• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FORINTINEW AGE
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    FORINTI: ale děti jsou opravdu naším pokračováním, tak to funguje... necítíš se být pokračováním svých rodičů?
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    FORINTI: tosku si pletes pojmy, pojem ATEISTA tohle rozhodne neobnasi.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    MORPHLER: oba vidime vec, ktera je jistym postupem vyrobena ze dreva v papirnach a ktera odrazi paprsky o urcite vlnove delce.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    LALINA: Přesně, já už to beru jako zažitý název a nemá cenu někoho přesvědčovat.
    Ateista opravdu doslova znamená nevěřit VŮBEC V NIC. Ani v lásku, ani v mír, ani v přátelství, ani ve své schopnosti...v nic.
    A to je sakra fuška. Být Ateista a obhájit si to před sebou samých je ta největší facha!
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    ECLECTICA: ja kahle k lidem pristupuju. jejich pravda je to v co oni veri. ma pravda je to v co verim ja. o absolutnich pravdach se nebavim, pac u nich imho nejsou slova k nicemu a nebo treba ani zadne nejsou.

    uvedu priklad- podivame se dva na bily papir, ja vidim bily papri, druhy vidi bily papir. kazdy trochu jinak. shodnem se (snad) oba na tom ze to je bily papir protoze ty pojmy jsou spolecne sdilene, ale co si sami predstavujeme pod pojmem bily papir (ja treba strom a znecistenou reku z vyroby toho papiru) se uz shodovat nemusi.
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    DANKLAR: Proto jsem tam dala ten dodatek. Pokud jsi s tím srovnán: Věříš, že se rozpadneš a prostě nebudeš. Žádnej problém.
    Jenom bacha na ty děti:-) ony fakt nebudou tvým pokračováním....jen jim dej trochu volnosti, aby si samy objevily svoji pravdu.
    ALL IS WELL
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    LALINA: a ty existujes??? sorry za rejpani, ale prijde mi to na miste
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    LALINA:
    to je trosku na dyl,opet problem,ze pres diskuzi na netu se neda jit do hloubky,je super,kdyz zvladnes i ve srackach mit nahled,nekdy to ale proste nejde a je nutny si to prozit az do morku kosti.znam taky dost lidi,co se to tim nahledem snazi obechcat,mozna proto jsem byl tak striktni v tom predchozim prispevku.a optimismus je super,snazim se ho praktikovat-zrovna pred tydnem mi jeden z mych ucitelu rekl,ze se musim naucit smat sam sobe;))
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    ECLECTICA: Jistě, minimálně pro tebe samotnou je to pravda:-)...když tomu věříš
    LALINA
    LALINA --- ---
    FORINTI: lidi, co neveri nicemu, imho neexistujou...to je nonsens:-)

    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    FORINTI: no právě, já nemám žádný problém s tím, že se po smrti rozpadnu a nebudu a konec, proto je imho nesmysl, že jsem na tom "nejhůř"...
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    MORPHLER
    MORPHLER --- ---
    SHKRK: myslim ze vim o cem mluvis a ma to mnoho nazvu, prilis mnoho abych se upinal k jednomu nebo pridaval dalsi.
    ECLECTICA
    ECLECTICA --- ---
    Forinty, takze pravda je jednoduse to, cemu clovek veri?
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    RANGDROL: já už svoji spřízněnou duši našla:-)
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    FORINTI:částečně jsi to trefila:) .... jen je skoda ze k tomu nemuzu co rict... nevim jak
    FORINTI
    FORINTI --- ---
    SHKRK: nevím, neznám, nepamatuji se. To opravdu nemůžu sloužit. Jde o fázi vyrovnávání se a opětovného vybírání řekla bych, avšak to je jenom domněnka.
    SHKRK
    SHKRK --- ---
    RANGDROL: ty me vazne bavis:D
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    FORINTI:
    prislo to ke me podobne;)
    a co se týče te anatomie,kdyby jsi chtela rozsirit sve znalosti,jsem k dispozici;)
    LALINA
    LALINA --- ---
    RANGDROL: tohlecto je pro me fakt zajimave... ano...clovek musi pracovat se svymi stiny...ale zaroven muze myslet pozitivne... mužes se "hrabat v hovnech" s defetistickou naladou a bejt porad jednou nohou na vyskoým moste v nuslích, nebo se v nich můžeš hrabat s tím, ze uklízíš augiášův chlív a más z toho radost... jiste, vlnky hnusu, smutku, vsechny ty stary zasuty pocity vyplavou, jiste... ale s optimismem se s nima pracuje jinak, nez kdyz se v tom clovek plácá jako v bažinách smutku a nevidí tomu konec..

    jednou jsem mluvila s pritelem psychoterapeutem a dosla rec na to, že kdyby mel clovek s optimismem a prací pro sebe a pro druhý cekat na to, az bude mít sam v sobe dokonale cisto a vyklizeno, tak by se toho nejspis nikdy nedockal , protoze tady na zemi je porad nejakej ten prach zeme, kterej se cloveku snáší na nohy :-)
    A že je potreba pracovat pozitivne průběžně....i s vedomím, ze sam v sobe mam jeste co na práci .-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam