• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    Koloběžka velmi negativním způsobem ovlivnila můj život. Pokaždé, když někam musím jít pěšky, připadám si pomalý, neohrabaný a propadám pocitům nudy a depresím.

    pro nejčastěji hledané informace mrkněte na nástěnku!, mapa koloběžkových akcí zde.
    rozbalit záhlaví
    HASH
    HASH --- ---
    CLOOTH: dobry...skoda ze nemame v cechach takhle vysoky hory
    i kdyz ted me napada...snezka za barakem...bych si mohl udelat vejlet skrz krnap ;)

    CHOCHA: bikeri maji husto brzdy, kde je to v urcitem miste prevedenou kruhama napojenyma na lanko
    imho by se mu ty brzdy stejne jenom pletly - co si budeme vykladat, kdyz potrebujes kriticky rychle zastavit, tak je jednodussi z ni slezt, nez ji zkouset dobrzdit
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    jo tak to maj bikeri taky takovy brzdyto se nemota lae jak sem koukal tak sem tam nevidel ty mackatka na riditkach

    CLOOTH: no prave muzes neco nafotit na seshne kdyz uz si te platime ;-)
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    CHOCHA: ja sem dneska za fotakem az do vecera.. Me to dela taky takohle divny zvuky, ale podle myho je to kvalitou tech kol, resp. tech vypletu. Naprosto tam nepasujou :)


    jak sem koukal na toho kluka, tak jezdi na tomhle? / http://www.mibo.cz/images/RIVAL.JPG / a ty brzdy ma mozna nejak huste vedeny vnitrkem, i kdyz pochybuju, pac by se mu to tam silene motalo...
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    podle me si proste furt pritahuje rukama jako kolo ale spis sem cumel ze na ni nema vubec brzdy
    HASH
    HASH --- ---
    CHOCHA: tjn, akorat asi trosku nechapu zakony fyziky, pac by mu IMHO ta kolobezka mela ve vzduchu delat vsechno mozny, jen ne byt k jeho noham uplne prilepena, to fakt trochu nepobiram
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    HASH: mega mazec mam co trenovat :-)


    HASH: lol
    HASH
    HASH --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=XImOijx7zkw&feature=related

    zajimavy to je az nekde od ruhy pulky, kdy si zacne davat salta s pulvrutama
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    Tak dneska kdyz sem jel do prace tak mi zacolo tak srandovne louskat v prednim klole omg jen cekam kdy se mi rozpadne pod rukama. Zadni vrze v prednim cvaka omg.

    CLOOTH: Kdyz dneska neni ten sraz nechces prijet na seshnu?
    HASH
    HASH --- ---
    tak to nechame na konec mesice a uvidime...
    W3R
    W3R --- ---
    ja tenhle tyden tez frmol, a pristi tu nejsem
    HASH
    HASH --- ---
    ja jsem ted dost zabitej, pristi tyden taky
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    chjo, čtvrtek jsem v cizárně:(
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    BIRK: http://www.manica.cz/bbb-cyklocomputer-dashboard-bcp01-p-3856.html tohle prodavaji u kostky ke kolobezkam. Co se ke me ale doneslo, ze je v praze nejakej specializovanej kolobezko-shop. Akorat nevim kde, vite nekdo?

    CHOCHA: me to nejdriv slo vse uplne v pohode, ale pozdeji se mi urvaly ty paprsky, mel sem tam osmicku a bylo to spatny (to vsechno v radotine, ale to sem ti uz rikal myslim) to predni mi zacalo ted louskat nove, po projizdce po krcaku, zadna maximalni rychlost nikde neni a pod vahovym limitem urcite sem. Kazdopadne kdyz sem mel to zadni rozbity, tak sem sel reklamovat do sveta sipek a musim rict, ze super pristup, neprostestoval, jenom rikal, ze se to obcas stane. A jak mi zacalo louskat v tom prednim, tak se docela bojim jezdit...to mam za to, ze mam levnou kolobezku :)
    BIRK
    BIRK --- ---
    k tem tachometrum...mate nejaky typy u kterych se da zadat tak maly kolo jakoje 12" ?
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    no to zadni mi taky loupe predni zatim ne
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    CHOCHA: me ted zacalo loupat v prednim kole ( i zadnim.. ) nedela ti to taky?
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    ja taky ne z toho si nic nedelej :-)
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    CHOCHA: porad este nemam tachacek :/
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    ad sraz ctvrtek se mi obecne moc nehodi ale pokusim se to nejak poresit
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    a kolik si jel?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam