• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MYJKA: ja nejsem clenem ale diky odpovedi vim co mam kamosovi poradit:-)))
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    SUZANKA: Jojo, pomaham jim trosku, kdyz mam cas. Hele, kluci se snazej, servisujou co to jde. Casem to bude vychytany. Rozsiruje se zakladna servismanu. Hlavny je hlasit to pres aplikaci. Hustilku u sebe nosim, dobre ze pises. Vzdy ked nejake uvidim, neni problem ho dofouknout. :)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MYJKA: spekuluju ze asi s temi lidmi od rekola znas - znate osobne?
    nechci pouze sirit drby - kamos je clenem a porad brbla ze jsou temer vzdy nenahustena a tak = neni moc spokojeny - myslim ze on je plnym platcem
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MYJKA: dekuju trenuju sve rozpoznavaci dovednosti:-)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    SUZANKA: jojo, jsou to yedoo.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MYJKA: to jsou Yedoo ze ten obrazek
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MILAZAJICEK: no to teda ja videt bezprizorni kolobku v takove kvalite...hm urcite se zacnu rozhlizet po majiteli..... co kdybych byla stastnym nalezcem i to se obcas stava...

    narovinu presne to jak kolobka lakave vypada pro ostatni jsem ted resila = mibo mastr pred samoskou jen tak neopru - kdezto tu moji mrnku?? kdo by to proboha krad??? a kdyz by, tak stala preci pouhych 440kc....
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    GILDARIUS: asi neukradli. K7 přeci jen vypadá jako ze jsis ji dělal sam ;)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Včera sa na workshope malovali kolobky pre www.rekola.cz :)

    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    MILAZAJICEK: to asi bylo, ale plánuju to mít jako priblizovadlo do hospody a k7 by mi spis ukradli :D nehledě na to ze jsou ty k-bike hnedka pryč z eshopu :(
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    GILDARIUS: jo to ma. ale není lepší prodat yeedoo a koupit k7?
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    MILAZAJICEK: jde mi o to jestli má ten náboj standartní šířku, tuším 100mm mohl bys mi to prosím změřit? :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    GILDARIUS: mám K7 a nevím jestli je to kompatibilní. jsou kulatý jako na yedooo city. ;)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    MILAZAJICEK: nejsem si uple jistej jestli bych si sám něco vyplet :D mate někdo k7 ? Zajímá mě jestli jsou ty kolečka kompatibilní s yedoo city
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    GILDARIUS: tak asi stačí koupit ložiska a nechat si v nejakym zamecnictvi udělat náboj vypletes si to už sam.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    SUZANKA: ne jde o ty náboje hlavně, s tímhle kolečkem bych si moc nepomohl... Hold koupím ty co davaji na k-bike, jen mě zajímalo jestli někdo neví o něčem lacinějším :)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MIKROM: Popis zboží
    Přední zapletené kolo 16", pro pláště o průměru 305 mm. Náboj : ocel.
    Vhodné pro domácí servis havarovaných 16" dětských kol a koloběžek.
    ráfek Remerx, jednostěnný, dráty Fe pozinkované
    Kolo 16" přední zapletené,Fe náboj | Cyklozone.cz
    http://www.cyklozone.cz/kolo-16-predni-zapletene-fe-naboj/
    dle popisu zbozi je pry plne funkcni nahradni dil...... ale ja jsem zenska - tak nevim jestli by to slo opravdu vyuzit

    kazdopadne ten druhy odkaz vede k nizsiim nakladum kupujiciho
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    GILDARIUS: predpokladam totiz ze ted by ti stacila i pouze kosrta kola protoze nejaka kolecka ted mas a ta maji jak dusi tak plast:-)) cili ani to dokupovani by nemuselo nastat?
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Ráfky a zapletená kola | Cyklozone.cz
    http://www.cyklozone.cz/veci-na-kolo/prislusenstvi-a-dily-kol/rafky-a-zapletena-kola/

    tady maji kola = prikoupit dusi + plaste
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam