• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIGHTKulturologie
    DALIBOR
    DALIBOR --- ---
    tak se zapiš na oboje a uvidíš ne? Záleží taky co chceš po škole dělat...
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    prosimvás vy, kdo už na kulturologii jste nebo jste byli,jak jste spokojený? dostala jsem se totiž i na estetiku a nevim, co si vybrat. slyším dost rozdílný varianty o tom, jaká kulturologie je. bohužel spíš negativní, jako že to je flákárna, taková humanitní všehochuť, bojuje to často o akreditaci a v rámci fildy nemá moc dobrý jméno(teď se neuražte, jen interpretuju, jak jsem slyšela). na druhou stranu mi přišlo, že na přijímačkách byli příjemnější lidi než na tý estetice a že je to možná míň ujetý, protože to je sice taky hodně teoretický, ale má to širší záběr. jak to tam teda vypadá?
    TADYTOMAS
    TADYTOMAS --- ---
    FAR_IDA: taky tak... tak snad dnes, zítra. už by se mi to docela hodilo vědět.
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    Tyjo, neříkali, že výsledky přijímaček budou známý 12. července a nejrychleji se to dozvíme ze SISu? Už dva dny tam koukám a nic - "výsledky se právě zpracovávají". Je to už někde?
    XUS
    XUS --- ---
    všichnin spolukulturologové pozor

    dnes kolem poledne se uvolni ctyri luxusni mista v hlavnim sale YPSILONKY
    na pateční druhou premieru kontroverzni VANDASKY od Ztracené existence


    staci cekovat online listky: http://www.disdata.cz/akce.aspx?id=nmkEVl6pA5Vee4qoIFiSJw

    recenze prvni premiery: http://tichamysl.tumblr.com/post/721252631/recenze-vandaska

    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    tak minimum bodů pro přijetí je 50 a podle toho, co mě dnes říkali, tak ta závěrečná komise, co to rozhodne se sejde 12.července, takže do tý doby asi nic. já mám nakonec 73 bodů celkem, tak uvidíme...
    TADYTOMAS
    TADYTOMAS --- ---
    KALHOTKA: za 14 dnů by to snad už mělo být online, říkali mně.
    KATJA
    KATJA --- ---
    pokud vim, tak to bylo vzdycky 70 bodu minimalne, s tim ze v kazdym kole muzete ziskat max 50 .. takze pod tou hranici se nebralo vubec a nad ni cca tech 30. V roce 2006 bylo max bodu 81, pokud vim... ale treba je to letos jinak, nevim...
    PALIULI
    PALIULI --- ---
    Jak probíha pohovor?
    TADYTOMAS
    TADYTOMAS --- ---
    KALHOTKA: haha, tak to je vtipný. já myslím, že bychom mohli...
    TADYTOMAS
    TADYTOMAS --- ---
    SIIMA: no to rozhodně, docela mě to dneska zlomilo, dostal jsem jen 51 bodů nakonec.
    na kulturologii 68, byl to takovej jednoduchej rozhovor oproti estetice, jen jsem měl mezery v pár věcech, no...
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    Jé a nevíte jaká je bodová hranice pro přijetí? Většina oborů má 50 bodů, ale na nějakým odkazu o počtu přijatých a bodů nutných pro přijetí jsem našla,že kulturologie má 70 bodů. To by byl docela masakr... Za tu ústní část se dá získat maximálně 50?
    SIIMA
    SIIMA --- ---
    TADYTOMAS: dle mých zkušenotí je těžší se dostat na est.
    XUS
    XUS --- ---
    pocet bodu z 1. kola fakt tolik neznamena, kdyz komise nekoho bude chtit dorovna tolik bodu ve druhym, aby to vyslo...
    TADYTOMAS
    TADYTOMAS --- ---
    KALHOTKA: "Zveřejněné pořadí 1. kola má pouze informativní charakter a nemá vliv na konečné pořadí a celkový výsledek přijímacího řízení."
    ale jsem 34. a četby mám jen takovýty úvody do... a asi 2, 3 další, co by se daly brát jako "z oboru". takže tomu moc nevěřím teda.
    FAR_IDA
    FAR_IDA --- ---
    to pořadí je myslim dost natěsno s těma bodama, já mám 29b a jsem až 74. chm, to nejsou moc dobré vyhlídky... kupodivu na estetiku to dopadlo líp, ale tam jsem tolik nechtěla. zákon schválnosti :) a jak se připravujete do druhýho kola? máte načteno?
    TADYTOMAS
    TADYTOMAS --- ---
    já mám 34 bodů. nečekaně víc než na estetice, na kterou jsem se nakonec mnohem víc připravoval. asi sem blbej, no...
    MASOUT
    MASOUT --- ---
    No já mam 24 bodů, docela propad od loňských příjmaček. Nakonec jsem docela rád, že mi odpadlo dilema, jestli jít na zkoušku nebo na příjmačky:) Hodně štěstí v druhém kole.
    XUS
    XUS --- ---
    jestli napsal ten svuj bestseller o nasi planete...
    KATJA
    KATJA --- ---
    XUS: chci slyset vtipnou otazku s klausem! :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam