• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    GILDARIUS: predpokladam totiz ze ted by ti stacila i pouze kosrta kola protoze nejaka kolecka ted mas a ta maji jak dusi tak plast:-)) cili ani to dokupovani by nemuselo nastat?
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Ráfky a zapletená kola | Cyklozone.cz
    http://www.cyklozone.cz/veci-na-kolo/prislusenstvi-a-dily-kol/rafky-a-zapletena-kola/

    tady maji kola = prikoupit dusi + plaste
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GILDARIUS: na mibo.cz kolem litru
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    GILDARIUS: koloběžka.EU
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    kontrolní otázka, kde sehnat 12 a 16 palců kolečka s prumyslovymi ložisky ?
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    tak jsem dneska projel nový yedoo city a šli teda pěkně do sebe, jede se na tom o dost líp - kola už mají s průmyslovými ložisky, pláště Kendo a par dalších vychytávek... jen řídítka jsou na dvě věci
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    taaak tahle osoba (ja) uz da s dotazy pokoj:-) - aspon na nejakou dobu
    mam na to jak jsem chuda neuveritelne stesti - tatinek si na svuj pobyt v parizi(cca 2 roky s pauzama) koupil kolobezku - a ja o ni nevedela a protoze na ni ted uz nejezdi tak hadejte komuji dal:-)

    Jsem hrdym vypujcovatelem Mibo Master - skladaci = opravdu je na me tezka - do mesta(do prace) dal jezdim na te mrnce mrnave - kvuli vaze a skladnosti

    ale celkem me bavi ze ted po par tydnech se svou "Mrnkou", uzdvihnu ve dvou rukou tuhle velkou - treba na vylet a pak navrat sockou to by slo =jen jedno stehovani po schodech bych uz zvladla - a hlavne kdyz pojedu s kamaradem a jeho pritelkou na vylet nebudu je brzdit tolik kvuli spatnemu stroji.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MIKROM: juuuuuuuuuuuu to je cuprr
    da se to nekde testovat - ci jen prototyp? - ja bych jen chodila nebehala bych na tom
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    GALENIUS: Budete spokojni. :)
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    GALENIUS: Gratulace:-) Pro tu jsem si původně jel, když si jel loni koupit kolobku:-)
    Z_RYBY_KOST
    Z_RYBY_KOST --- ---
    SUZANKA: no není dlažba jako dlažba, ale neřekla bych, že to třese nějak moc. naopak mi přijde, že ta pružnost pobírá případný větší rány... a ten nízkej nášlap - Kostka uvádí 65mm světlost nášlapu, jenže 65 je nášlap jako takovej, světlost je přitom v nejnižším místě 4cm, a v reálu to bude jěště méně, protože to i při 55kg citelně prošlápnu. pro jízdu samotnou je nízkej nášlap příjemnej, tolik se nenadřeš, ale stačí nízkej obrubník, boule v cestě, atd. a už to drhne...
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GALENIUS: mě ta tourka přijde strašně veliká, ale má spoustu spokojených uživatelů. Takže šťastné kilometry.
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    Tak jsme dnes odpoledne byli v ekovelo a výsledek - stáváme se (tedy až je vystrojí a my zaplatíme) hrdými vlastníky dvou koloběžek Kostka Tour 3 8-)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    *znamych
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    a celkove i pro nezkuseneho mibo na me pusobi nejvic profi ze vsech me znamich firem - pochopila bych proc vetsina mibaru bude jako iphonak
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    jinak jsem naopak spise fanouskem miba = jela jsem na mibu i k-bike na k-bike se mi libi nizke stupatko na mibu mi prijde ze si lepe sama rozhodnu tip postoje - to mi prijde od miba vstricnejsi k zacatecnikum

    zase k-bike ma kolobku uz od6.5kg mibo myslim ne

    pokud byste nekdo vedel o jine kolobce nez kostka rebel5,4kg s podobnou vaho prosim dejte mi sem link mooc rada se podivam
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    jde o to ze jsem krehke hubene devce - v realu nemam vysokou nosnost
    ted z toho odecti nejaka kg za chorobu revmatickou
    a nakonci ti vyjde dospely - s nosnosti max 6-8leteho ditete 5 kg ano(celkem pohodlne) 6 uz je moc =neco mezitim take musim zvladnout

    takze kdyz se budu snazit odpovedet spravne tak proti mibu nemam nic technicky ale zdravotne
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    GALENIUS: ja proti mibu nic nemam ono mibo ma proti me svoji vahu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam