• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    KYN
    KYN --- ---
    W3R: myslim tuhle - http://www.intrea.cz/eShop/k-m-speed-micro-speed/zbozi.aspx

    kopec neni nijak ultra prudkej
    W3R
    W3R --- ---
    KYN: sjizdet kopce na kolobezce neni zas takova prdel, chce to i poradny brzdy
    nevim co konkretne za malou myslis, ale rozhulit to na tech malejch co vidim u deti, s koleckama z inlajnu, dolu z kopce - to je samomord :)
    KYN
    KYN --- ---
    BIRK: hlasuju proto, že jsem chtěl vidět výsledky a "ukazovat kdo jak hlasoval" nefunguje.

    Jinak díky za info, ale pro mě je důležitý, abych to dal do batohu a ten kopec pak zas vyšel.
    BIRK
    BIRK --- ---
    KYN: ty pises ze o kolobezkach nevis nic a hlasoujes ze jsou v poho?

    tak asi takhle ja bych si to fakt nekoupil... za ty penize co tu uvadis muzes mit fajn kolobku...a ne hlinikovou s.... ktera se ti casem zaji...vic se namakas nez zajezdis...kazdou nerovnost opravdu ale opravdu ucitis...navic tyhle pakolobezky maj jednu supr vlastnost, staci fatk malo kamine, skvira, vystoupla kostka a letis...navic vecina lidi ti tady napise ze treba zacinali na kolobce jen aby neco sjeli nekam se dostali a ted to vyuzivaj treba i ve volnym casu ze s edou projet atd...pokud ti jde fakt o skaldaci...coz si mylsim ze neni potreba tak jdi do miba a ten jejich skaldaci model...tusim comfort...ale ber tot ak ze kolobka neni kolo je dost mala a vejde s eti prakticky vsude...pod stul...atd rozhodne prekazet nebude
    HASH
    HASH --- ---

    Hlinikove micro kolobezky...

    18 hlasy od 18 respondentů

      KYN
      KYN --- ---
      Nevím o koloběžkách nic, ale chci si pořídit hliníkovou skládací koloběžku na cesty do práce (z kopce asi 2 km). Máte nějaké tipy, co se nejvíc hodí (cena 2000 až 3500)? Zatím jsem vybral jsem Micro Speed.
      BIRK
      BIRK --- ---
      tak zitra se schyluje k ubehnutym 1000Km :D
      potom budu moci rikat jakty to bylo pred a po :D
      GODEFROI
      GODEFROI --- ---
      Jo srazik bych dal, snad nedopadne jako ten loňskej na Letný.
      BIRK
      BIRK --- ---
      pripis me pls do toho seznamu na sraz
      HASH
      HASH --- ---
      BLLUE: zrovna vcera jsem ji hazel do dookie.cz a cajk

      DOKIS: taky mam :)

      tak co nejakej ten srazik ?
      BLLUE
      BLLUE --- ---
      Neznáte někdo prosím servis (v Praze), kde by zvládli vycentrovat koloběžce kola? V běžném cykloservisu řekli, že takhle malá kola vycentrovat jejich stroje neumí, takže by to asi chtělo nějakou speciálku...
      GODEFROI
      GODEFROI --- ---
      Gratuluju, mám ji skoro rok a spokojenost.
      BIRK
      BIRK --- ---
      pekna...jen je skoda ze nema grip, dost se osvedcil...ale jinak moc peknej kousek
      DOKIS
      DOKIS --- ---
      Tak jsem si vytipoval par modelu, vyrazil do Radotina... a vratil se s uplne jinym. Laser 20 od Kostky.
      BIRK
      BIRK --- ---
      hmmm tak to by si asi drhnul :D


      jinak ty kola nabizim i sirokymu okoli :D
      W3R
      W3R --- ---
      BIRK: pocasi byl vtip ala "lisky na vinici", ja stejne nemuzu zarucit ze se do nedele zprovoznim..
      a diky, ale ja mam dve patnactky.
      BIRK
      BIRK --- ---
      co mas za prumer? muzu ti nabidnout 2x kolo 12" (rafek, vyplet, lozisko...no proste vsechno)

      popr napis do posty


      btw s tim srazem nechal bych to jeste otevreny...odvolavat se na pocasi mi prijde zbabelost...treba se jeste nedko prihlasi ..taky jsem pro 3 a vice jako limit....

      ale takhle by se to mohlo posouvat do nekonecna...neboli je zapotrebi zacit :D
      W3R
      W3R --- ---
      nedelni sraz nedavam, odlozil bych na pozdejc... stejne bude urcite hnusne ;) a i tak bych byl radsi kdyby se nas seslo vic nez 2 - idealne vsichni odsud

      sundaval jsem vcera kolo kvuliva dusi a zjistil ze loziska se fakt nedaj.. osou nejde rukou uz vubec pootocit, dre to az beda
      tak premejslim, kdyz uz davat novy loziska, mozna bych dal i novy rafky, protoze s mejma mam akorat kriz.. maj divnej tvar - zuzujou se, a nedaj se na ne poradne sestelovat brzdy. chtel bych rovny co vidam u ostatnich kolobezcu. takze bych zachoval akorat stred a vyplet, ale vzhledem ktomu ze vyplejtat ani centrovat neumim, mozna by bylo jednodussi sehnat vypleteny rafky i se stredama a loziskama. nemate nekdo prosim nejakej tip nebo postreh, pripadne kde ty soucasti sehnat?
      HASH
      HASH --- ---

      Dame sraz a nejaky sjezdy 23.5. v 16:00 na Strahove ?

      4 hlasy od 4 respondentů

        HASH
        HASH --- ---
        kurva, tak znova
        Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam