• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    ATRY
    ATRY --- ---
    XSYS: ..tyhle "boty" mě rosekaly, když sem je před rokem viděl u kámoše..
    ..by mě zajímalo jak se v tom chodí, běhá..koloběžkuje
    ..našel sem jejich "recenzi" tady

    DOKIS:..ja sem mibo kupoval v Radotíně..je tam obchod s kolama..ikdyž mi to už nepřijde zas tak moc v Praze :)
    XSYS
    XSYS --- ---
    Je teplo, tak zatím v tom chodím bosky. Na zimu to asi schovám. Mimochodem, mají je i v decentnějších barvách a lidi na to spíš pozitivně.

    Podrážka je odolná dost, zdá se. Na vlhkém novém hladkém asfaltu to mírně podkluzuje, ale nijak děsivě. Je-li sucho, tak to neklouže skoro na ničem.

    Já to nosím hlavně kvůli tomu, že rád chodím na boso. Nedokážu si představit pro nohu větší luxus.
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    Nevite o nejake prodejne v Praze (alternativne v Olomouci, ale radeji ta Praha), kde by mely kolobezky MIBO? Par modelu od nich me zaujalo, ale chtel bych si je osahat, nez si neco koupim.
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    XSYS: Jak moc je odolná ta podrážka a jak se to chová při odrazu?
    BIRK
    BIRK --- ---
    tak to je ultra ufonska bota...asi nemam dost velky sebevedomi...jinak bych to urco bral...nosis to bos?
    BIRK
    BIRK --- ---
    tak to je ultra ufonska bota...asi nemam dost velky sebevedomi...jinak bych to urco bral...nosis to bos?
    XSYS
    XSYS --- ---
    BIRK: To se mi jednou ze začátku taky stalo. Přesně vím jaká je to bolest. Já teď začal nosit Vibram FiveFingers a i v tom jezdím na koloběžce. Trochu jsem se bál, že si v těchto "botech" okopu kotníky, ale zatím v pohodě.

    Vibram FiveFingers:
    BIRK
    BIRK --- ---
    tak dnes jsem se svezl s cyklojizdou jen kousek k muzeu...pospichal jsem do skoly tak jsem je prejizdel a no a nevidel jsem ani jednu Mibackou kolobku...coz me prekvapilo...vsechno ty napodobeni Mibo. tak jen otazka kdo ze tam byl?


    Neco na zaver kdyz jsem dojel do skoly...o 15min pozde tak jsem spechal a nejak se mi povedlo si pri prenaseni jednoho schodu tredit sroubem od kola kotnik...no rekneme ze je to jedna z nej bolesti co jsem zazil...jako bych nohu ze skla a najednou se roztristila...n jsem zalehnul...
    BIRK
    BIRK --- ---
    jj a btw dnes stejna trasa...nic moc nasazeni ale -2min a 15sec....prisuzuju to novym kolum :D
    BIRK
    BIRK --- ---
    je to guma da se tvarovat...chemopren to vezme
    VDP
    VDP --- ---
    je to prilepeny chemoprenem narovno
    HASH
    HASH --- ---
    to vypada fakt huste...
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    Hm, škoda, že to asi drží jen na rovné ploše. Je to jen přilepený, netušíte někdo...
    VDP
    VDP --- ---
    z miba ti to poslou za pade ....
    ATRY
    ATRY --- ---
    GODEFROI: ..já právě taky používal fodbalový chráníče kotníku..
    ..ale náhodou sem zahlídnul tohle a klidně bych bral nějakej kryt natvrdo a nemuset řešit moje "návleky"
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    ATRY: Já si koupil asi za necelý dvě stovky fobalový chrániče kotníků Nike ve sportu na Václaváku. Dáš je pod ponožku a provlíkneš pod nohou. Jsou malý, lehký, nenápadný, jen je (narozdíl od fotbalistů) mám nasazený na vnitřní kotníky, a chráněj spolehlivě.

    Já mám zas problém, že skrz vidlice u zadního kola dvanáctky (Kostka) se dost blbě dostávám s klasickým šlahounkem od pumpičky. Z přímo nasazovacích pumpiček se tam samozřejmě nedostane žádná, tak kdyby měl někdo nějakej tip.
    ATRY
    ATRY --- ---


    ..nevíte zda se dá něco takovýhleho koupit zvlašť?..
    ..nebo nějakej tip na jinou vychytávku proti ukopnutí kotníku..

    XSYS
    XSYS --- ---
    BIRK: Závist závist. Tak hlavně, že máš dobrý pocit :D S tím se Ti bude určitě radostněji jezdit.
    BIRK
    BIRK --- ---
    tak jj uz mam novy kola 12'' podle miba nejaky PROFI...a musim rict ze rozdil tam cejtit je...jizda je plynulejsi ale co se tyce "usetreny energie" si fakt netroufam rict
    BIRK
    BIRK --- ---
    hele a jeste dotaz... Jak vysoko jste nad zemi? Myslim ram...je jasny ze se to odviji hodne od druhu plaste ale tak jako tak jsem nameril 4cm na nejnizsim miste...prijde mi ze se mi trochu prohyba ram...ale ne nijak extremne...
    Btw mam mibo courage
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam