• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    GALENIUS: Ok Vsem se omlouvam za mystifikaci! nevedela jsem o tehle....
    a ted ani nemuzu najit kde jsem videla tu co na slozeni potrebovala naradi....


    Bohuzel ani tato kolobezka neodpovida cenovemu zadani tazatele....
    GALENIUS
    GALENIUS --- ---
    SUZANKA: U Kostky potřebuješ nářadí? A proč? Jaký nářadí? Pouze vlastní ruce.

    Sborka a rozborka - kluk vypadá tak na 6-7 let
    Kostka Rubik 4 – sborka a rozborka
    https://www.youtube.com/watch?v=YbgwedzMdo4


    Video od serveru Přibližovadla - skládání trvá 45 sekund, a to každou operaci pouští 2x. Takže tak 25 sekud od příjezdu do složeného stavu:
    Kostka Rubik 4
    https://vimeo.com/156537551


    A zadní kolo je, pokud vím, na rychloupínáku.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Ne bohuzel nevim o existenci kolobezky se skladacim mechanismem ktera by se s cenou vesla do zadani 5000kc,-

    Mibo Tiny je nejmensi kolobezka ktera ma skladaci mechan. A kolik stoji tusis:-)

    Druha nejmensi a skladaci kolobezka je tato: http://www.kolobezkarna.cz/kolobezky/eshop/7-1-Kolobezky-KICKBIKE/0/5/723-Kickbike-CliX-skladaci

    Bohuzel cena u tehle je jeste vyssi nez u mibo tiny - ROZDIL JE V SKLADANI - Kickbike-CliX - JE KOLOBEZKA KTERA I VE SLOZENEM STAVU DRZI TVAR - zatimco miba nedrzi a stejne se pak musi prnaset v naruci....

    Bohuzel odpoved je NE, neexistuje - do zadaneho cenoveho limitu.

    PS: i Kostka ma neco skladaciho, ale potrebujes na to naradi = neprakticke,
    tak o tehle variante ani nemluvim....
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SRNECEK: Skoda ze trvas na tom aby byla skladaci, protoze k-bike je taky malej a je to vychytaná kolobezka http://www.kolobezka.com/shop/index.php?main_page=product_info&products_id=54
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, prosím Vás, rád bych si pořídil skládací koloběžku do města. Občasné sjížděný kopce, sem tam doprava po silnici a chodníku na krátké vzdálenosti - cca 3 km. Je šance zakoupit kvalitní model do max. 5 000 Kč? Nemám finance, abych zakoupil za např. 8,5K MIBO Tiny. Děkuji za rady.
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    tak po 14cti dnech se mi ozvali že teda jako jo.
    čekal jsem to horší.
    MAFIK
    MAFIK --- ---
    tak K6 objednaná + top bowdeny a tacháč ;)

    tak jsem zvedavej kdy mi to potvrdí a kdy vlastně přijde.
    SOARSS
    SOARSS --- ---
    sezona odemknuta...


    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Mibo 1pc only!!!

    MIKROM
    MIKROM --- ---
    V Olomouci je otevřeno nové velké servisní centrum na koloběžky
    Najdete ho přímo v centru na Denisove 9
    RideOn
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Podle me k-bike i Mibo maji pomerne podobnou kvalitu.....

    Doslo mi ze mame osobu s 98 kg (otec)
    nase mibo 16/12 pod nim nezapruzi, kdezto ta kostka uz ano..... dokonce fakt viditelne
    = rozhodne souhlasim se vsema kdo tvrdi ze kostka pruzi....
    XICZEK
    XICZEK --- ---
    mam rebela (16/12) a pruzi teda dost (ve srovnani s k7), po cca pul roce kvuli tomu praskly riditka, coz me celkem ochotne vymenili za obyc riditka s hrazdou. co jsem se ptal tak hodne lidi ma stejny zkusenosti.
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    moje asi 2-3 roky stará hillka 20/16 asi trochu pruží, nemám srovnání s jinou kolobkou, příjde mi, že z 80% pruží ale pláště (i když jsou na 4ATM)
    ale zase nemám 120kilo a neskáču obrubníky, myslím, že pod mými 65 rám nepraskne nikdy :D
    BACKORA
    BACKORA --- ---
    SUZANKA: Já právě tyhle zkazky o pružících Kostkách už slyšel. Ale Street (16/16) + 110 kg nezapruží ani prd.
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    MIKROM: jo, řeč byla právě o těch praskajících rámech.. jestli jsou to mibaři to nevim, jen jsem to poslal dál

    já jsem na koloběžce už pár rámů zlomil a je hezký když ti firma ten rám ochotně vymění, ale když ti praskne v rakousku a ty máš před sebou ještě tejden ježdění, tak jseš v prdeli... takže pro mě je to celkem podstatná věc, nakonec jsem teda zjistil že oba rámy co jsem zlomil byli z kazový série a od tý doby s tim nemám problém, ale kdybych si vybíral koloběžku tak by to pro mě byl celkem podstatnej atribut
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MIKROM: to ono to znelo povsechne na vsechny kolobezky s mensima kolama......
    osobne mam Mibo master = nepruzi ani mm:-)
    Sestra ma Kostku starsi model kola 16/12 ta kolobezka taky nepruzi = pod jezdcem do 70kg, vic nevim nic, protoze vic nemuzeme otestovat:-))
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    BACKORA: že jima mibaři opovrhujou. starší modely byly měkčí a víc jakoby pružily, od cca 2015 je to prý výrazně lepší. a asi jednou nebo dvakrát jsem zahlídnul na facebooku, že měl někdo prasklinu na rámu - kostka vyměnila rám. jinak nevím o tom, že by to byly nějaký šmejdy. osobně jezdím na hillce asi dva roky denně do práce a nikde nic neupadlo :)
    BACKORA
    BACKORA --- ---
    XINDLX: Co přesně si mám představit pod "moc nevydržej"?
    MIKROM
    MIKROM --- ---
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    GALENIUS: porad bych si dovolila podotknout ze maj to skladani nejrychlejsi = bez potreby pouzit naradi nejpraktictejsi + to samo drzi

    KICKBIKE CLIX - Koloběžky - Kickbike.cz
    KICKBIKE CLIX - Koloběžky - Kickbike.cz
    http://www.kolobezky-kickbike.cz/cs/kolobezky/kickbike-clix-14
    sice je tahle kolobezka drazsi ale aspon ma rovnou do startu blatniky a opravdu prakticky system....

    U kostky je stejne musis dokoupit a nemas jistotu ze budou pasovat.....
    Osobne jsem s firmou kostka resila blatniky na kolobezku od firmy kostka - a teda uprimne jejich servis me fakt odradil od uvah koupit kostku - drive nebo pozdeji budu neco na kolobezku potrebovat - u miba mi budou dily pasovat i za 10 let u kostky staci i jen 3 roky rozdil a uz se nenamahaji mit vybavu pro 3 roky stary model!!!! - za me osobne velikanska nespokojenost!!!

    ps
    a teda kdyz koukam na tvar te slozene kostky tak to si snad dokonce delaji prdel ne??
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam