• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    Koloběžka velmi negativním způsobem ovlivnila můj život. Pokaždé, když někam musím jít pěšky, připadám si pomalý, neohrabaný a propadám pocitům nudy a depresím.

    pro nejčastěji hledané informace mrkněte na nástěnku!, mapa koloběžkových akcí zde.
    rozbalit záhlaví
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    BIRK: http://www.manica.cz/bbb-cyklocomputer-dashboard-bcp01-p-3856.html tohle prodavaji u kostky ke kolobezkam. Co se ke me ale doneslo, ze je v praze nejakej specializovanej kolobezko-shop. Akorat nevim kde, vite nekdo?

    CHOCHA: me to nejdriv slo vse uplne v pohode, ale pozdeji se mi urvaly ty paprsky, mel sem tam osmicku a bylo to spatny (to vsechno v radotine, ale to sem ti uz rikal myslim) to predni mi zacalo ted louskat nove, po projizdce po krcaku, zadna maximalni rychlost nikde neni a pod vahovym limitem urcite sem. Kazdopadne kdyz sem mel to zadni rozbity, tak sem sel reklamovat do sveta sipek a musim rict, ze super pristup, neprostestoval, jenom rikal, ze se to obcas stane. A jak mi zacalo louskat v tom prednim, tak se docela bojim jezdit...to mam za to, ze mam levnou kolobezku :)
    BIRK
    BIRK --- ---
    k tem tachometrum...mate nejaky typy u kterych se da zadat tak maly kolo jakoje 12" ?
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    no to zadni mi taky loupe predni zatim ne
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    CHOCHA: me ted zacalo loupat v prednim kole ( i zadnim.. ) nedela ti to taky?
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    ja taky ne z toho si nic nedelej :-)
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    CHOCHA: porad este nemam tachacek :/
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    ad sraz ctvrtek se mi obecne moc nehodi ale pokusim se to nejak poresit
    CHOCHA
    CHOCHA --- ---
    a kolik si jel?
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    dneska jsem si pridelal telefon na kolobezku a jel se projet do krcaku, tady jeden moc prijemenj sjezd

    http://www.facebook.com/video/video.php?v=1191736833080&ref=nf

    (nevim jestli ten link pofrci, tak kdyztak soupnu na YT)

    HASH
    HASH --- ---

    Ctvrtek 18.6. bych na letnou (treba kolem osme)

    8 hlasy od 8 respondentů

      DOKIS
      DOKIS --- ---
      Byt obcas za magora mi nevadi :)
      Ale jde mi spis o to, ze na kole jsem prestal jezdit, protoze to nedavaly moje zada. Tak se drzim inlinu, ale obcas by se hodilo nejake jezditko, ktere zvladne i trochu narocnejsi (mestsky) teren.
      HASH
      HASH --- ---
      DOKIS: pokud ti nevadi obcasne buzeni pozornosti, tak je to hodne prijemna vec
      CLOOTH
      CLOOTH --- ---
      DOKIS: ja ti muzu rict rovnou, ze je :)
      DOKIS
      DOKIS --- ---
      Ja se zatim pohybuju jen v rovine teoretizovani, ale klidne bych se zastavil a zkusil od vas zjistit, jestli kolobezka je nebo neni to, co si chci poridit ;-)
      W3R
      W3R --- ---
      jo uterek, nebo nejakej jinej den z pristiho tydnu

      ja 20. mizim nachvilku z cr a prvni sraz bych nerad prosvih :)
      YELENKA
      YELENKA --- ---
      Ja jsem za.. Jen reknete datum a jedu :-) pokud by to slo mimo vikendy, uterky a ctvrtky, bylo by to super.. :-))) ale jinak se samozrejme prizpusobim :-)))
      Letna ok :-)
      REFALLENONE
      REFALLENONE --- ---
      co tak to domluvit na nějakým sraze... třeba na Letný? :))
      HASH
      HASH --- ---
      no kdyz to ctu...neusporadame spis kolobezko vylet po nejake zajimave trase ? :)
      YELENKA
      YELENKA --- ---
      CLOOTH: Jj, tyhle kesky uz mam taky odloveny.. :-D
      Diky za mapku..:-)
      CLOOTH
      CLOOTH --- ---
      YELENKA: uprime receno sem vicemene jenom navestevnikem na barrandove, takze odpovim radsi mapou :)



      (a dal po ceste...)
      YELENKA
      YELENKA --- ---
      CLOOTH: :-)))) k tomu neni co dodat.. kdyz uz i na wiki mas "svoje" patniky :-) Kudy pak pokracujes? Z Klukovic skrz Prokopak a pak pres Hlubocepy smerem ke Smichovskymu nadrazi?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam