• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    DRAGEL: promiň, ale vůbec nechápu o čem mluvíš:-) asi díky sem tam chybce je to nesrozumitelné
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    FORINTI: můj problém je v tom, že nevím jak kdo tomu čemu říká :-)))

    moje matka byla jednu dobu zaměstnaná v potravinách jako pokladní, udělala si zajimavý "obrázek" byl tam zajímavá rozbor věcí, v podstatě ji šlo o to, aby dobře vracela peníze a měla co nejmenší ztráty v pokladně a pak aby ji to šlo rychle ...

    pokud se dá tohle zařadit do NEW AGE tak to mělo úspěch, dívala se na svůj obrázek a vpisovala si jej do mysli i s tím co znamená ...

    NEW AGE se ale tady dá aplykovat úplně jinak, nakreslíte si barák, který si postavíte, nebo který si necháte postavit a k tomu se "modlíte" ... co to sebou všechno nese by byla spíše dokument, než několikařádkové pojednání a proto si myslím, že je tohle "invazivní" - násilné ...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    DRAGEL: a ze zkušeností?
    DRAGEL
    DRAGEL --- ---
    pojem NEW AGE jsem znal na počátku devedasátých let a na konci devadesátých let byl tento styl zamítnut pro jeho agresivitu ...

    Tak jak jsem tenhle pojem poznal, byl NEW AGE zaměřen na vatvoření vlastního světa, tak jak je v záhlaví uvedeno v prvním řádku. Podle mého nemá žádný směr, new age dává jen stal jakým se dát na duchovní cestu. Říká, že si máme vytvořit vlastní svět, vlastní oltáře na kterých máme mít vlastní potřeby nějakým způsobem vyobrazené a těm pak máme dávat energii, aby se staly ...

    Nepočítá s energií celku, nepočítá s tím, že každé "soustředění síly" přivolá "jiné" bytosti. Je to jako jet jednosměrkou, kdy nemátě možnost zacouvat, nebo se vrátit. Je to jednoúčelový nástroj.

    Z informací, které mám tedy NEW AGE nedoporučuji ...
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    hm.. synchronicita.
    Včera jsem se byl podívat u Bohnic.
    Dnes narazil na tento klub.
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: a ony ti doporucily nejakyho dobryho psychiatra :-)))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Jenom podotknu, že LUPUS není lupénka, ale typ auto-imunnitní poruchy, která se do Čj překládá jako "sžíravý vřed". Tudíž nic extra obvyklého
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Ještě jeden úsměvný případ synchronicitky a přitažlivosti:
    Četla jsem 2 knížky o Atlantidě a staré Lemurii. říkám si, to je ale zajímavý název Lemurie a přítel zapálený přírodovědec, mne okamžitě zaplavil obrázky lemurů a vysvětloval kde žijí a co dělají a jak se mají:-)
    Pak takhle jedu domů, koukám z busu oknem na přehuštěnou zástavbu v Hostivicích a najednou mne oslepí obrovský bilboard LEMUR KATA....vítejte v ZOO Praha.
    No dobré říkám si.....

    Přijedu domů, otevřu televizní program a přímo na stránce přede mnou je ANIMAL PLANET (nebo co to bylo za program)a nový seriál LEMUŘÍ ULIČKA.

    Druhý den na kafi se ptám spolužaček: Hele vídíte taky všude Lemury, nebo jsem to jenom já?
    LALINA
    LALINA --- ---
    myslíte synchronicity?
    nekdy to nekdo dokonce nejak vedecky vysvetloval...ale nevzpomenu si...
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    :)))skvely
    co se tyce ekzemu-to je dobra sranda-znam to z osobni zkusenosti;)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: Já jsem zase koukala jako blázen při téhle příhodě:
    Stáhla jsem si rádiový pořad o onemocnění LUPUS (samozřejmě v Aj) a jeho psychických příčínách, k tomu ještě pořad o Anorexii a Bulimii (to není tak podstatné)
    Vrtalo mi hlavou co to Lupus je, nejdřív jsem si říkala, že by lupénka?
    Poslouchala jsem ten pořad a příčiny, které tam moderátorka popisovala a volající je bohužel smutně potvrzovaly a přemýšlím o tom....
    - impulz ke stažení byl ten, že jsem chtěla nějak podpořit kamarádku které se objevil Atopický ekzém a já byla 100% přesvědčená, že je to prostě z dlouhodobého psychického tlaku, který zažívala....

    dumám dumám a druhý den jdu na seminář Americké literatury a probírali jsme Flannery O'Connor a její povídku "Good country people"
    A vedoucí semináře povídá, no víte ono je to zčásti autobiografické Flannery sama trpěla chorobou, která neměla moc dobrou prognózu, jmenovala se LUPUS.
    Víte někdo co to znamená v Čj?
    Mńo, věděla jsem to jenom já:-)
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: jojo...:-)))) clovek musi davat pozor, co si preje, zejo .-)))
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA:
    no me pritazlivost celkem vali.treba si vzpomenu,ze bych si dal pomelo a do tydne ho prodavaji vsechny obchodaky v okolí:D
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    CLAVEN:
    myslela film what the bleep viz zahlavi;)
    LALINA
    LALINA --- ---
    já si myslím, že tady plati (a mel by platit) takový konsensus: chci..ale pokud to fakt opravdu nejde, (a důvody můžou bejt vselijaky a roztodivny, me zatim neznámy a nepochopitelný ) nebudu to hrotit nasilím

    (neboli: chci to tak a tak, ale bud vule tva)

    krome toho my, dnesni lidi, kolikrat ani nevime, co je to silna myslenka... myslenky tekaji a jsou jako komari... kultura kolem nas, premira vstupů, podnetů, informaci, taková vseobecna klipovitost, nas ponekud zbavila schopnosti mocně myslet...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    FORINTI: čo je WTB?
    Wikipedia hovorí:

    WTB is a three-letter abbreviation with multiple meanings, including those described below:
    Welsh Tourist Board
    Warenterminbörse Hannover (Commodity Exchange Hannover)
    Walk Thru the Bible Ministries
    World's Tallest Building


    http://en.wikipedia.org/wiki/WTB

    Takže nie.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    ECLECTICA:
    v tvem pripade chybelo prave to pohnuti prdeli a to smerem do postele:D
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    RANGDROL: no ja nevim, prislo na me osklive nachlazeni, porad jsem si rikala, jak mi nic neni a chodila jsem do prace, az jsem nakonec uplne lehla...takze to asi az tak uplne neplati.
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    CLAVEN:
    ale da se to shrnout;)
    co vysilas,to dostanes
    zjednodusene:
    budes se navazetr do lidi na foru,dostanes ban
    budes si rikat,jak si nemocnej,budes nemocnej
    atd atd.problem je,ze vetsina lidi to praktikuje jenom v mysli-takovy ty afirmace apod.akorat bez pohnuti prdeli to nejde;)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    Pokud máte někdo sílu vysvětlit v kostce o čem je Law of Attraction a Law of deliberate intent prosím udělejte to pro Clavena někdo. :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam