• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    HASH
    HASH --- ---
    tak ja budu od 19:30 na letne, pokud se nekdo chce stavit ;)
    HASH
    HASH --- ---
    je to na jedny fakt pekny trase kolem holesovic, dobra hospoda na dojezd :)
    HASH
    HASH --- ---

    5.9. (sobota) - nohejbalovy turnaj u buddyho


    (kousek od Libenskeho mostu, svijany tocene vzduchem, pecene dobroty, L8!)
    HASH
    HASH --- ---
    oka
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Jsem pro utery letna, mozna ten sraz trochu driv 19.30 ?
    HASH
    HASH --- ---
    ja bych zasel v utery na tu letnou

    sraz treba v osum v te velke zahradce, "co nejblize ke kyvadlu", at muzeme vyrazet na testovaci okruhy ;)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    nenakladal tedka nekdo z vas v nuslich na strechu auta dve kolobky mibo?:)
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Tak, ze by nakonec utery...
    BIRK
    BIRK --- ---
    HASH: jj to znam uvazoval jsem o tom ale pak mi to prislo uplne mimo...navic do prahy...fakt asi ne
    BIRK
    BIRK --- ---
    ty jj netrcet v Keni hned bych zasel...az se vratim zkusim poresit sraz... nekdy vyrazim sam na strahov dam si pivko v 7ce a pak si to rezu dolu z kopce :D
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    ja muzu kdykoliv ale az kolem sedmy:(
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    HASH: je mi jedno pokud bude pekne a po paty... 'o]
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    HASH
    HASH --- ---
    Magic Wheel | Originální dárky na Smartstore.cz
    http://www.smartstore.cz/gadgets/magic-wheel/
    HASH
    HASH --- ---
    ja tramvaji jezdim bezne, ale od te doby, co me z ni vyhodili, tak jezdim zasadne druhym vozem uplne vzadu (komu by se tam chtelo me jit buzerovat) a nastupuji tak, aby me ridic prijizdejici tramvaje nezahledl na zastavce (lehce schovanej za lidma nebo budkou)

    konflikt s revizorama jsem jeste nemel - uklinuju se tim, ze kdyz tak vyhaknu rychloupinakem predni kolo a budu tvrdit, ze je to naklad

    kazdopadne nechat se v noci ozralej unaset hybnou silou v prostoru tramvaje je docela prdel ;)
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    HASH: neni spatny napad, jak to mate s tramvaji? naky problemy, nebo vpohode?
    vim ze je to hlavne dopravni prostredek aby clovek sockou nemusel jezdit, ale my nemame v praci sprchu takze tech osm kilaku po ranu a pak sedet spoceny cely den v kanclu.. neni to moc lakava predstava:)
    HASH
    HASH --- ---

    pristy tyden (multiple) na letnou

    8 hlasy od 4 respondentů

      HASH
      HASH --- ---
      hele my musime nekdy vyrazit na tu letnou a porovnat ty nase stroje, strasne by me zajimalo, jak se jezdi na ostatnich...
      DANCHEZ
      DANCHEZ --- ---
      HASH: vetsi nez uvazovana k6... ale je fakt ze riditka jsou trochu nizko.. a dikz ahead upevneni nejdou zvednout.. takze cekuju nejake jine riditka, nejlepsi by byly bmxstyle, ale ne tak vysoke a bez te prostredni zpevnujici trubky, a ne tak siroky jak byvaj bmx (680), neco takovyho http://www.lindnerovi.cz/images/k6-10-big.jpg
      GODEFROI
      GODEFROI --- ---
      Já mám kostku 20" a je to jen tak tak na mejch 174cm, naklopil jsem si řídítka víc k sobě abych je zvýšil. Jinak spokojenost, ale na celkový hodnocení ještě brzy.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam