• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DAWEARTHSHIP - recyklované domy ^*^ energeticky soběstačné a ekologicky harmonické stavby
    rozbalit záhlaví
    TURF
    TURF --- ---
    MYKO: 2 miliony
    MYKO
    MYKO --- ---
    nevi nekdo jaky byly naklady na Zemenku?
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    to je blbost
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    AKHIBARA: já jen vím, že to zboural a postavil jinej.
    AKHIBARA
    AKHIBARA --- ---
    LINKOS: Nestoji? Sem myslel ze si jen postavil vetsi. Na svem webu nic nepise.

    A oni v te galerii na centrum.cz smichali fotky z obou staveb se mi zda.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    jakpak to? úřadům se nelíbil?
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    LDS: trochu pozdě, ten dům už ani nestojí :)
    LDS
    LDS --- ---
    MATT
    MATT --- ---
    AMBIENTIUM: taky musi mit o dost vetsi nosnost
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    JUNIOR: Zelenou střechu pod úhlem 45°? Samozřejmě že to byla první varianta se kterou jsem pracoval (pultová střecha), než jsem poznal místní regulaci. A hlavně i zelená střecha se musí tepelně izolovat. Ozelenění jako izolace nestačí.
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    AMBIENTIUM: A co teřba zelenou střechu ? O té si nepřemýšlel ?

    jinak ovčí vlna potenciální seminiště breberek ? já měl za to, že vlnu breberky nezajímají... ?
    VSOUKOLOHLOR
    VSOUKOLOHLOR --- ---
    Ovčí vlna ne. Potenciální semeniště breberek.

    AMBIENTIUM: Balíky mají tloušťku různou, záleží, jaké se seženou.
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    AMBIENTIUM: no, znám člověka co ji nechává jen propršet, já osobně bych ji pak asi ještě propral.
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    LINKOS: Ovci vlna cistena nebo "raw"? "Raw" mam podezreni ze bude smrdet...
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    AMBIENTIUM: Tak způsobů je hodně. Co třeba hofatex a nasypat za to konopný pazdeří?? Nebo ovčí vlnu
    DENDROBATA
    DENDROBATA --- ---
    AMBIENTIUM: Budu něco takového řešit na pultove střeše. Budeme tam dávat zaklopy z dřevěných lati nebo .. Ehm ... z OSB desek
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    DENDROBATA: No ja bych prave taky docela rad dal slamu s hlinou, ale je to teda docela narocne to utesnit a vubec to tam poradne nacpat protoze slama izoluje dobre, kdyz je adekvatne zkomprimovana... Dan tam ma v projektu napsano "slamene baliky", ale balik ma pokud vim 45 cm tloustku, a neni mi jasne jakym zpusobem by je tam pokladal, aby to drzelo. Samozrejme se ho zeptam, to neni problem, ale zajimaji me jeste pripadne dalsi nazory...
    AMBIENTIUM
    AMBIENTIUM --- ---
    LINKOS: Krytina neni tak dulezita, ale ta izolace me zajima. Detailne pokud mozno vrstvu po vrstve, kdyby byl nejaky tip... Prostor pod strechou bude obyvatelny ne puda, takze musi byt dobre izolovan.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam