkym popiskem, anglicky umi kazdej druhej, treba to nekdo nezna (ja) a bude se chtit zacist :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam