• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    HASH
    HASH --- ---
    Magic Wheel | Originální dárky na Smartstore.cz
    http://www.smartstore.cz/gadgets/magic-wheel/
    HASH
    HASH --- ---
    ja tramvaji jezdim bezne, ale od te doby, co me z ni vyhodili, tak jezdim zasadne druhym vozem uplne vzadu (komu by se tam chtelo me jit buzerovat) a nastupuji tak, aby me ridic prijizdejici tramvaje nezahledl na zastavce (lehce schovanej za lidma nebo budkou)

    konflikt s revizorama jsem jeste nemel - uklinuju se tim, ze kdyz tak vyhaknu rychloupinakem predni kolo a budu tvrdit, ze je to naklad

    kazdopadne nechat se v noci ozralej unaset hybnou silou v prostoru tramvaje je docela prdel ;)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    HASH: neni spatny napad, jak to mate s tramvaji? naky problemy, nebo vpohode?
    vim ze je to hlavne dopravni prostredek aby clovek sockou nemusel jezdit, ale my nemame v praci sprchu takze tech osm kilaku po ranu a pak sedet spoceny cely den v kanclu.. neni to moc lakava predstava:)
    HASH
    HASH --- ---

    pristy tyden (multiple) na letnou

    8 hlasy od 4 respondentů

      HASH
      HASH --- ---
      hele my musime nekdy vyrazit na tu letnou a porovnat ty nase stroje, strasne by me zajimalo, jak se jezdi na ostatnich...
      DANCHEZ
      DANCHEZ --- ---
      HASH: vetsi nez uvazovana k6... ale je fakt ze riditka jsou trochu nizko.. a dikz ahead upevneni nejdou zvednout.. takze cekuju nejake jine riditka, nejlepsi by byly bmxstyle, ale ne tak vysoke a bez te prostredni zpevnujici trubky, a ne tak siroky jak byvaj bmx (680), neco takovyho http://www.lindnerovi.cz/images/k6-10-big.jpg
      GODEFROI
      GODEFROI --- ---
      Já mám kostku 20" a je to jen tak tak na mejch 174cm, naklopil jsem si řídítka víc k sobě abych je zvýšil. Jinak spokojenost, ale na celkový hodnocení ještě brzy.
      HASH
      HASH --- ---
      DANCHEZ: 16" ? Neni ti mala ? :)
      DANCHEZ
      DANCHEZ --- ---
      uvazoval jsem jeste o MIBO Courage ale u kostky se mi libil vic krcek, a brandove vybaveni (brzdy, naboje)
      DANCHEZ
      DANCHEZ --- ---
      tak jsem si zrovna dovez kolobku.. kostka street 16
      WAMP_ELF
      WAMP_ELF --- ---
      BIRK: tak jednou tejně zhruba. Asi to bude tím způsobem jak říkáš *mrk*
      BIRK
      BIRK --- ---
      no ja mam 75 teda pred afrikou :D ted 67 ale zas nejezdim a slecna kolem 63 btw asi to bude zpusobem jizdy...slecna se vozi a ja jezdim :D
      jak casto ho dotahujes ?
      WAMP_ELF
      WAMP_ELF --- ---
      BIRK: kolik vážíš ty a kolik slečna? Já musím představec u řídítek taky dotahovat pokud myslíme to samí, jinak bych si zle rozbil hubu jen u prudkého brždění o skočkách nemluvě...
      DANCHEZ
      DANCHEZ --- ---
      kde se daj koupit v praze kolobezky mibo? (prodejna, ne eshop)..
      nasel jsem akorat zpmsport .. a tam je provozni doba 10-21 .. ale to se mi nezda ze by to byla otviracka v kramu (park hostivar)
      BIRK
      BIRK --- ---
      DANCHEZ: jj to by me taky zajimalo...uvazuju o tom z ebych ji koupil slecne sam jezdim na Mibo Courage...a kdyz jsme u toho...stava se vam ze se vam povoluje ta matka na riditkach...hmmm takova ta ktera spojuje vidlici s riditkama ...http://mibo.cz/images/prislusenstvi/d-nosic.jpg ta cast kde konci horni uchyt nosice...

      ja ji musim dotahnout aspon jedenkrat tydne...ted kdyz nejezdim a msito toho ji ma slecna to prej nemusela dotahnout ani jednou (za mesic) divny divny
      HASH
      HASH --- ---
      to tady uz zase nejsem .)
      GODEFROI
      GODEFROI --- ---
      a co ten ctvrtek...
      HASH
      HASH --- ---
      malo lidi...
      W3R
      W3R --- ---
      takze asi nakonec nic, coz, jak tak koukam na anketu ohledne srazu...
      HASH
      HASH --- ---
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam