• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    Takze dle vysedku ankety zkusime dat sraz:
    Nedele 19.6. od 18:00 na Letne u kyvadla
    W3R
    W3R --- ---
    taknejak predpokladam ze je to ten seznam id v zahlavi ne? a ten by mel byt zaroven otevreny vsem i pro pripadny zapis..
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    Zaroven jestli existuje nejaky ten mailing list lidi, kteri by se chteli srazu ucastnit, tak je mozna vhodna chvile je obeslat...
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    Tak vzhledem k tomu, že zájem o sraz evidentně je, pojďme zkusit domluvit něco na červen:
    Doodle: Sraz kolobezek
    http://www.doodle.com/um84ufiq3ef3fbfd

    Zkuste zahlasovat třeba do víkendu, abychom mohli vybrat termín, kdy se to hodí nejvíce lidem.
    MEDINY
    MEDINY --- ---
    Já jsem taky žádala o přidání do sraz listu a kluci už tam sou a já ještě ne :o(
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    SRAZ DOKIS
    KLON
    KLON --- ---
    SRAZ KLON
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    HASH: Na moji kolobezce je uz zespodu videt, ze limit je sice jasny, ale ne vzdy ho dodrzuju :-)
    Napriklad nedavno jsem si udelal vylet do Kralup a ta cast za Rezi byla v tomto smeru ponekud narocnejsi. Clovek je rad, ze projede a nespadne do reky. :-) Na hlidani vsech kamenu a korenu uz cas neni, i kdyz jinak me jejich "preskakovani" bavi.
    HASH
    HASH --- ---
    DOKIS: tak tak
    svetla vyska je v pripade korenu a kamenu pomerne jasny limit
    DOKIS
    DOKIS --- ---
    KNIGA: To dost zalezi na tom, co je to "teren" ;-)
    Hlinenou cestu v lese uz jsem s tim projel, primo pres les jsem to nezkousel a podle me by to neslo. Ale kdyz uz jsem mel nekde problem, tak to nebylo velikosti kola, ale malou "svetlou vyskou".
    KNIGA
    KNIGA --- ---
    Mate nekdo zkusenost s jizdou v terenu s kolem 20 palcu? jde to, nebo je to spatne?
    GODEFROI
    GODEFROI --- ---
    což mi připomíná poslední sraz zde organizovaný před 2 rokamana Letný, kde se nakonec sešli přesně dva lidi Hash a já. Pro mě škoda u toho letošního, že byl potvrzenej až v den srazu, jinak bych dorazil. Chystáte se někdo na tu Stromovku, dnes, zítra.....

    W3R
    W3R --- ---
    taktak, pekne si to napsal.
    proste se to da .) ac se nam to dlouho nedarilo dohodnout. Za me kdyz to pude, proc ne znovu. Dali jsme si pokec, kolecko po sadech, priste bychom mohli nejakou tu zminovanou vyjizdku
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    Sobotni sraz se nakonec uskutecnil, prestoze ucast nebyla nikterak zavratna.
    Kazdopadne OBA ucastnici (Jezzek + W3R) si sraz uzili a nakonec doslo i na to vzajemne obdivovani stroju :) Bylo to prijemne odpoledne a osobne jsem klidne pro to nekdy zopakovat!
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    Ok, jsem na ceste, lehce po 6 dorazim.
    W3R
    W3R --- ---
    ja tam v tech 18 budu
    JEZZEK
    JEZZEK --- ---
    Jak to vidite dnes? Ja jsem nakonec vyrazil na vylet mimo prahu a moc se mi vracet nechce. Ale jestli to nekdo potvrdite, tak muzu byt v 18 u kyvadla.
    W3R
    W3R --- ---
    MEDINY: zavod ve stromovce je dalsi vikend, 20. - 21.5
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    Já jsem v sobotu zrovna taky mimo:-/
    MEDINY
    MEDINY --- ---
    Já bohužel na tyhle rychlý akce většinou nezvládnu dorazit. Mám mraky zájmů a dvě práce, takže sem povětšinou takhle narychlo zabitá:o(
    Ale tak snad to vyjde příště...
    Mám svůj stroj teprve půl roku a už sem si na ní vybudovala závislost, už nikdy nikam pěšky, takže sem pro každou špatnost.
    Jinak nevíte někdo, jestli se stále koná ten závod ve Stromovce. Vím že sem tam před lety zašla podpořit kamarády, ale od tý doby jsem o něm neslyšela :o(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam