• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIGHTKulturologie
    TUVDEN_NIMA
    TUVDEN_NIMA --- ---
    STRANGERD: supr! díky :_)
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    TUVDEN_NIMA: no vidis to me nenapadlo :) prosim:

    http://leteckaposta.cz/252933609
    TUVDEN_NIMA
    TUVDEN_NIMA --- ---
    STRANGERD: a hodíš sem odkaz nebo mi ho, prosím, pošleš do pošty? ušetřila bych si tu zbytečnou cestu do celetný...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    DALIBOR: no ja to diky vratence (znovu dik) dostal elektronicky, nevim v cem by bylo tak slozity hodit sem odkaz - tak jako tak ja sem jen linej, ale mimoprazsky si zrejme museli dat zbytecnou cestu do celetny a zpet, coz mi prijde kapanek lame; jinak sem ale s prvnim dnem skoly vrcholne spokojen :)
    DALIBOR
    DALIBOR --- ---
    rozvrh je na vyvěšen na katedře...no a myslim, ze prvaci maj v tento cas prvni skolni den, kde to všechno vysvětlujou...
    STRANGERD
    STRANGERD --- ---
    pardon ze otravuju, asi jsem uplne tupej, ale kde ksakru najdu rozvrh? a jak zjistim ktery premety mam povinny? jak je to treba s jazykama, jeden nebo dva, lehci nebo tezsi? jediny co sem nasel je v isu zobrazeni pomoci oboru/planu a to mi nijak zvlast nepomohlo, index mam nepopsanej a plachtu zadnou...
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    !!!!POŘÁDAJÍ KULTUROLOGOVÉ!!!!





    Info k akci na Facebooku
    VRATENKA
    VRATENKA --- ---
    SIIMA: malej Soukup ma termin 17. od 15:00 a ma ho normalne v SISu, o ostatnich nic nevim.
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    čaj, nemáte sím někdo info, že by vypsal (imaginárně - nikde nic není) termín Uherek, Soukupové a Lapka (krom 1.9., což jsem opravdu nečapla - na nástěnce to nebylo a dosys. jsem se přihlásila pozdě)? dík.
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    TUVDEN_NIMA: jsou to presne ty okruhy (14?) a zadna cetba! ;)
    TUVDEN_NIMA
    TUVDEN_NIMA --- ---
    HOEZO: hmm, díky. a otázky jsou předpokládám z toho, co se na Psychologii II probralo. Nebo z něčeho, co jsme měli přečíst?
    HOEZO
    HOEZO --- ---
    TUVDEN_NIMA: jsou dve moznosti: bud ustne a to jednu otazku (okruh) ti da on a druhou si vybereš sam. Nebo je to pisemne, ale ten samy princip, jen vysledky se dozvis pozdeji.
    TUVDEN_NIMA
    TUVDEN_NIMA --- ---
    Cau! Nevite tu nekdo neco o zkousce z Psychologie kultury II. (Hnilica), co se po nas chce? Je psana ted na pondeli 7.9. (Bude se odevzdavat prace, zkouset...?) Diky moc.
    XUS
    XUS --- ---
    KATJA: bomba
    KATJA
    KATJA --- ---
    dneska sem se trochu zasmala :)
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    KALHOTKA: No to já nevím... Ale vypadá to, že asi ne.
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ...jinými slovy ta škola je de facto nahovno :)
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    Kalhotka je vytrvalá :) ...Víš co, ale je dobré se tam opravdu přijít podívat na nějaké ty přednášky, aby si pak nebyla zklamaná - třeba si to moc idealizuješ ;)
    Je pravda, že je to tam celkem fajn, ale víš jak když se na něco člověk moc těší...
    MEADY
    MEADY --- ---
    KALHOTKA: Ty se nevzdáváš, co?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam