• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKROMKolobezky, odstrkovadla a jina priblizovadla nejen na mushing
    Koloběžka velmi negativním způsobem ovlivnila můj život. Pokaždé, když někam musím jít pěšky, připadám si pomalý, neohrabaný a propadám pocitům nudy a depresím.

    pro nejčastěji hledané informace mrkněte na nástěnku!, mapa koloběžkových akcí zde.
    rozbalit záhlaví
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KIA: Mám to v aplikaci Na kole Prahou, maximálně tak můžu udělat screenshot displeje.
    KIA
    KIA --- ---
    PREDSEDA: Ahoj!:) nemáš prosím někde uloženou mapu trasy?:)
    Díky
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Tohle je výborná reklamní fotka :)

    KIA
    KIA --- ---
    PREDSEDA: To vypadá jako super výlet ! Díky :)
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KAERO: já nevím no, nějaký důvod to mít bude.Ta koloběžka je prostě jiná, jinak se na ní jezdí než na bežných. Mj. nemá BMX řidítka a stojí se na ní mnohem vzpřímenějí, spíš jako na těch elektrických. Má to výhody i nevýhody. Když jsem jí kupoval, zkoušel jsem ještě Mibo Master, ta je klasičtější koncepce a nevyhovovala mi vůbec (psal jsem o tom tady).
    KAERO
    KAERO --- ---
    PREDSEDA: moje sice skladaci neni, ale je vhodne ohnuta, takze moznost ohybani hliniku neni problem. Na kickbike clix je kloub k ramu privaren. A proto mi prijde ze by mohla byt skladaci hlinikova kolobezka bez tak velke vzdalenosti mezi prednim kolem a zacatkem stupatka.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KAERO: jenže není skládací
    KAERO
    KAERO --- ---
    PREDSEDA: ja jezdim na yedoo friday, a ta je celohlinikova. 7 kg:
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KAERO: Ono je to kvůli tomu, že je hliníková. Hliník se hůř tvaruje než ocel v rámci pevnosti konstrukce, proto je ta trubka takhle málo ohnutá. Takže je to daň za nízkou hmotnost.
    KAERO
    KAERO --- ---
    PREDSEDA: me furt prijde ze u tve kolbezce je mezi prednim kolem a zacatkem stupatka prilis moc mista. kdyby ta tyc od riditek k naslapu byla ohnuta podel kola jako u jinych kolobezek, tak by to bylo pohodlnejsi, at uz diky delsimu naslapu, nebo kratsimu rozvoru.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Tož tak.

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    KIA: Dneska jsem si dal výlet z Berouna do Všenor kolem řeky. Příjemná cyklostezka, z velké části asfalt, téměř nulové převýšení. Jen mezi Srbskem a Zadní Třebání jsem se svezl vlakem, tam bych jinak musel po frekventované silnici na Karlštějn. Moc hezké, ale... ALE!

    Berounský Medvěd, Srbecký Lok, Bobr Zadní Třebáň, Pivovar Řevnice, MMX Lety. Dvacet kiláků, pět pivovarů. Přijel jsem úplně zničený :)
    KIA
    KIA --- ---
    Dávejte sem prosím nějaké své výlety a trasy.. minimálně ještě měsíc nesmím na koloběžku, tak už teď mám absťák, a to je to jen 14 dni. 🙈🙈
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PREDSEDA: tjn, rozvor s tím může docela zamávat
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    PALEONTOLOG: můj problém není ani tak světlá výška (ta je 4,5cm), jako rozvor. Clix je jezevčík, má metrpade, přičemž mezi náboji kol rovných 110cm.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PREDSEDA: a to máš světlou vejšku jako prase, já mám tak 2 cm, tak si nestěžuj :D
    KAERO
    KAERO --- ---
    PREDSEDA: jojo, prvni rok jsem kolobezku odrel nejvic, nez jsem si zvykl na svetlou vysku. Ted uz dru vyjimecne.
    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    PREDSEDA: Rok se s rokem ještě ani nesešel...

    SUZANKA
    SUZANKA --- ---
    Kdyby nekdo chtel Mibo GT

    Nabízím krásnou koloběžku se slevou za oježděnost 1457km
    zlevněná cena je 10 000kč
    Předání proběhne osobně, nejlépe na Zbraslavi, ale zvládneme případně třebas i Smíchovské nádraží
    Na Zbraslavi je nádraží také a koloběžku tak půjde prostě naložit v případě potřeby do vlaku :-)

    Koloběžka je v perfektním stavu, navíc ma držák na pití a tachometr .
    Nabíjecí osvětlení na řidítkách není součástí prodeje.
    --------------------------------------------------------------------------------------
    o Ceně je možné drobně smlouvat, to znamená do pošty mi napište cenu za jakou by jste to koupili.
    Když bude pro nás nepoužitelná, moc nízko, prostě slušně odpovím že to je na nás málo.

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    Ranní pohodička při cestě do práce

    PREDSEDA
    PREDSEDA --- ---
    DUCATIMONSTER: někdo ho má na náměstí, někdo na magistrátu, všichni ho máme na Hradě.

    KAERO: tohle není zdaleka jen v Brně, ale všude. Někde jsou značky prostě zapomenuté (Praha, Strakonická: "chodník je po 120 metrech uzavřen, přejděte" - přes čtyřproudovku), přičemž chodník se dodělal v březnu. Někde je to dokonce schválně. Teď jsem se vrátil s koloběžkou z Krušných hor. V Kraslicích dělali nový povrch na asi 400m silnice, starý asfalt měli vyfrézovaný. Dali si tam uzávěru s platností od 1.8. do 30.11. (tj na čtyři měsíce!!!). 3.8. měli hotovo a zdekovali se, značky tam samozřejmě nechali. Objížďka byla 10km a nám trvalo ještě další dva dny, než jsme zjistili, že silnice je dávno hotová a jezdí po ní skrz zákaz i autobus MHD.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam