• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIGHTKulturologie
    TADYTOMAS
    TADYTOMAS --- ---
    SIIMA: no to rozhodně, docela mě to dneska zlomilo, dostal jsem jen 51 bodů nakonec.
    na kulturologii 68, byl to takovej jednoduchej rozhovor oproti estetice, jen jsem měl mezery v pár věcech, no...
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    Jé a nevíte jaká je bodová hranice pro přijetí? Většina oborů má 50 bodů, ale na nějakým odkazu o počtu přijatých a bodů nutných pro přijetí jsem našla,že kulturologie má 70 bodů. To by byl docela masakr... Za tu ústní část se dá získat maximálně 50?
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    TADYTOMAS: dle mých zkušenotí je těžší se dostat na est.
    XUS
    XUS --- ---
    pocet bodu z 1. kola fakt tolik neznamena, kdyz komise nekoho bude chtit dorovna tolik bodu ve druhym, aby to vyslo...
    TADYTOMAS
    TADYTOMAS --- ---
    KALHOTKA: "Zveřejněné pořadí 1. kola má pouze informativní charakter a nemá vliv na konečné pořadí a celkový výsledek přijímacího řízení."
    ale jsem 34. a četby mám jen takovýty úvody do... a asi 2, 3 další, co by se daly brát jako "z oboru". takže tomu moc nevěřím teda.
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    to pořadí je myslim dost natěsno s těma bodama, já mám 29b a jsem až 74. chm, to nejsou moc dobré vyhlídky... kupodivu na estetiku to dopadlo líp, ale tam jsem tolik nechtěla. zákon schválnosti :) a jak se připravujete do druhýho kola? máte načteno?
    TADYTOMAS
    TADYTOMAS --- ---
    já mám 34 bodů. nečekaně víc než na estetice, na kterou jsem se nakonec mnohem víc připravoval. asi sem blbej, no...
    MASOUT
    MASOUT --- ---
    No já mam 24 bodů, docela propad od loňských příjmaček. Nakonec jsem docela rád, že mi odpadlo dilema, jestli jít na zkoušku nebo na příjmačky:) Hodně štěstí v druhém kole.
    XUS
    XUS --- ---
    jestli napsal ten svuj bestseller o nasi planete...
    KATJA
    KATJA --- ---
    XUS: chci slyset vtipnou otazku s klausem! :)
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    no ono už to předloni bylo kapku odlišné.
    XUS
    XUS --- ---
    vtipna dnesni otazka byla ta s klausem. ale kladny body se pocitaj jenom tem co ho nezaskrtli:-))
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    KALHOTKA: Tak jak ;)
    XUS
    XUS --- ---
    tak u zkousek good luck - ja to budu hlidat:-)
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    KALHOTKA: Od kolika je máš ;)? Jo prosímtě kdy jsou ústní, potřebuji se stavit za doc.Hnilicou a říkal, že tam bude u ústních. Jinak samozřejmě hodně štěstí ! :)
    MIKATCHOU
    MIKATCHOU --- ---
    KALHOTKA: ahoj, ráda ti zodpovím v poště, pokud tak neučinil už někdo jiný .)
    MIGHT
    MIGHT --- ---
    DALIBOR: Dalibor je ošklivý kaštan a velice smrdí.
    Jinak GL!
    DALIBOR
    DALIBOR --- ---
    MEADY: dobře, aspoň to nebude na mě, že se na kulturologii dostane:)
    YACHTBEAR
    YACHTBEAR --- ---
    Meady je dobrák ;). Hodně štěstí Kalhotko ;).
    MEADY
    MEADY --- ---
    DALIBOR: Meady již Kalhotku s oslovením předběhla:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam