• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    nekolikrat me vyhodili z autobusu s kolobehem, takovym docela nevybiravym zpusobem, ale kdyz na toho autobusaka zamavas kdyz prijizdi, tak je to vetsinou v klidu, pusti te a moc neresi. Nevim proc to tak funguje, ale funguje :)
    HASH
    HASH --- ---
    CLOOTH: nechces se rozepsat ?
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    idealni je po predchozich neblahych zkusenostech na toho autobusaka zamavat, vetsinou to je ok a pusti....
    BIRK
    BIRK --- ---
    otazka cviku... Ale jako pravda tramvaj je lepsi
    HASH
    HASH --- ---
    BIRK: zrovna s busem bych byl opatrnejsi...tim jezdim s kolobezkou nerad...nejak se tam neumim spravne vtesnat :)
    BIRK
    BIRK --- ---
    jj presne tak kolobka neni kolo....tu si muzes vzit i do tramvaje/busu a nikdo nerekne ani n...btw stejnou vec jsem resil taky jako ty...ale zkusil jsem to a pohoda...btw jses rychlejsi nez tech10min...fakt
    HASH
    HASH --- ---
    J_A_N: a proc to musis hazet do batuzku ?
    J_A_N
    J_A_N --- ---
    BIRK:
    GODEFROI:
    nojo, kdyz ja hledam priblizovadlo do mesta. kdyz se potrebuju dostat o 5 ulic vedle, tak tam dojdu za 15 minut rychlou chuzi, nebo se tam dostanu za 15 minut MHD, ale z toho budu 10 minut cekat na zastavce, nebo bych se tam mohl dostat za 10 minut na priblizovadle. ale potrebuju aby bylo maly, abyh ho pak slozil do batuzku. asi jako kdyz v maxipsovi fikovi meli ten malej kapesni kombajn co kdyz se hodil na zem, tak vyrostl.
    WAMI
    WAMI --- ---
    HASH: dík... :o) fotila kámoška, dycky jí strčím foťák do ruky a doufám :o) ale většinou aspoň něco vyjde... ;o)
    HASH
    HASH --- ---
    WAMI: pekny fotky :)
    WAMI
    WAMI --- ---
    HASH: ti nevím, čoveče, spíš se dělaj těžký proto, že maj lidi strach, aby se jim to při prvním vybourání nerozpadlo... :o) s kolobkou tahám už pár let a byť vypadá poněkud legračně, ještě minulou sezónu chodili zvědaví musheři, kdeže sehnat kolobku s předním 26" kolem... :o)

    teď už zákony fyziky dorazily i k musherům, takže většina lidí přechází na podobný typ, ale právě jsem asi u dvou, tří lidí viděla odpružený vidlice, tak mě zajímal názor na jejich použití nikoliv od musherů, ale od "čistokrevných koloběžkářů" :oD

    jinak nejsme ještě frajeři, s ohařema jezdí průměrky daleko vyšší, ale proti seveřenům nám to taky jede docela slušně, míváme průměrky kolem 20-22km/h :o)



    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Skladaci nebrat, ta neni pevna ani odolna.
    BIRK
    BIRK --- ---
    tak to skladaci tezko...v tom pripade bych resil ciste pevnej model...asi nejlepe mibo ten ma nostosti kolem 120kg neboli vzdy je lepsi mit reyervu...pri skoku atd...
    J_A_N
    J_A_N --- ---
    Dobry vecer preju, doporucite mi tu nekdo vyrobce nebo obchod na kde dostanu nejakou minimalni lehkou skladaci mestskou kolobezku? Ale pevnou a odolnou. Mam skoro 100 kilo a nerad bych, aby se na kocicich hlavach polamala. Dik, Jan
    HASH
    HASH --- ---
    WAMI: co si pamatuju, tak na mushing se hlavne delaj peklne tezky kolobezky, prave proto, aby ty psi moc nelitali :)

    co tady neco ?
    http://www.tombru.com/mushing/index.php?board=9.0
    BIRK
    BIRK --- ---
    ja mam courage dramtim po praze a upr...btw mensi kolo...lepsi sance si ji vzit do tramvaje/busu...

    btw mam taky dotaz...jaky plaste na tohle sileny pocasi...klouuze mi to az beda
    PETUS
    PETUS --- ---
    zdravim vespolek, mel bych trochu komplexnejsi dotaz ohledne vyberu kolobezky - mel jsem vybrano od Miba model Courage, ale kamarad mi radil, ze by doporucoval spise vetsi predni kolo (stabilita na spatnem terenu, kocici hlavy apod.).
    Ale rikal jsem si, ze to uz lepsi by bylo poridit si za podobnou cenu 'akrobaticky' model Rival .. ktery mi prijde podobny jako Courage, jen s lepsimi riditky, apod.

    Zajimalo by me, jak se projevi nizsi stavba ramu na pripadne delsi trasy (bolest zad, unava nohou apod.)

    Z casovych duvodu bohuzel nemam cas si to jet do Roznova vyzkouset. Diky za pripadne nazory! ;o)
    WAMI
    WAMI --- ---
    BIRK: netvrdím, že sjezd není adrenalin, je, ale trochu jiného typu...

    prostě do shýbání bych nešla... :oP
    BIRK
    BIRK --- ---
    tak ja jezdim sjezdy volnym terenem :-) dokazu si uelat obrazek...no ale prepinas kdyz muzes...o to je to vtipnejsi najit si tu vhodnou a jedinou 1,5vteriny :-)
    WAMI
    WAMI --- ---
    BIRK: bych ti někdy pučila zápřah, to za jízdy nezdvihneš ani ruku, natož aby ses shýbal... :oD

    maximálku jsme měli nějakých 35 km/h, ten psí pohon s tebou dosti trhá a když takhle zaberou v lese, věř mi, že nějaký shýbání nehrozí... :oP
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam