• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    HASH
    HASH --- ---
    BIRK: no nejsem vubec proti
    proc zrovna strahov ?
    BIRK
    BIRK --- ---
    hele jak se tady resil jendou ten sraz... nechcete dat pristi nedeli 23.5 sraz na strahove a uskutecnit par sjezdu :D
    BIRK
    BIRK --- ---
    kdyz jsme jeste u tech prudicu... tak se mi stala tuhle jednou na vysehrade jedna prihoda...

    prodaval jsem tam batoh., resp mel jsem schuzku v metru...no a vystoupim z metra stoupnu na kolobku a ani s eneodrazim proste s evezu...reknem 2km/h a rozhlizim s ekolem dke je ten clovek kterej si prisel pro batoh... no posloucham samozrejme sluchatka a najednou slysim neco jako slez z ty kolobezky...tak si rikam to s emia si zdalo...a zas ti tikam koukej slizt z ty kolobezky...v tom na me vsichni koukaj tka si sundam sluchatka a slysim ze je to v rozhlase...no a v ty budce na me prska takovej ten hlidac :D a jeste vyhazuje ruce atd...tak na nej mavnu at da pokoj a slezu...on vyskoci vyhrne si rukovy a ze jde jako do bitky...tak zahodim kolobku ze jdu teda taky...stretnem s nekde v pulce a ze jako jsem idiot atd...tak mu slusne s tim nejvetsim ironickym usmevem vysvetluju ze jeslti s emnou nebude jednat slusne...ze dost mozna podam na nej stiznost a bude mit vetsi prusvih nez ja :D do toho se vmisi jeden pan a zacne s eme zastavat...no proste hadka asi na 15min ja s eporad smeju protoze enchapu co tomu cloveku je... no a kdyz uz mu rikam ze na enj nemam cas a ni anladu at si jde po svejch...si uvedomuju jak s ecela debata zmenila ve vzpominky na dobu minulou...a podle nich zlaty komunisticky rezim... stim ze jeste v zadu slysim...jj tenkrat...to yb tady stal policajt normalne by ho serezal dal mu pokutu a hotovo...ted nic...ja nema vubec zadny pravomoce a kazdej si tu muze delat co che...doufam ze tu zas budou komunisti...

    kretenoid
    BIRK
    BIRK --- ---
    dmnc...no ja teda nastesti MHD vyuzivam bez problemu...jen jednou mi autobusak neotevrel dvere a ujel...jinak ok...

    ale sekuritaci me fakt bavej...rad nasiram toho v pasazi svetozor...projizdim tam kdyz jedu ze skoly za slecnou do prace...je dokonce tak vostrej ze me tam chyta...takze spolu uz tradicne hrajem hru...ze uz nez tam vjedu zacnu silene zvonit on me uslysi da se do pozoru a cela hra zacina...zatim jsem mu vzdy ujel :D

    nejvtipnejsi je ze tihle smoulove namj vubec zadny pravo atd...prakticky se te nesmej ani dotknout...obzvlast haklivy jsou na poznamku sexualniho obtezovani...jako to neukecaj... resp kdyz te chytna...za cokoli tak mu tohle rict s clovek je hned volnej :D
    XSYS
    XSYS --- ---
    BIRK: ROFL!!! To já už jsem zjistil, že se s těmi lidmi nedomluvím. Oni jsou prostě jak vycvičení psi. Cokoliv na kolečkách, krom kočárků a invalidu, ne-e. Mimochodem mě fakt překvapilo, že s kolobkou můžu do tramvaje jako s kolem, tedy jen ve vyhrazený čas a na vyhrazených úsecích. Na stránkách DPP je u toho hláška, která říká něco jako: "Tato pravidla se odvíjí od chování cyklistů v dopravních prostředcích."
    BIRK
    BIRK --- ---
    tak dnes supr show v OC Letnany...jako vzdy si to vjedu primo do obchodaku na kolobce...pomalu, jiste a zadnej stres...no a najednou sekuritak at z toho slezu...tak na nej houknu ze v pohode ze to mam v maliku a ze si to sinu jen tamhle do tohos stanku (cca 10metru) v tu slysim jak do vysilacky hlasi neco o problemu...a ze dvou dalsich stran vybihaji jeho security kamosi a uz me vedou ven...:D tak jeste na obhajobu vysvetluju, ze nebyl zamer je dosrat...a ze jsme prece dospely lidi, ze se dohodnem...ze ji potlacim...no nez jsem to vsechno rekl tak uz jsem byl pred obchodakem :D tak jsem si ji tam uvazal na retez...udelal vse co bylo potreba a kdyz s evarcim asi tak po hodine...vidim ze jeden z nich...ten nejmin ok...stoji vedle kolobky tak mu rikam... ze to nemusel, ze ji nemusel hlidat ze je tam retez jestli si nevsimnul a ze bych mu dal petku za tu snahu ale zadnou zrovna nemam :D

    no jeste ze tam nejezdim moc casto :D
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Díky ta tipy
    BIRK
    BIRK --- ---
    ted na to koukam...oni jsou normalne zavody!!! tak to me tipni...nemit statnice na krku tak vim co budu delat...sakra zrovna dnes kdyz jsem drtil 25km jsem si rikla ze bych potreboval nejakou vyzvu
    BIRK
    BIRK --- ---
    BIRK
    BIRK --- ---
    aaa to je ona...nemohl jsem ji najit a nevedel jsem jak se jmenuje...znamej ji ma a spokojenost...teda az na ty plaste...nemaj vzorek...nez se nekde rozsvihnout lepsi tam dat s nejakym vzrem...doporucuju shwalbe...nebo jak se to pise...Big apple
    VDP
    VDP --- ---
    to black_onyx: doporucuju na kratky popojizdeni vyzkouset k5 nebo k6

    //jezdil jsem na mibo basic, courage, crazy + k5
    BIRK
    BIRK --- ---
    no tak oni se delaj i velky mohutny skladaci.
    Velikosti kol prispivaji k hladkosti jizdy...pokud se to da tak nazvat. Urcite si dokazes predstavit jak se bude chovat maly kolo na kostkach atd... alezas taks trasny to neni. resp ja mam Couragera a takze kola 12" a uplne supr jako ze s tim jezdim kazdej den cca 10km a uplne v pohode...velkej rozdil je i v celkovy stavbe kolobky...ty co maj vleky kola ve predu maj riditka vejs...clovek tam vic stoji...no a co se tyce rychlosti myslim si ze je to uplne stejny...spis jde o to jaky mas loziska...ja mel ty obyc asi jako kazdej a pak jsem investoval do profi kol a uplne jsem ziral na ten rozdil...mam pocit ze ted jezdim na vznasedle :D
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    BIRK: Díkes. Měl jsem představu právě pevnou, ne ty skládací s malejma kolečkama.
    Ještě by mě zajímalo na co jsou různý velikosti kol vhodný.
    BIRK
    BIRK --- ---
    takhle je to uz lepsi:D

    pokud vazic to co vazis rozhodne ne skladaci...teda aspon ja bych ti ji nedoporucil,,,sel bych do miba ale to je minimalne o 1k jinak jsou takovy ty citi line...co najdes na aukru ale tu bych doporucil....treba treba moji slecne...ktera je lehci nez ty a nepreferuje rychlou jizdu...

    no asi ti teda moc neporadim...resp doporucil bych ti trochu si pridat...a mit kvalitni kolobku


    popr sledovat inzeraty
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    BIRK: Zkusil jsem to tady nějak profiltrovat, ale asi špatně. Nekonkrétní? To bude tím, že o tom vím prd, ale rád bych to změnil :-)
    Investice kolem 3k
    Mám 183 cm, 93 kg
    Rozhodně bych se rád občas vypravil na nějakou vyjížďku, ale opravdu to chci spíše na dopravu po centru Prahy.
    Ještě něco?
    BIRK
    BIRK --- ---
    to uz se tu nekolikrat resilo...

    tvuj dotaz je bohuzel nekonkretni...resp doporucil bych ti kolobku od vetnamcu za 300 nebod od miba 5000...spis rekni kolik do toho hcces investovat a jestli chces aby te kolobeh bavil :D
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Ahoj, zvažuji koupi kolobežky na nějaký to popojíždění po Praze. Např. kilák na metro apod. Nějak jsem koukal po shopech, tak by se mi hodila rada co vybrat (např. velikost kol, výška řidítek...)
    XSYS
    XSYS --- ---
    ATRY: Jak říkám, jsou to momentálně nejpohodlnější boty, co mám. Pro některé lidi by to mohl být ze začátku nezvyk kvůli nárazům na patu při normální chůzi po asfaltě, ale na to se dá zakrátko zvyknout. K běhání je potřeba naučit se techniku dopadu na špičku, což není žádná sranda. Když jsem se to naučil a uběhl tak první kilometry, bolela mě lýtka pekelně. Ale jsem sportovec a tohle byla taková to bolest, co značí pokrok. Teď už běhám úplně v klidu. Koloběžkování je v tom úplně bez problémů.

    V celku se shoduji s tou recenzí. Třeba posílení klenby a celkově chodidla je viditelné už po dvou týdnech. Nosím to teď i na laboratoře, kde mě předchozí celodenní stání v ortopedických botách způosobovalo večerní bolest zad. Vážně se mi jen těžko skrývá nadšení z těchto bot.

    Nějaká negativa tu přeci jen jsou. Večer je doma strašně rád sundám, protože chodidlo těsně obepínají. Ne bolestivě, ale je to jako byste na sobě měli celý den přilnavé triko Moira apod. Taky se musejí aspoň obden čistit, aby nezasmrádly příliš. Stačí je dát do horké vody s práškem na 15min a pak opláchnout anebo je hodit do pračky. Jejich cena je celkem nemalá, ale zdá se, že vydrží dost. Já už v nich běhal třeba i v lese jehličím a mokřady a v pohodě.
    ATRY
    ATRY --- ---
    DOKIS: ..já ji kupoval 3 roky zpátky..eště si pamatuju že druhej "pražskej" sport byl v nákupáku park hostivař..ale tam byly úplně vybraný a nějak mi nebyli schopní říc jestli budou, nebudou, kdy...tak sem jel do radotína
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    ATRY: Na ten Radotin uz jsem taky koukal a pokud nenajdu nic bliz, tak to za Prahu prohlasim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam