• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    HASH
    HASH --- ---
    WAMI: co si pamatuju, tak na mushing se hlavne delaj peklne tezky kolobezky, prave proto, aby ty psi moc nelitali :)

    co tady neco ?
    http://www.tombru.com/mushing/index.php?board=9.0
    BIRK
    BIRK --- ---
    ja mam courage dramtim po praze a upr...btw mensi kolo...lepsi sance si ji vzit do tramvaje/busu...

    btw mam taky dotaz...jaky plaste na tohle sileny pocasi...klouuze mi to az beda
    PETUS
    PETUS --- ---
    zdravim vespolek, mel bych trochu komplexnejsi dotaz ohledne vyberu kolobezky - mel jsem vybrano od Miba model Courage, ale kamarad mi radil, ze by doporucoval spise vetsi predni kolo (stabilita na spatnem terenu, kocici hlavy apod.).
    Ale rikal jsem si, ze to uz lepsi by bylo poridit si za podobnou cenu 'akrobaticky' model Rival .. ktery mi prijde podobny jako Courage, jen s lepsimi riditky, apod.

    Zajimalo by me, jak se projevi nizsi stavba ramu na pripadne delsi trasy (bolest zad, unava nohou apod.)

    Z casovych duvodu bohuzel nemam cas si to jet do Roznova vyzkouset. Diky za pripadne nazory! ;o)
    WAMI
    WAMI --- ---
    BIRK: netvrdím, že sjezd není adrenalin, je, ale trochu jiného typu...

    prostě do shýbání bych nešla... :oP
    BIRK
    BIRK --- ---
    tak ja jezdim sjezdy volnym terenem :-) dokazu si uelat obrazek...no ale prepinas kdyz muzes...o to je to vtipnejsi najit si tu vhodnou a jedinou 1,5vteriny :-)
    WAMI
    WAMI --- ---
    BIRK: bych ti někdy pučila zápřah, to za jízdy nezdvihneš ani ruku, natož aby ses shýbal... :oD

    maximálku jsme měli nějakých 35 km/h, ten psí pohon s tebou dosti trhá a když takhle zaberou v lese, věř mi, že nějaký shýbání nehrozí... :oP
    BIRK
    BIRK --- ---
    no bys nemusela slizat ani tak...jen se staci za jisty sehnout a pretocit takovej knofl ale bez debat packa je packa...no a co teprve na riditkach
    WAMI
    WAMI --- ---
    tyjo, tak systém zapnutí/vypnutí té odpružené vidle slyším prvně, to mě dost zaujalo... při jízdě nemám čas slízat a řešit to nějak složitě, ale kdyby to šlo opravdu jen nějakou páčkou, rozhodně to zní dost zajímavě...

    můžu poprosit o nějaký odkaz na výrobce takové finty? ;o)
    BIRK
    BIRK --- ---
    jj mas pravdu vecina energie s eti zhoupne do vidle...proto se delaj odpruzeny vidlice se zamkem...neboli zapnes...peruje vypnes nehne se, vecinou je to nad jednim perem ale existuje system kdy si to das jako packu na riditku neco vy stylu prehazovacky u horaka a pak uz jen prstem prehazujes.
    ja bych taky rad odpruzenou vidli ale rikam si ze zatim jezdim jen po Praze tak neni duvod a le v tvym pripade bych do toho sel...
    WAMI
    WAMI --- ---
    když už jsem tady ten klub našla... :o)

    Používám kolobku poměrně často, nicméně ve trošku adrenalinovějším sportu, zvaném hezky česky SC1-2, neboli scooter tažený jedním až dvěma psy. Jezdí se většinou lesními cestičkami a podobným vtipným terénem, takže pro mě je důležitá poměrně dost vysoká světlá výška stupátka (a 26" přední kolo, ale to nemá souvislost s dotazem ;o) ).

    Občas je ale třeba psům pomoct, opomiňme fakt, že se člověk s takovou výškou stupátka celkem nadře, jde mi o tohle: když dloubám intenzivně, dost zabírám i rukama, přitahuju se k řídítkům. Přemýšlela jsem o tuningu kolobky odpruženou vidlicí (přece jen to v lese dost drncá), ale nepůjde pak většina energie, kterou pumpuju při odrazu do ruk, jen do té odpružené vidlice?

    Kdo jezdíte s odpruženou vidlicí, vidíte nějaký rozdíl? Nebo je to jen nepatrné?

    dík za info... :o)
    BIRK
    BIRK --- ---
    tos to oc neupresnil ;-)
    velikost, nosnost, typ/velikost kol, cena :-)
    HANZULE
    HANZULE --- ---
    Sháním klasickou koloběžku, takovou tu s nafukovacima kolečkama jako od kocarku. klidně starší ale hlavne at je v poradku ram!
    HASH
    HASH --- ---
    HASH: hele kecam, mozna az v osum :)
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Vyjizdim tam.
    HASH
    HASH --- ---
    tak ja budu od 19:30 na letne, pokud se nekdo chce stavit ;)
    HASH
    HASH --- ---
    je to na jedny fakt pekny trase kolem holesovic, dobra hospoda na dojezd :)
    HASH
    HASH --- ---

    5.9. (sobota) - nohejbalovy turnaj u buddyho


    (kousek od Libenskeho mostu, svijany tocene vzduchem, pecene dobroty, L8!)
    HASH
    HASH --- ---
    oka
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Jsem pro utery letna, mozna ten sraz trochu driv 19.30 ?
    HASH
    HASH --- ---
    ja bych zasel v utery na tu letnou

    sraz treba v osum v te velke zahradce, "co nejblize ke kyvadlu", at muzeme vyrazet na testovaci okruhy ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam