• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Skutrmania.cz - Akumoto představilo revoluční koncept elektrokoloběžky
    http://skutrmania.cz/clanek/383-akumoto-predstavilo-revolucni.html

    he he he he
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    http://www.fotopatracka.cz/o/aktivni-bezkyne-13299 holky, první koloběhna dostane odměnu!
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    YMP: já jezdím občas, do prace to mam za 1:45 - je to z kopce ale z prace to jedu přes dvě hoďky a to je už moc :(
    YMP
    YMP --- ---
    GILDARIUS: Taky to mam do prace 30km a davam to na svoji kostce, prip. inlinech (vyhodou je, ze prakticky 95% trasy je cyklostezka). Takze doporucuji "nelenivet" a vyzkouset :)
    V mem pripade to:
    a) trva to stejne jako vlakem nebo busem (od branky k brance)
    b) za rok uspori cca 7k
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    Autobus stojí asi 40 kc a těch 30 kilometru jezdim tak za 60-80 zalezi podle toho jakým jedu autem mam to podalnici (pocitam jenom benzin nebo ne amortizaci) autobus jede všema prdelema a trvá to hodinu... Proste spojeni Jablonec - turnov stojí uplne za prd :D
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    GILDARIUS: kolik chtěj za autobus? Třiceti kilometrová cesta vyjde autem minimálně na 150Kč autobusy jsou většinou dotovany na daleko nižší cenu.
    MATT
    MATT --- ---
    z toho airwheelu jsem se proklikal na taky dobry silenosti..

    Slalom scene from the GausWheel Spirit Double Bass the new freestyle urban scooter
    https://www.youtube.com/watch?v=sueRuNYam88


    YikeBike - How easy is it to ride a YikeBike? Extended Version
    https://www.youtube.com/watch?v=cbxpJUWU7H0
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    SUZANKA: autobus je drahej, to můžu jet rovnou autem :-D
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    GILDARIUS: stejny zadrhel = s kolobkou denne nastupuju do autobusu:-((... ale da se to:-)
    a po meste je to uz prima:-)
    GILDARIUS
    GILDARIUS --- ---
    DONALD: taky bych jezdil do kanclu z kanclu kdybych to neměl 30km :-D
    DONALD
    DONALD --- ---
    Tak uz se par dni prohanim z/do kanclu na kolobce a zatim vse super. Jeste jednou diky vsem za rady/tipy.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    DONALD: Jake ze to ma mit ten brzdny system?
    Mam mibo master - na nem jsou brzdy shimano
    po 14ti dnech kazdodeniho pouzivani se mi trosku povolila zadni brzda - imbusy s sebou mam porad

    a i pro zenskou jsem si tu brzdu zcela sama poladila-utahla behem 5 min
    a tez uz zase brzdim podle toho jak ja rada

    Tzn prakticnost Shimano ma u me 10 bodu z 10:-)
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    DONALD: jeste tu nepadlo, ze ta hill 3 je letosni model, a vyrazne inovovany ram, takze ma o dost lepsi jizdni vlastnosti a nepruszi.
    fun je proste ocesana verze a kdyby bylo neco jako Fun 3, tak bych sel do ni.
    kazdopadne na ty fun mas stejny ram jako na "velkych" hillkach co se prodavali jeste pred dvema mesicema a jezdit se na tom rozhodne da. osobni zkusenost.
    az dospejes k tomu, ze ty brzdy stoji za ** a ani po hodine ci dvou serizovani nebudes spokojen s vysledkem. a kdyz budes rozjetej z kopce a zaberes naplno za brzdu tak zacnes pozvolna zpomalovat - tak si kup BL-M421 a BR-M422 - je to paradne investovany petikilo! serizeny behem par minut a brzdi o 100% lepe. jinak muzes mrknout na mikrom.cz, kde ted psu nejaky postrehy s touhle kolobezkou.
    JARMIK
    JARMIK --- ---
    DONALD: Doporučoval bych rozhodně oba modely vyzkoušet okolo prodejny. Vsadil bych se, že až zažijete sametový chod těch průmyslových ložisek, můžete zkusit pevnou spotřebitelskou vůli a jít do levnější:)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    DONALD: tak ne popletla jsem to Kostka hill fun ma vahu 8,6 kg, ale i tak je porad slusne kdyz vezmu v potaz kola 20' a 16'
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    DONALD: Myslim ze timhle mas zase zajistenu nejmensi vahu stroje z nas kobezkaru:-)
    myslim tim kolobezky aspon 16' 12' tahle velikost pro dospeleho bezne vazi mezi 9-12kg
    Kostka jedina drzi vahu kolobezky do 6 kg tusim = na pomer vaha vykon je to nejefektivnejsi kup o jakem v CR vim.
    DONALD
    DONALD --- ---
    diky, ale uz jsem objednal tu kostku hill fun :)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    DONALD: Mám K-Bike K7 a 115kg zvládá naprosto s přehledem ani se neprohne a prý na tom jezdí i 130kg borci bez problémů.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    DONALD: Nezapomen ze kazda nosnost je brana s rezervou

    kolobezka s nosnosti 45 kg udaj od vyrobce v reaulu bez vetsich viditelnych problemu pohodlne uveze 70kg v realu (mi kamaradi mivaji cca 80kg - pod tema uz se znatelne prohne)

    osobne jsem testovala jizdu na K-bike, a Mibo
    Prave Koatka jedina chybi

    ale na zaklade svych zkusenosti bych volila klidne K-bike ma pomerove hned o 50% lepsi cenu nosnost bude lepsi nez u kopstky = vychazim z toho ze K-bike ma pevnejsi konstrukci
    +rozmerove k-ibike se vejde vsude:-) (K-bike5)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam