• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    MYJKA: No, koloběžku máme od půlky měsíce, zatím 135 km.
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    MYJKA: asi 280 km, nemam moc čas, snažím se ujet 60 km týdně coz se tenhle měsíc i dařilo :)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    GALENIUS: jj to jsem si vsimla:-P sagway stoji kolem 200 tis.....tipuju ze za tohle si reknou cca pulku odhaduju tedy 100k kc
    dojezd = sagway = uuuplne stejny - dekuju za odpoved
    dalsi co me zajimalo je vaha te veci - pro porovnani s kolobkou:-))
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MYJKA: tak to se me vychechtas do kolen mych bolavych dene cca 1 km popojizdeni po praze =30km zaklad +15 vylet oslava +2*3.5presun na sessionu
    = celkem = 52 km a o moc vic rust to u me nebude:-)
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    MYJKA: Ja teda malo. Posledni tyden doma s nemoci. Neco kolem 110km.
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Kolik km za cerven najeto pratele? :)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    SUZANKA: ujede to 15-23, cenu radši neuvádí 8-)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    GAGMAN: Jeee to je skvele!!!
    hehe tak a ted otazky:hele kdyz rikas ze na tom jezdis - jaka je porizovaci cena?
    kde se to da koupit?
    jaky je dojezd na jedno nabiti? v km prosim
    jaky je cas jednoho dobijeciho cyklu?
    Jakou to ma zaruku??
    a posledni - jak snadno naleznes v Cr opravare?

    doufam ze se mi dostane odpovedi, me zvedave:-)
    Predem dekuju za pripadnou ochotu.... = vazne jsem na tohle dosti zvedava na ten unisagway
    GAGMAN
    GAGMAN --- ---
    ja na tom jezdim po praze, prakticky namisto MHD... a je to skvely :o)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    GAGMAN: neznám, nejsem z cirkusu :)
    GAGMAN
    GAGMAN --- ---
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MIKROM: K7 od K-bike uz hooodne prpomina Mibomastr-skladaci = jiste je spousta rozdilu ale zda se mi to ci kostra vypada fakt tahle moc podobne krom toho dvoj krku u miba nad prednim kolem.

    viz: zlepsovani mych optickych rozpoznavacich dovednosti s kolobkama - mam pravdu?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Koloběžka K-Bike K7 - nová, nepoužitá !! (4371235837) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/kolobezka-k-bike-k7-nova-nepouzita-i4371235837.html
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    MIKROM: taky je to asi nejuniverzálnější velikost, byla by chyba kdyby jim v nabídce chyběla...

    Chtěl jsem si koupit Mibo express ale jsem nějakej nahnutej že to je moc velká kráva a na ty mý 30km výlety by to bylo asi zbytečný
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MIKROM: tohle jsem nasla kdyz jsem hledala ruzne kolobezky a ekologicka jezditka.
    osobne jsem to hodnotila jako prima vecicku nicmene je to bez brzdy - videt je to ze stylu jizdy.... pro me tedy nepouzitelne - to jsem si totiz jinac mohla poridit skateboard- na to me kazdodenni jezdeni.

    Ale to neumensilo touhu tuhle hracku vyzkouset..... a naopak tohle video ji jen posililo:-))
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    KLICKfix adaptér na řídítka | KOSTKA
    http://cz.kostka-kolobka.eu/zbozi/0100000000001070-klickfix-adapter-na-riditka/
    tohle je opravdu pekny system = muzu na to povesit cokoliv co ma spravny chytak - Cena vč. DPH 514,00 Kč

    KLICKfix Uni Plus | KOSTKA
    http://cz.kostka-kolobka.eu/zbozi/0100000000001177-klickfix-uni-plus/
    kosik Cena vč. DPH 564,00 Kč

    Košíky klickfix | Batoh Klickfix | Skládací kola Brompton, Dahon, Tern a další
    http://eshop.velorama.cz/skladaci-kola/eshop/16-1-Kosiky-klickfix/0/5/159-Batoh-Klickfix
    batoh vcetne dph 2390kc - ten batuzek se libi me muzu si vybrat jestli na kolobku nebo me na zada

    kazdopadne malinko zduraznim vsechny ty kosiky a batohy maji v popisce uvedeno ze klickfix-adapter-na-riditka neni soucasti baleni =secit cenu batoziny ci kosiku plus adapteru.....

    kosik i s uchytem vyjde cca na 1078kc
    Baglik plne umistitelny uz je 2904kc.....................................................
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    GALENIUS: Kostka napsala, ze se v poho vejde i ten latkovej kos. :)
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    MYJKA: Jo, je to přesná poznámka. Taky o tom uvažuju a uvidíme, jak se rozhodneme.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam