• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    Koloběžka velmi negativním způsobem ovlivnila můj život. Pokaždé, když někam musím jít pěšky, připadám si pomalý, neohrabaný a propadám pocitům nudy a depresím.

    pro nejčastěji hledané informace mrkněte na nástěnku!, mapa koloběžkových akcí zde.
    rozbalit záhlaví
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    SUZANKA: Děkuji za radu
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    LU_UCA:
    ja mam rada schwalbe jako kvalitnejsi pneu
    eshop jeden

    = psala jsi ze mas
    16x2.125

    = to mi prave i prozrazuje ze plast mas sirsi =( mam stejne kolo na kobezce vepredu)
    kdyz koupis jiny plast= bude potreba zmenit dusi= aby to pasovalo = pokud by jsi chtela plast z ukazky potrebujes pak k plasti dokoupit dusi 16x1.35
    = oni to vzdycky na tom plasti pisou co potrebuje do vnitr..
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    SUZANKA: Sama se divim, že se to nestalo dřív. Vše je komplet jak jsem jí koupila z druhé ruky. Pán tam synkovy dal akorát lepší brzdy a tohle se stalo taky cca po 2 letech co jí mám a jezdím všechno přes město,louky, lesy. Jenom mám trochu širší záběr činností, že tohle nestíhám sledovat, takže nějakou představu o značce apod. nemám
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    LU_UCA: na tehle vecech se nevyplati setrit = kdyz koupis drazssi "podrazky" aneb plase/pneumatiky mnohem dele na nich budes spokojene jezdit = kdyz priplatizs za vychytavky=nebudes resit defekty pri jizde

    ja vzdy bya holka z lacineho kraje = prumerne defekty 4/6(propichnuti kola po ceste) rocne drive
    a pred trema rokama jsem poprve koupila kvailitni plaste= he jezdim na nich spokojene 2 roky bez defektu(coz je jasne i o stesti) = doporucuju koupit si drazsi=clovek byva spokojenejsi
    LU_UCA
    LU_UCA --- ---
    Ahoj všichni.... máte typ na nějaký e-shop, kde koupit něco rozumně cena/výkon?(mám 16x2.125) Potřebuju si vyměnit prasklou duši, tak si řikám, že bych si udělala radost a vyměnila komplet obě i s pneu. Už jí potřebuju zase vytáhnout, když je tak pěkně.
    CROSS
    CROSS --- ---
    ANDREJKA: vozil jsem (na kole) červenou blikačku nacvaklou na přilbu už tak před 12 lety, ještě, než to bylo cool. Nějakou obyč blikačku s klipem na takovým tom plastovým pásku, co se tím nastavuje obvod hlavy. Klasická cyklopřilba. Samo jestli nosíš přilbu, co nemá tuhle součást viditelnou nebo ji vůbec nemá, tak to nejde.

    Moje výbava je již staršího data, takže asi nic konkrétního nedoporučim, ale co jsem naposled koukal v Decathlonu, jejich blikačky klipy mají a dají se tak nasadit třeba na rukáv nebo na zadní kapsu kalhot.

    U pasivních prvků je to asi jedno, každopádně bych to umisťoval spíš výš, hlava a horní polovina těla.
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    ahoj, tak koloběžku už mám, na moje účely super, nakonec si ji bere i můj muž, protože je to prostě časová úspora a nikdy ji nepotřebujeme zároveň. dotaz: na tenhle model není možné přidělat zadní světlo. na helmách nemáme zadní světlo. vím, že se dá přidělat světlo třeba na batoh, ale protože batoh s sebou nikdy nepotřebujeme, neexistuje něco, co by se dalo použít přímo na oblečení? popř. pokud je toho víc (viděla jsem různé svítící pásky...), s čím máte nejlepší zkušenost z hlediska viditelnosti? díky
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    KAERO: díky, přehlédla jsem.
    KAERO
    KAERO --- ---
    ANDREJKA: maji to napsane na webu vyrobce:
    Yedoo Mezeq Adults´ Scooter | Yedoo
    https://www.yedoo.eu/en/product/mezeq-0fVmNu
    ANDREJKA
    ANDREJKA --- ---
    Kdo máte Yedoo Mezeq, mohli byste mi prosím říct, jak dlouhé je to stupátko, na kterém se stojí? Díky.
    KYN
    KYN --- ---
    Po 2 letech se budu muset rozloučit s Nistler Friendem. Střídáme si ho se ženou a ta kvůli zádům potřebuje výš řídítka.

    Prodávám za 6500,- (pc cca 9500,-)

    Oproti standardu jsou tam dvoukomorový ráfky, držák na pití, lepší gripy, černej výplet a taštička Nistler na přední riditka (není na fotce).

    Pár drobnejch škrábnutí má, jinak jako nová.

    Do konce srpna a první týden v září je možno prohlídnout a projet na Arbesáku v Praze.

    KAERO
    KAERO --- ---
    ha, tak mesto brno nam udelalo manual jak jezdit na kolobezce.
    Sice pekne, ale uz jen predstava ze jedu po mestskem okruhu na kolobezce je stresujici, vzhldedem k tomu ze me vytroubili ridici i na mene frekventovanych ulicich

    LOJZEE
    LOJZEE --- ---
    invaze na moji xiaomi .)

    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SUZANKA: Ony ty děti mají jinej poměr síly, alespoň mě to tak přijde. I malý dítě unese poměrně dost velkou váhu. Dcera cca 30kg unese v pohodě bráchu který má asi 15kg a ten si zase odnese i několikra kilogramovou věc. A odrážedlo přeci jen jede takže tu váhu netáhne celou. Obávám se že odrážedlo do 2kg by muselo být z většiny z karbonu a i tak by tomu pneumatiky atpd. dost kazili skore. Odrážedlo pro cca dvouletý jsou jen z plastu vyfouknutý motorky atpd. včetně "pneumatik" a to se možná do té váhy vejde, ale zase to neusene 35kg.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MILAZAJICEK: ps mladsi je vazne takovej baculatej ale neuhodnu kolik vazne vazi...
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    MILAZAJICEK: spis ja nemam odhad na to kolik deti vazej - mnou zmynenych 35 kg je hodne vystrel odhadmy od boku...
    ja spis si rikal ze i kdyby dite vazilo tech 35kg amelo manipulovat primerenou vahou ke sve tak by odrazedla vazila kolem 2kg v maximu= coz sama vim ze je nerealne zkonstruovat pokud by se nepouzila hlinikova slitina s oceli...a asi i tak

    I tak delam si dusevni noticku o znacce FirstBike... rozhodne dekuju
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    SUZANKA: Obě děti jezdili od malička na FirstBike odrážedlech ta mají 3,9 kg a nosnost 35kg což ještě nemá ani jedno dítě, ale dcera už na něm tak tři roky nejezdí a mezitím přesedlala na 24" kolo. Tak jsem z těch počtů nějakej zmatenej. Odrážedlo pro dítě co má 35kg ? To je buď překrmený nebo nechápeme pojem odrážedlo stejně.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ATARKA: ted uz je zase vic podzim( v zime se nakupujou nejlip/nejlevneji+ samozrejme mit stesti= najit pouzitou takovou aby vyhovovala vstupnim parametrum jezdce)= to je proste nejezdici sezona= ted uz bych nasla zajimavou'levnou' pro dite/hubenyho dospeleho- ale prave zalezi na tech poptavanych parametrech vyska+vaha jezdce...
    Kdyz dodas kouknu klido na web a vyhodim mnou povazovane vhodne nalezy...(odkazy)
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ATARKA: muzu se zeptat kolik vazis? a vysku postavy v cm?
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    ATARKA: moji synovci pouzivaji odrazedla + hlinikove skladaci kolobezky az v 7 roce se starsi synovec spokojene naucil na kole= prechazel z odrazedla.
    Technicka poznamka kvuli svym zdr. potizim jsem neco jako dokonaly vahovy barometr. pri porizeni te detske kolobezky jsem cucela. Pro dospeleho manipulovat vahou 5kg je celkem pohoda==NECHAPU jak to maj chudaci deti utahnout napr synovec mladsi ma kolem 35 kil ale ze by odrazedlo pro nej vazilo min nez 5kg? jsem na trhu nevidela= neshnala(odrazedla jsem jim shanela na zaklade svych zkusenosti s detskyma kolobezkama)

    = 4 letemu synovi se vubec nedivim ze se nechce tak "hrozne drit"= me pripada ze nam dospelakum tohlo 'skoro' nema sanci prijit na mysl...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam