• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAWEARTHSHIP - recyklované domy ^*^ energeticky soběstačné a ekologicky harmonické stavby
    VSOUKOLOHLOR
    VSOUKOLOHLOR --- ---
    BRETA: No... ano, proto jsem odkazoval na sebe. ;-)
    BRETA
    BRETA --- ---
    KERRAY: skoro to vypadá, že jsou tam jen nabouchaný, nijak neupevněný

    mě by zajímalo jak se udělá taková pěkná střecha z rákosu
    BRETA
    BRETA --- ---
    VSOUKOLOHLOR: je to ten barák co vyhrál tu soutěž za půl mega, teda aspoň tak vypadá
    VSOUKOLOHLOR
    VSOUKOLOHLOR --- ---
    SVETLUSKA222: Nedával, s tímhle domem jsem se setkal až nyní.
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    jo, zajímalo by mně, když to nese ten dřevěnej rám, jak jsou upevněný ty balíky? přitažený k základům drátem nebo tak něco? z fotek jsem to nevyčetl...
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    Ten vyfocený kámen/obelisk je úžasnej. Vytvořený zdejším umělcem? Ty spoje těch trámů jsou famozní teda. Neuvěřitelný spoje bez hřebů. Jinak ty slámový balíky, to jsou standartní velikosti nebo jsou menší? Potom při stavění těch balíků do zdí jsou něčím spletený nebo upevněný? Pícka taky nemá chybu :) ten kdo ji navrhoval skutečně ji usadil vkusně... Se člověku úplně tají dech jak je to přírodní, harmonické a všechny materiály co nezatěžují přírodu. Fandím takovým lidem, co se rozhodnou vlastníma rukama vytvořit něco takového neskutečně krásnýho. Je dobře že se lidi začínají vracet k těmto materiálům. Kde jsi hledal všechny informace o stavbě? JINAK FAKT KLOBOUK DOLŮ!!!!
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    VSOUKOLOHLOR: Krásnej harmonickej domeček!! fAKT, KLOBOUK DOLÚ! jinak nedával jsi sem fotky slaměnky už před rokem? Možná si to pletu.
    SVETLUSKA222
    SVETLUSKA222 --- ---
    DAWYT: No docela by mne zajímalo, zda by to fungovalo i v Čr. Nevíte někdo jestli ten projekt v tý zoo Praha byl schválen?
    VSOUKOLOHLOR
    VSOUKOLOHLOR --- ---
    VSOUKOLOHLOR
    VSOUKOLOHLOR --- ---
    IQ: Máte doma nepotrebnú slamu? Postavte si z nej dom | Z domova | tv.sme.sk
    http://tv.sme.sk/v/22704/iq-mate-doma-nepotrebnu-slamu-postavte-si-z-nej-dom.html
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    DENDROBATA: říká se tomu tepelná past. zapátrej na googlu
    LURA
    LURA --- ---
    BRANA: Ten dům je moc hezký, i ten nový, co staví teď.
    MATT: To je sice možné, že to dostavěl už před několika lety, já si ale myslím, že i tak je to hezké a bez ohledu na papouškování novin je dobré, že se píše i o takovýhle stavbách a dostane se to na veřejnost.
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    Jeste nez zacnu patrat na netu, resil se tu (nebo je tady expert na) hybridni system pro ohrev teple vody k myti a vytapeni pohaneny solarnimi kolektory a kamny na drevo. Shanim veskere informace .. predstava takova ze pokud sviti slunicko, bude se voda ohrivat kolektory, jinak se zatopi v kamnech .. taky voda by mohla mit dva obehy, jeden na teplou vodu k myti a druhy na ustr. topeni .. coz mozna ale bude zbytecne pac prave resim cca do 40m2 obytne plochy a nakonec zustane jen ohrev teple vody obecne. Samozrejme se mi jedna o lowtech/lowcost variantu, takovych tech profi hybrid solar systemu by se dalo asi najit dost. Jaky typ kamen bude pro tento system vhodny? zasobnik... jaky? Dik za jakykoli koment ci info ..
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    hlavně tam sou smíchaný fotky z obou jeho prvních. zajímal by mě spíš ten třetí, jestli už stojí...
    MATT
    MATT --- ---
    BRANA: to je stejne hrozny, Simon Dale ten dum dostavel pred trema, nebo kdovi kolika lety, uz se odstehoval, ale teprv ted o tom vsichni papouskujou, protoze se to nekdy v zari objevilo v Daily Mail..
    BRANA
    BRANA --- ---
    Dům jako z pohádky aneb Vítejte v Hobitíně | Dumazahrada.cz - Vše o bydlení, stavbě, zahradě a realitách
    http://www.dumazahrada.cz/dum-stavba/architektura/2011/10/28/clanky/dum-jako-z-pohadky-aneb-vitejte-v-hobitine/?utm_source=kafecz&utm_medium=shifter
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam