• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    KAERO
    KAERO --- ---
    XINDLX: ne, je to soucast profilu. jsou to ty uplne nejspodnejsi vystupky na tomhle rezu (akorat ja tam mam 3 'schody', tenhle obrazek se 2 'schody' je asi zastaraly)


    Yedoo Friday – podrobný test > 
    https://priblizovadla.cz/yedoo-friday-podrobny-test/
    XINDLX
    XINDLX --- ---
    KAERO: a daj se měnit?
    já mám na sjezdový koloběžce od Gravity zespoda hliníkovej plát a cca jednou za rok tam dávám novej, což by mi přišlo jako dobrý řešení i u normálních koloběžek
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ADAMBERNAU: já taky neskáču, se svojí váhou se bojím, že koloběžku prošlápnu, ale občas to i po těch třech letech člověk prostě neodhadne...
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    Ja se priznam, ze docela po Praze pri terennich nerovnostech prenasim, abych nestrejchnul spodkem stupatka. Straslive je mi neprijemnej ten zvuk, kdyz kolobezka chytne spodek. Mam ocelovou Yedoo S1616.
    KAERO
    KAERO --- ---
    To se mi libi na hlinikove rade od Yedoo, ze maji na spodu tenke kovove pasky. Ty se odiraji driv nez samotny spodek. A slouzi jako ukazatel odreni. Podle vyrobce kdyz clovek sedre pasky kompletne a zacne odirat spodek, tak uz prestane rucit za pevnost kolobezky. Clovek aspon vi, na cem je. Po 4 letech jezdeni jsem cca na 50 %. Ale nejvic jsem to odrel zezacatku, nez jsem se naucil odhadovat co jeste muzu sjet a co uz ne.
    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    PREDSEDA: Tak rikala jsem ti dopredu ze spodek odres. To je cena za to se nedres fyzicky Ty osobne.
    Mibo, Kbike kolobezky jsou taky vzdycky hned odreny. To je skutecne "normalka", protoze se tomu proste neda zabranit.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PREDSEDA: ale tak svareny je to dost ;)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    BTW: měsíc na pražských cyklostezkách... omg.

    MIKROM
    MIKROM --- ---
    Zapište si do kalendáře: Sraz koloběžkářů Broďák 2022 se chystá

    Zapište si do kalendáře: Sraz koloběžkářů Broďák 2022 se chystá > Priblizovadla.cz
    https://priblizovadla.cz/zapiste-si-do-kalendare-sraz-kolobezkaru-brodak-2022-se-chysta/
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Prave ze se mi desne protivi brzdit tim, ze bych odiral primo to kolo/pneumatiku. Jednak to musi drasticky pokratit zivotnost a jeste to nemuze poradne fungovat kdyz se na to kolo namota nejaky mazlavy humus nebo je mokro. A kdyz se pri brzdeni blatnikem nabere nejaky pisek, tak to musi strasne hoblovat. Proste fuj. Ideal by byl jeden kotoucek vpredu a druhy vzadu, ale to vidim jen na vetsich elektrickych za 25k+. Nebo aspon celistovky brzdici o rafek s gumovyma spalikama jak ma kolo, to jsem taky na par zahlidl. Asi se ty spaliky z kopce rychle uvari a po case ohobluji, ale zase stoji do stovky, kdezto novy kolo 700-800kc a vymena je taky jinde. Co vydrzi ta mala kotoucova brzda a jak tam mizi treci elementy tezko rict.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    XMEDA: Supr je ten kotouček vzadu. Co jsem měl před tím Decathlon, tak ten brzdil kovovým palcem o zadní gumu. Za a) to moc nebrzdilo, za b) se ten brzdící palec vydíral a to tak, že se vybrousil do ostrého břitu, který se jednoho krásného dne za jízdy zařízl hluboko do gumy (proti směru otáčení). Nebylo to moc příjemné.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PREDSEDA: To jo, ale nemecka Hudora to nabizi, tak asi jen nejaky vypadek dovozu, nebo nez vyrobi dalsi. Ted mame stejne v praci travel freeze, tak budu asi par tydnu bez sluzebek. A tady mam kolo .) Ale je to skoro presne to, co hledam. Jen ten zajistovaci mechanismus ve slozenym stavu bych asi resil jinak - radsi masivni 10mm kolik skrz vrtanej svarenec. Ty naohybany plechy budou trochu slabina, kdyz se to ozvyka.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    XMEDA: Dostupnost: dočasně vyprodáno
    JOHNIEZ
    JOHNIEZ --- ---
    PREDSEDA: Clix se to koukam nejmenuje jen tak :) No tak snad to po vymene uz i neco vydrzi.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    HUDORA Big Wheel Air 205 | ohne Strom, sicher ans Ziel kommen mit dem Tret-Roller
    https://www.youtube.com/watch?v=AyIG9FDrS-U
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    Ha :)
    Hudora Big Wheel Air 230 Dual Brake skládací koloběžka - Svět koloběžek
    https://www.svetkolobezek.cz/kolobezky-skladaci/hudora-big-wheel-air-230-dual-brake-skladaci-kolobezka/
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Už začalo zadní :-/
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    PREDSEDA: Zalezi jaky tam vyrobce/servis dava.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KID_MCHUTT: tak jsem si jí právě vyzvedl hotovou, bylo to přední ložisko. Jsem zvědavej, za jak dlouho začne zadní.
    XMEDA
    XMEDA --- ---
    CROSS: No ja ti verim, ale fakt je to na zrychleni courani na sluzebkach. Nechcu se na tom honit, proste jen stihnout vic, nez kdyz jdu pesky (ze to misty bude trochu drncat mi az tak nevadi a kolo ideal tak 25cm, abych se nezabil o kazdou dirku. Pod 20cm uz to pak jde s bezpecnosti rapidne do haje.

    Ted to prolizam vsude mozne a jsou nafukovacky i za 3k ale treba neunesou pres metrak (nebo asi unesou, ale nemam rad neco zatezovat na maximu.) Nebo je zase jina kombinace. Samo je to nejaka cinska, to chapu.

    Jsem proste divnej, pritom nechci nic divnyho. Je to jak se zenskyma ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam