• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIGHTKulturologie
    XUS
    XUS --- ---
    LA_BETE: mam ale je to moc dlouhy a uz to nema to kouzlo okamziku takhle na videu, takze to takhle zverejnovat nebudu.
    chystam se ale casem sestrihat starsi rocniky okulteni, tam sou taky docela zajimavy "proslovy" a aktivity. navic s historickou hodnotou!
    A_A
    A_A --- ---
    KALHOTKA: na to každá rada drahá...o žádnym fíglu nevim:/
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    XUS: super
    a nemáš ještě někde celý proslov co měl Matějů? ten byl dokonalý
    MEADY
    MEADY --- ---
    XUS: Moc fajn.
    XUS
    XUS --- ---
    konecne sem se behem dnesni dostal k dostrihani videa z letosniho okulteni - http://www.youtube.com/watch?v=sPHBrHSJE0A enjoy it!
    XUS
    XUS --- ---
    monstr seznam bych nedoporucoval. mene je vice!
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    MEADY: faaaakt monster neni, bude to neco pod sto, pac tam nechci davat veci co se dobre nepamatuju, to by asi bylo kontaproduktivni... oproti desiti je to ale celkem dost, asi to radsi trochu proskrtam aby se to hezky veslo na dva papiry i s odbornou literaturou :)

    btw zatim se mi zda, ze co zeme to jina kulturologie, je to trochu matouci...
    MEADY
    MEADY --- ---
    STRANGERD: Bych to nechala, myslím, že je to pobaví. Pokud je teda fákt monstr. Máte to za týden ve středu? Bych se na vas přišla podivat.
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    YACHTBEAR: planuju jim predlozit svuj monstr seznam co sem mel pred dvema lety na komparatistiku mirne potunenej o par veci co sem precetl mezi tim - nezprudej me ze je to moc?
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    EDWAR: Mateju hovoril tusim o 10 odborných a 10 beletrii... A víc je zbytečné... Ptají se.
    Body neres. Máš šanci ;)
    EDWAR
    EDWAR --- ---
    a ještě bych měla dotaz, kolik je tak přijatelnej počet načtených knih z tý odborný literatury?
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    EDWAR: vzhledem k tomu jak tezky to bylo tak bych rek ze hafo lidi nedalo ani tech 25 a pres nakejch 35 to bude spis vyjimka (nekdo fakt narachanej); navic komise muze udelat cokoliv, klidne ti muze dat 50 bodu pokud jim prijdes jako idealni kandidat... ja to vzhledem ke svejm predchozim prijimackam na ffuck vidim pozitivne
    EDWAR
    EDWAR --- ---
    tak jsem postoupila do druhýho kola jen s 28 body, tak nevím jestli má vůbec význam chodit na pohovor (moc jsem nepočítala s postupem, tak nejsem ani nijak extra připravená), protože mám na ten den zapsanou docela důležitou zkoušku na svym oboru...jaká je šance se tam s 28 body dostat?
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    Jsem slyšel, že to byla docela makačka, oproti minulému roku... Kamarád to dělal loni i letos a říkal, že oproti loňsku to byl vážně hard-core...
    Jsem letos dělal příjimačky na archeologii, to je oproti kult. vážně pohodička, do 2.kola jdu se 40 body... Ale přemejšlím, jestli se dá kultu s arche zvládat... Aby to nedopadlo tak, že mě vyhoděj z obojího... :(
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    tak 32 bodu, cekal sem ze bude lepsi, ale snad to nak zvladnu...
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    KALHOTKA: tak to ja jsem od sveho prvniho pokusu asi zkrasnela :-D
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    Pěkná děvčata at se hlásí po příjímačkách u mě, rád bezplatně a individuálně uvedu do dění na katedře!
    A_A
    A_A --- ---
    LA_BETE: jj:))
    LA_BETE
    LA_BETE --- ---
    a Soukup si rozumí se všemi pěknými děvčaty :-p
    A_A
    A_A --- ---
    YACHTBEAR: wtf?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam