• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    SHKRK: myslim ze vim o cem mluvis a ma to mnoho nazvu, prilis mnoho abych se upinal k jednomu nebo pridaval dalsi.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Forinty, takze pravda je jednoduse to, cemu clovek veri?
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: já už svoji spřízněnou duši našla:-)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    FORINTI:částečně jsi to trefila:) .... jen je skoda ze k tomu nemuzu co rict... nevim jak
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    SHKRK: nevím, neznám, nepamatuji se. To opravdu nemůžu sloužit. Jde o fázi vyrovnávání se a opětovného vybírání řekla bych, avšak to je jenom domněnka.
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    RANGDROL: ty me vazne bavis:D
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    prislo to ke me podobne;)
    a co se týče te anatomie,kdyby jsi chtela rozsirit sve znalosti,jsem k dispozici;)
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: tohlecto je pro me fakt zajimave... ano...clovek musi pracovat se svymi stiny...ale zaroven muze myslet pozitivne... mužes se "hrabat v hovnech" s defetistickou naladou a bejt porad jednou nohou na vyskoým moste v nuslích, nebo se v nich můžeš hrabat s tím, ze uklízíš augiášův chlív a más z toho radost... jiste, vlnky hnusu, smutku, vsechny ty stary zasuty pocity vyplavou, jiste... ale s optimismem se s nima pracuje jinak, nez kdyz se v tom clovek plácá jako v bažinách smutku a nevidí tomu konec..

    jednou jsem mluvila s pritelem psychoterapeutem a dosla rec na to, že kdyby mel clovek s optimismem a prací pro sebe a pro druhý cekat na to, az bude mít sam v sobe dokonale cisto a vyklizeno, tak by se toho nejspis nikdy nedockal , protoze tady na zemi je porad nejakej ten prach zeme, kterej se cloveku snáší na nohy :-)
    A že je potreba pracovat pozitivne průběžně....i s vedomím, ze sam v sobe mam jeste co na práci .-)
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    DANKLAR: ale pozor pokud to Ateistům vyhovuje....no problemo
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    DANKLAR: Protože když přijde na téma smrti: co sám za sebe odpovíš?....pravděpodobně něco ve smyslu:"Až umřu a rozpadne se moje fyzické tělo, tak už prostě nebudu, konec." + někteří se utěšují tím, že jejich děti jsou jejich "pokračováním". Takhle to většinou vidí ateisté....jako mojí drazí rodičové apod:-)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    FORINTI: ok, s reinkarnaci naprosto souhlasim... jen jeste co ten stav mezi smrti a zrozenim??? Jestli jej znas tak vis o cem mluvim
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    MORPHLER: díky za upřímnost
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    FORINTI: A proč jsou na tom nejhůře lidé, kteří nevěří ničemu?
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    DANKLAR: ano, verim tomu. pro jistotu zopakuji, ze je to vira...
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    SHKRK: jako smrt myslíš? Když mi bylo asi 15, tak jsem se jednoho dne probudila a bylo mi jasné že reinkarnace, je přirozený způsob jak to na světě chodí. Nedokážu to lépe vysvětlit, podávám jak jsem to dostala:-)))
    Kromě fyzického těla, mám (nebo mámE nechci vnucovat:-)) ještě nefyzické, energetické tělo. Ve skutečnosti vibrační....jsme něco jako elektřina:-) A tohle tělo se inkarnuje do fyzických těl, podle svého uvážení.
    To je JAK TO VIDÍM JÁ. Pouze můj osobní pocit a přesvědčení.
    Všichni se musíme se smrtí nějak vyrovnat a každý věří něčemu jiného. Nejhůř jsou na tom paradoxně lidé, kteří nevěří ničemu.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    Prosím, opravdu si tady někdo myslí, že když na něco bude hodně myslet a třeba s hodně lidma, že se to vyplní? Možná jen něco špatně chápu, ale takový mám pocit z některých příspěvků...
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ECLECTICA: na jakykoli pocit mas samozrejme pravo...
    ale ted nevim jak tvuj pocit souvisi s necim studiem ci jestli uz mas pocit, ze jsi predlozila nejake tvrzeni s kterym chces diskutovat...
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    FORINTI: ja sem nenarazel na strach z jidla atd.. ale na strach ze nebudes
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam