• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ESKASONIC SOUND aneb spousta kramu
    PRGA
    PRGA --- ---
    no tyy woe :D :D to je přísňák :D a tenhle nám tam dělal burgry jooo :D
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    Z4IK: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ten kluk se toho neboji :DD
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    Kuna je ještěr jak se patří :D
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    SCARF_23: spal pred bednama ve spacaku kdyz jsem ho sel s hedus vzbudit tak se zvednul prehodil pres sebe spacak sel k tomu ohni kde sedelo asi cca 8 lidi a asi metr a zacal chcat:)Mel u toho uplne nepritomnej pohled a chcal si na ruce kdyz se vychcal sel do auta za igorem objal ho a usnul na nem :D
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    SUSSA: lol tak to mi fakt uniklo :D
    PRGA
    PRGA --- ---
    áááá už se těšim na vyhodnocování :D koneckonců proč by i ještěrka nemohla bejt chlap :D
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    Kuna si čůral na ruce :D:D
    SCARF_23
    SCARF_23 --- ---
    Z4IK: co vyvadel kuna na TPD? to mi asi nejak uniklo :D
    PRGA: to si pis! ja se tam taky vozral snad nejvic za celej tenhle rok az jsem z toho usnul u baru na zemi :D
    PRGA
    PRGA --- ---
    SUSSA: jé škoda že jsme tam nebyli :D tam to asi stálo za to :D
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    Z4IK: ty si možná nepamatuješ, ale my jo :D a to je důležitý :D
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    ANDREA90: ja si to nepamatuju takze se to nestalo
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    Z4IK: no uvidíme :D za chlapy mám taky favorita, ale z ženskejch nevim komu dát hlas... bude to těžký rozhodnutí :)
    PRGA
    PRGA --- ---
    Z4IK:
    ANDREA90:
    a uvidíme co s nim provede hra na triangl :D
    Z4IK
    Z4IK --- ---
    SUSSA: takze cena zustane hezky doma jo ?:D pro je jednoznacnej favorit kuna za techno pomahejme detem a tvuj muz za rudnou :D
    ANGLIS
    ANGLIS --- ---
    Ahoj,nemate nekdo zitra jedno misto kolem 5 z Prahy?
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    PAOLO: jéééé sypu si popel na hlavu... prostě překlep... dál už to řešit fakt nehodlám!!!
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    PRGA: něak nvm co teď po mně chceš...ona psala něco o ještěrský koruně, tak sem jenom navrhnul, že by byl vhodnej present spíš pravidla, aby se "vítěz ještěrů" moh ještě něco přiučit do svýho mateřskýho jazyku a nedopadalo to třeba tak, abych už nemusel nikde číst vítěze s tvrdym y...
    PRGA
    PRGA --- ---
    PAOLO: tak přestaň rejpat ty a jestli se ti nezdá srovnání úplně, tak nám vysvětli, proč by pravidla pravopisu měl dostat vítěz, když to psala pořadatelka :)
    PAOLO
    PAOLO --- ---
    PRGA: já co k čemu myslim sem hhh, ale srovnávat uplně a výtěze je decentní rozdíl :) ale fak jen malej :)

    SUSSA: jo, to rozhodně jsou, o tom žádná, ale musel sem si rejpnout, promiň..něco se přejít dá, něco už prostě ne...pravda je taková, že kdybych chtěl jenom opravovat tak nedělam nic jinýho 24hodin denně 7 dní v týdnu....

    ....tak doufám, že do mě teď budete stejně rubat jako v tý debatě o mejdanech před kerejma probíhá pořádná reklama a promo na kerejch je 10.000 lidí vs. freečka :)) ....
    SUSSA
    SUSSA --- ---
    PAOLO: Ježiš, no jo... se stane... myslim, že jsou tu i horší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam