• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIGHTKulturologie
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    EDWAR: Mateju hovoril tusim o 10 odborných a 10 beletrii... A víc je zbytečné... Ptají se.
    Body neres. Máš šanci ;)
    EDWAR
    EDWAR --- ---
    a ještě bych měla dotaz, kolik je tak přijatelnej počet načtených knih z tý odborný literatury?
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    EDWAR: vzhledem k tomu jak tezky to bylo tak bych rek ze hafo lidi nedalo ani tech 25 a pres nakejch 35 to bude spis vyjimka (nekdo fakt narachanej); navic komise muze udelat cokoliv, klidne ti muze dat 50 bodu pokud jim prijdes jako idealni kandidat... ja to vzhledem ke svejm predchozim prijimackam na ffuck vidim pozitivne
    EDWAR
    EDWAR --- ---
    tak jsem postoupila do druhýho kola jen s 28 body, tak nevím jestli má vůbec význam chodit na pohovor (moc jsem nepočítala s postupem, tak nejsem ani nijak extra připravená), protože mám na ten den zapsanou docela důležitou zkoušku na svym oboru...jaká je šance se tam s 28 body dostat?
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    Jsem slyšel, že to byla docela makačka, oproti minulému roku... Kamarád to dělal loni i letos a říkal, že oproti loňsku to byl vážně hard-core...
    Jsem letos dělal příjimačky na archeologii, to je oproti kult. vážně pohodička, do 2.kola jdu se 40 body... Ale přemejšlím, jestli se dá kultu s arche zvládat... Aby to nedopadlo tak, že mě vyhoděj z obojího... :(
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    tak 32 bodu, cekal sem ze bude lepsi, ale snad to nak zvladnu...
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    KALHOTKA: tak to ja jsem od sveho prvniho pokusu asi zkrasnela :-D
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    Pěkná děvčata at se hlásí po příjímačkách u mě, rád bezplatně a individuálně uvedu do dění na katedře!
    A_A
    A_A --- ---
    LA_BETE: jj:))
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    a Soukup si rozumí se všemi pěknými děvčaty :-p
    A_A
    A_A --- ---
    YACHTBEAR: wtf?
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    to snad mělo být za budoucími... A nemělo tam bát snad, ale určitě !
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    No... Myslím, že každému sedne někdo jiný :) Ale Czumalo je fajn. Hodně štěstí (snad) budoucí skorospolužáci ;)
    A_A
    A_A --- ---
    LA_BETE: JJJ a pro ženskou je nejhorší ortová-pro pány zas výhodou
    ale nevim zda vůbec u ústních bude...
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    nejlepší je dostat se do komise k Czumalovi, ten je fakt úžasně hodný a nenáročný
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    LA_BETE: dik, na to nesmim zapomenout :)
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    vtipný dotaz na ústních je třeba: "jaké si myslíte, že budete studovat předměty" a běda jestli zapomenete na předmět tazatele :-)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    KALHOTKA: a ja budu tvuj namestek (ten co vykrade evropsky fondy a zbytek zivota bude kempit nekde na plazi, v jedny ruce cuba libre av druhy zlaty snupatko na koks :)))
    SPIRA
    SPIRA --- ---
    Jakou máte představu o tom , čím se budete po škole živit?
    A_A
    A_A --- ---
    YACHTBEAR: AHAHA, když brali před 4rokama mě, minimum bylo snad 70...ale spíš bych řekla, že at ste měli v prvnim kole jakejkoliv počet bodů, když ste projevili zájem o obor a motivaci ke studiu, dali vám v 2.kole tolik, abyste se dostali...

    je fakt, že tedkons už je to hodně jiný, testy se přivostřujou atp.
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    Přeji všem uchazečům o studium u nás na katedře hodně štěstí ;) …Pamatuju si jaké to byly před rokem pro mě nervy… Jsem se dostal o pár bodů. Hlavně nepodceňujte to 2. kolo, myslel jsem si, že to už bude pohoda… A za taková nebyla,,
    Kolik vás asi bylo u příjimaček? Minule nás bylo to cca. 190 a brali od 66 myslím, takže když měl někdo v I.kole 25 potřeboval ve druhém alespoň 41 – což je docela těžké získat – v tom druhém kole je třeba jim padnout do oka prostě a vědět co je to kultura, kulturologie a proč tam chcete jít (pokud je jediným důvodem to, že si myslíte, že to je lehký a budete moc chlastat a hulit, tak je možná lepší to trošku okecat – neříct to na feróvku…)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam