• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    HASH
    HASH --- ---
    BIRK: ja to rikam furt

    podle tohodle vykladu bys teoreticky mel mit i odrazky v kolech a tak ne ? ;)
    BIRK
    BIRK --- ---
    hmmm to je husty...to mi vzalo vitr z plachet...vzdy jsem odpovidal...ja na kole nejedu jako kolobezim...hlavne na sekuritaky nekde v pasazich....hmmm
    VDP
    VDP --- ---
    diky, toho jsem si driv nevsim :-(

    :-)
    MICTECH
    MICTECH --- ---
    VDP: Zákon 361/2000 Sb. o silničním provozu v § 57 odst. 2 uvádí, že „jízdním kolem se z hlediska provozu na pozemních komunikacích rozumí i koloběžka“. Prakticky tedy pro jízdu na koloběžce platí stejná pravidla jako pro cyklistiku.

    Dopravní podnik hlavního města Prahy
    7.2.9 Ustanovení týkající se přepravy jízdních kol se vztahují i na jednokolová jízdní kola (monokolo) a na koloběžky bez pomocného motorku přesahující svými rozměry rámec povolené přepravy zavazadel.
    VDP
    VDP --- ---
    BIRK:

    " .... kolobezka neni kolo .... "

    podle myslim dopravniho zakona se za kolo povazuje i kolobezka

    me nikdy z tramvaje s ni nevyhodili, ale nemate nekdo tip na presny zneni pravni formy nebo predpisu, kde by fakt bylo receny, ze kolobka neni kolo?
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    kolobeh v obchodaku je neco jako klapky na oci pro kone, i kdyz se na tebe koukaj divne, tak mas mnohem mensi dopad na dusevni zdravi kdyz tamtudy proste profrcis a vyberes jen co potrebujes a adieu...
    HASH
    HASH --- ---
    jj, hlavne opticky je to mensi - obcas s ni zajizdim i do obchodu
    BIRK
    BIRK --- ---
    nestlao se mi aby me s kolobezkou z hospy vyhodili nebo se nenaslo na ni misto...neni to kolo je to maly
    HASH
    HASH --- ---
    J_A_N: "asi vetsinou"
    pred bazenem byvaji stojany a pred hospodama taky
    J_A_N
    J_A_N --- ---
    HASH: aby nezabirala misto :-) treba do tramvaje by me asi vetsinou pustili. Ale treba do skrinky v bazenu se neskladaci kolobezka nevejde, v hospode to taky muze byt neprakticke ji rvat nekam pod zidli... chodim casto po meste pesky a libilo by se mi se svezt :-)
    BIRK
    BIRK --- ---
    jj jasne...souhlas...kdyz to ukazes narovinu tka je to ok...nesmis smelit
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    nekolikrat me vyhodili z autobusu s kolobehem, takovym docela nevybiravym zpusobem, ale kdyz na toho autobusaka zamavas kdyz prijizdi, tak je to vetsinou v klidu, pusti te a moc neresi. Nevim proc to tak funguje, ale funguje :)
    HASH
    HASH --- ---
    CLOOTH: nechces se rozepsat ?
    CLOOTH
    CLOOTH --- ---
    idealni je po predchozich neblahych zkusenostech na toho autobusaka zamavat, vetsinou to je ok a pusti....
    BIRK
    BIRK --- ---
    otazka cviku... Ale jako pravda tramvaj je lepsi
    HASH
    HASH --- ---
    BIRK: zrovna s busem bych byl opatrnejsi...tim jezdim s kolobezkou nerad...nejak se tam neumim spravne vtesnat :)
    BIRK
    BIRK --- ---
    jj presne tak kolobka neni kolo....tu si muzes vzit i do tramvaje/busu a nikdo nerekne ani n...btw stejnou vec jsem resil taky jako ty...ale zkusil jsem to a pohoda...btw jses rychlejsi nez tech10min...fakt
    HASH
    HASH --- ---
    J_A_N: a proc to musis hazet do batuzku ?
    J_A_N
    J_A_N --- ---
    BIRK:
    GODEFROI:
    nojo, kdyz ja hledam priblizovadlo do mesta. kdyz se potrebuju dostat o 5 ulic vedle, tak tam dojdu za 15 minut rychlou chuzi, nebo se tam dostanu za 15 minut MHD, ale z toho budu 10 minut cekat na zastavce, nebo bych se tam mohl dostat za 10 minut na priblizovadle. ale potrebuju aby bylo maly, abyh ho pak slozil do batuzku. asi jako kdyz v maxipsovi fikovi meli ten malej kapesni kombajn co kdyz se hodil na zem, tak vyrostl.
    WAMI
    WAMI --- ---
    HASH: dík... :o) fotila kámoška, dycky jí strčím foťák do ruky a doufám :o) ale většinou aspoň něco vyjde... ;o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam