• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIGHTKulturologie
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    To kalhotka: Hele tak se můžeš přihlasit k nam, na spoluzaky - tam asi nekdo da rozvrh - a budes mit i novinky co se deje atd...ID třídy: 684535.
    XUS
    XUS --- ---
    zacni se ptat tak zhruba tyden PO zacatku vyucovani..
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    KALHOTKA: nech si zdát, šmarjá. Rozvrh bude v říjnu, při obzvlášť dobrý konstelaci hvězd koncem září.
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    škoda, byl sem off ... :(
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    Otravoval jsem s tím už ve statusu an Facebooku, napíšu, lehce přemodifikované i sem. Bezvadná akce, opravdu nelituji toho, že jsem mohl poznat tolik - prvaček. :-))
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    MEADY: hm, tak to nestíhám..
    MEADY
    MEADY --- ---
    myslím, že určitě:)
    BEATMAN:
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    to znamená, že se an vsá může přijít "podívat" i skoro-šesťák?? :-))
    MEADY
    MEADY --- ---
    MEADY: LM na I. P. Pavlova mám na mysli.
    MEADY
    MEADY --- ---
    Pokud neznáte a máte chuť poznat prváky, vězte, že dnes večer někde popíjíme. Zatím to vypadá na Le Mirage (http://www.lemirage.cz/index.php), možná se plány změní. Více info na spoluzacích, facebook nevim.
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    siiima: to je škoda, že dneska na tu "pařbu" nedorazíš. :-(
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    VRATENKA: oka, dík.
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    SIIMA: chce i praci, ale nejak jsem se nepidila, jestli je to doopravdy tak nezbytne nutny.
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    asi dnes nedorazím..
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    hola, prváci, můžu poprosit - chce Uherek na pondělí i pís.práci, anebo jen zkouší? dík.
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    A_A: hm, já ji nestihla kvůli práci, sakra. a ještě jsem se dozvěděla, že to je poslední den, co kdy zkouší..ale moc jí to nevěřím...
    no snad Lapka nezkouší nic moc jinýho...
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    Zítra (čtvrtek, 25.6.2009) od 19:00 v Peach Pitu (http://www.peachpit.cz/) se koná poslední letošní "party" studentů Kulturologie, je to narychlo, ale je to jsité! Rozešli dál!
    DALIBOR
    DALIBOR --- ---
    Takže fáma potvrzena, setkání zítra od 20:00 v Peach pitu na adrese Buděčská 22, (nad Mírákem).
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    Mnoo a pokud se definitivně potvrdí, že se akce koná, mohl bych někoho event. poprosit o doprovod na tu pitku? Jakože dovést jenom. asi víc vpoště, ať to tu nezahlcuji, nezahlcujeme. :-)) díky.
    DALIBOR
    DALIBOR --- ---
    Je to ulice tušim Budečská - asi dvě nebo jednu ulici nad Mírákem
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam