• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    GONDAR
    GONDAR --- ---
    zdravim, nema tu nekdo z prahy GOCLEVER CITY RIDER 5 CARBON ? za nejakou odmenu bych ji rad na 10min vyzkousel;]
    EZEE
    EZEE --- ---
    KAERO: Jezdim City, 16/12 i v Buse a az na jednoho holeaovickyho autobusaka v 201 pohoda, ale ty jsi z Brna koukam, tak pohoda :) Osobne bych nemenil, je to mensi a na kratky vzdalenosti dostacujici.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KAERO: bývají. Na druhou stranu - téměř všude se dostaneš metrem nebo těmi tramvajemi z centra ven - takže jediné, kde je to nepříjemné, jsou zákazy vjezdu pro kola v úplném centru.

    (a občas policajt, který prudí kvůli prázdnému chodníku, ale ano, já vím, že tam nemám co dělat)
    KAERO
    KAERO --- ---
    kolobezkare v praze lituju. hlavne ze je zajem mesta aby lidi nejezdili autem :) i kdyz ty prazske busy jsou asi natriskane?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    dpp.cz > S jízdním kolem | Dopravní podnik hlavního města Prahy
    http://www.dpp.cz/skolem/
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    aha, tak oni ty busy přes zimu zrušili, kurde...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    KEJML: a vybraných busů ve vybraných kopcích. MHD na to má celkem pěkný pamflet
    KEJML
    KEJML --- ---
    KAERO: V Praze se koloběžka taky bere jako kolo a s kolem se tu může jen do metra, do lanovky a do vybranejch tramvají večer a o víkendech
    KAERO
    KAERO --- ---
    MORKANT: vyhodili? he. no v brne mam rocni jizdenku, a soucasti toho je preprava kola zdarma. kolobezka je vyslovne uvedena ze se bere jako kolo. koukam praha je drsna.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    KAERO: MHD pravidelně nejezdím ale s K7 mě nevyhodili a K6 jebjeste o něco menší.
    MORKANT
    MORKANT --- ---
    KAERO: Po pár pokusech, kdy mě z autobusu vyhodili s Yedoo City (kola 16/12), už to nezkouším... je to už nějaký roky zpátky, Praha.
    KAERO
    KAERO --- ---
    premyslim o koupi kolobezky. Cil je behem cesty do prace rano ujet cca 4 km, nastoupit do autobusu MHD a vyvezt se do kopce. Vecer zpatky cast cesty opet ujet a na konci se vyvezt do kopce.
    Pujcil jsem si na jeden den yedoo friday - kola 16"/16" - a na druhy den yedoo dragstr - kola 20"/20". Friday byla skvela v autobuse, nikomu jsem nezavazel. S dragstr to bylo horsi, sice jsem zabiral hodne podobny prostor, ale uz si treba maminky s kocarkem rozmyslely jestli kocarek postavit podel kolobezky. Zase na jizdu byl dragstr logicky lepsi, jizda z kopce a pres hrboly znatelne lepsi.

    Tak ted premyslim a nejak nevim jak se rozhodnout a jak velkou kolobezku kopit. Mate nekdo tohle promyslene? Jezdite nekdo s vetsi kolobezkou pravidelne v MHD?
    TRUPKIN
    TRUPKIN --- ---
    prodam skoro novou mibo gt, rohy na riditka, zvonek a drzak na lahev za 10000
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    MILAZAJICEK: presne tato kolobezka starim krasni :)
    EZEE
    EZEE --- ---
    MIKROM: Li-bo-vá!!! Vime cenu?
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    PUBLICURINATION: My taky, K5 dostává od malý docela kouř ale nějaká ta odřenina je pro K5 jen ozdoba ;)
    PUBLICURINATION
    PUBLICURINATION --- ---
    MILAZAJICEK: osobne mam K6 a jsem spokojen. Dobry vyrobek ;)
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    Dorazil mi další kousek od K-Bike tentokrát K5-Kids a čtyřletá na tom první den urazila 8km v jizerkách, úplně jsem koukal jak dobře se jí na tom jelo. Tak kdyby někdo hledal koloběžku pro dítě určitě K5 zahrňte do výběru, navíc unese i nás oba ;)
    EZEE
    EZEE --- ---
    SRNECEK: Osobne bych do brndy s malymi koly nesel. Riditka jsou hubena a dlouha a maly kolecko se ti ve vetsi rychlosti pretoci a letis na pusu, proste maly manevrovaci uhel. Osobne mam City a do mesta opravdu super, na vylet cca 20 km taky, da se. Ale hadam, ze skladaci je podminka.
    Koloběžka Yedoo City - inSPORTline
    https://www.insportline.cz/...r2Ozfc9aVCT_19gLM3yjNE87pNIzXxl7X3bAteThAnzeHoBIW6IcaAvOHEALw_wcB#1323
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam