• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MIKROM: oho dekuju dekuju to asi tedy pujde koupit i samostatne
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUZANKA: http://www.cyklovybava.cz/product/sroub-brzdy-s-dirou-m6-maticka:253/ tohle? zasel bych udelat smutny voci do nejakeho servisu na kola..
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Hoja vsem ve spolek

    Jsem cersvym hrdym vlastnikem kolobezky

    to byla posledni seriozni poznamka btw

    Jsem slecna a mam prilis konkretni potreby = omezeni co se tyce kolobky
    napriklad vaha stroje musi byt max 6kg = splnuji pouze detske kolobky
    nosnost postaci 70kg = plne splnuji detske kolobky
    cena stroje = do 500kc - = plne splnuji detske kolobky
    stroj bude mit nafukovaci minimalne kola 12' = plne splnuji detske kolobky

    = povedlo se mi koupit zaklad kolobky s koleckama za 150 kc - melo to mit brzdu - ale ta je nefunkcni
    nahradni dily ktere ted pribyli na kolobku jsou v cene 188 kc konce bovden lanko a packa na riditka

    OTAZKA: na brzde je sroubek na provleci lanka a pak se to utahne matickou ze shora a drzi a brzdi
    na me stare brzde je vsak prave na tomto sroubecku strzeny zavit = reseni???

    reseni - 1 navsteva spojovacich materialu - vysledek "to se slecinko samostatne nevyrabi"
    - 2 koupit celou celist zadni brzdy na kolobku-detske odrazedlo za 50 kc
    = jeden mrnavej sroubecek za 50 kc

    Nemate nekdo navrh kde koupit celist brzdy jeste levneji??? nebo kde sehnat ten sroubecek? zavit by pry mel byt 6mm v prumeru protoze klic je "desitka" dle infa od prodejce ve spojovac. materialech
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    hmm no teda koukám na tu jejich novou řadu a ty ceny, tak do toho bych už asi nešel - do mý city jsem nasypal asi 1500 - pláště, blatníky, zvonek a další drobnosti a za 5k se asi nechá zehnat nějaká rozumější značka kde nehrozí ukopnutí kotníků :)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Hele já ti nevím, mam yedoo city a po to co jsem vyměnil pláště tak frčím jako ďas, za ty prachy je to supr... Mel jsem půjčenou kostku hill a zas takovej rozdíl to nebyl... Ale taky nemam 130 kilo, to bych pak vybíral asi jinak :D
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    fb: Yedoo se se svým marketingem maže hlava, nehlava, využívajíce (zneužívajíce) neznalosti lidí dokazuje i tohle (cituji): "Kvalitní a odolný rám i ostatní části splňují nejvyšší bezpečnostní standard a podléhají nejpřísnějším evropským normám EN-71 německé zkušebny TÜV-GS." Norma EN-71 je mimochodem norma pro dětské hračky Norma, kterou by se měli chlubit je EN 14619 pro kolečková sportovní zařízení - koloběžky.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Češi propadli koloběžkám: jsou levnější a skladné — Domácí — ČT24 — Česká televize
    http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/272288-cesi-propadli-kolobezkam-jsou-levnejsi-a-skladne/
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    Tak druhá koloběžka do rodinky Micro je doma
    Koloběžka MICRO Black - doprava zdarma :: Koloběžky pro dospělé
    http://www.kolobezky-pro-dospele.cz/products/micro-black/

    Dneska poprve do prace. Zatim dva zasadni rozdily - je nižší a jede líp. prostě dvojnásobné kolečka jsou znát.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MYJKA: Je doma! Ešte aby som už doma bola aj ja. :D
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Tak ak všetko vyjde, v piatok je nová Kostka tour doma. :))))
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MILAZAJICEK: no ja mam kendy no, schwalbe casem :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MIKROM: za jízdy to musí být hodně slušně vidět. Já mám reflexní pruh na pneumatikách, takže s reflexní fólií na rámu to osvícené vypadá jako cosi s kolama.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MILAZAJICEK: jsou to takový reflexní tyčky co se nacvaknou na drát. U nás jsem to viděl za těžký prachy, na ebay cca za dolar. Měly asi 8cm, tak jsem je vzal napůl a vyšlo to hezky na obě kola.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    MIKROM: co to mas v tom výpletu? já mám černou reflexní fólií z boku na rámu. abych byl vidět ale tohle je efektnejsi.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    blikacka na bagl je asi nejlepsi no.. ja mam blikacku na vidlici zadniho kola a odrazku z cerveny reflexni folie na blatniku. obe patrne na rozmazane fotce https://lh6.googleusercontent.com/.../Uv5xhnVi3-I/AAAAAAAAF2w/U43W_i1Ta4U/s0/IMG_20140214_203045.jpg :)
    TRAMIN
    TRAMIN --- ---
    GILDARIUS: mam ji na batohu na zadech
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    jak řešíte zadní odrazku ? přemejšim že bych jí nějak přivrtal na blatník :-D
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MIKROM: Díky za info.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam